İzmir'deki Falcılar

ben de her ikisini çok beğendim. ikisinin de söyledikleri aynıydı diyebilirim. ve istediklerim oldu. artık İzmir'den gidiyorum. yeni bir hayat, yeni bir başlangıç ve umutlar. artık fallık işim kalmadı. gerek duyarsam da sadece ikisi var benim için.
darısı sizlerin başına. herşey gönlünüzce olsun.

Ay nereye gidiyorsun? Çok merak ettim :)) hayırlı olsun senin adına çok sevindim. sanırım Gül hanımın dedikleri gerçekleşti senin için,ne güzel ne güzel :119: vallaha benim de enerjimi topladı Allah razı olsun ondan ne diyeyim. Senden de tabi. Sen tavsiye etmiştin Gül hanımı ilk olarak. Çok teşekkürler Sessizciğim..Başlangıcın sessiz oldu ama dönüşün muhteşem oluyor desene :)) maşallah

Kızlar bende gittim Gül hanıma gerçekten memnun kaldım hem falından hem kendisinden hem cafe ve aile ortamından :KK9:şu an ve geçmiş konularında çok başarılı buldum,öyle sizi mutlu edicek diye duymak istediğiniz şeyi söylemiyor gördüğünü söylüyor ve gerçekten çok lezzetli yaptıkları biraz daha kalsam ne varsa yicektim o derece :KK9:

kemeraltından basmaneye olan çıkışta selma hanım varmış, geçen annemin komşusu anlattı, kağıda da yazıp veriyormuş kadın kağıdı gösterdi hepsi doğru hayatındaki! şok oldum, yerini bilen duyan var mı?

ben de her ikisini çok beğendim. ikisinin de söyledikleri aynıydı diyebilirim. ve istediklerim oldu. artık İzmir'den gidiyorum. yeni bir hayat, yeni bir başlangıç ve umutlar. artık fallık işim kalmadı. gerek duyarsam da sadece ikisi var benim için.
darısı sizlerin başına. herşey gönlünüzce olsun.

ben gül hnm ı beğenmiştim serkan bey i merak ettim ama evinde baktığı için sanırım bu durumda onu ziyaret edemiyecegim sessiz35 herşey gönlünce olsun fal eğlenceli bir şey ben çok seviyorum ama herşey allahtan rabbim cümlemize hayırlısını nasip etsin

ben gül hnm ı beğenmiştim serkan bey i merak ettim ama evinde baktığı için sanırım bu durumda onu ziyaret edemiyecegim sessiz35 herşey gönlünce olsun fal eğlenceli bir şey ben çok seviyorum ama herşey allahtan rabbim cümlemize hayırlısını nasip etsin
Hassasiyetinizi anlıyorum ama kendisi son derece güvenilir bir insandır.tabii yine de siz bilirsiniz,içinize sinmesi önemli olan.

haklısın. her gün Allah'a istediklerim için dua ettim. "Allahım gönlümdekini hakkımda hayırlı kıl; hakkımdakini de gönlüme razı kıl" diye. çok şükür oldu. Gül bana çok detek oldu. inancımı yitirip yanına giitiğimde hep olumlu şeyler düşünmemi söyledi. onun o sıcak sohbeti ve bakışlarındaki samimiyet benim inancımı pekiştirdi.
ve sonuç : eylülde söyledikleri bir bir oldu. darısı sizin başınıza. ne diyeyim başka.
Serkan da çok olumlu bir insan. O da bana aynı şeyleri söyledi. 6 sene önce de söyledikleri gerçekleşmişti. şu an için de söyledikleri oldu. o da çok samimi ve güvenilir. sohbet için bile gidebilirim. zaten hep yalnız gittim. hiç de ters bir durumla karşılaşmadım. rahatlıkla gidebilirsiniz.

haklısın. her gün Allah'a istediklerim için dua ettim. "Allahım gönlümdekini hakkımda hayırlı kıl; hakkımdakini de gönlüme razı kıl" diye. çok şükür oldu. Gül bana çok detek oldu. inancımı yitirip yanına giitiğimde hep olumlu şeyler düşünmemi söyledi. onun o sıcak sohbeti ve bakışlarındaki samimiyet benim inancımı pekiştirdi.
ve sonuç : eylülde söyledikleri bir bir oldu. darısı sizin başınıza. ne diyeyim başka.
Serkan da çok olumlu bir insan. O da bana aynı şeyleri söyledi. 6 sene önce de söyledikleri gerçekleşmişti. şu an için de söyledikleri oldu. o da çok samimi ve güvenilir. sohbet için bile gidebilirim. zaten hep yalnız gittim. hiç de ters bir durumla karşılaşmadım. rahatlıkla gidebilirsiniz.

Serkan evde bakıyor dediniz diye hatırlıyorum,telefonu var mııııııı?Varsa verebilir misiniiiiiiiiiiiiiiz???:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

arkadaşlar telefonla fal bakan bir yer var ben baktırdım iyi biliyolar bence. öyle havaleyle para falan göndermeye de gerek yok. sadece telefon parası ne yazarsa artık. ben 10 dk konuştum sadece 24 TL gibi bi rakam yazdı. bence diğerlerine 50-100 lira verene kadar bunu aramak daha iyi. bi de gece gündüz istediğimiz ihtiyacımız olduğu saatte arayabiliyoruz. tarotta bakıyolar kendi yöntemleriyle başka falda bakıyolar. isteyene özelden numarasını veririm. Türkiye'nin heryerinden arabiliyorsun. burdan internet sitesi yada tel. no yazmak serbest mi bilmiyorum.

merhaba ben yeni katıldım.eylül'de şık kafeye gittim.40 yaşlarında bir kadına baktırdım fal. Sonra tamillaya gittim. o da baktı. Bir konu hakkında ikisi de aynı şeyi söyledi. Sonuçları farklı değerlendirdi. Hangisine inanacam:KK43:((
önce kahveye baktılar. sonra da iskambile çok kısa göz gezdirdiler.

Bu hafta ne söylediyse tuttu anlamadım tam haftasında bu kadın kaçırmayın kızlar, polat kafedeki yeliz de iyi baktı, Yıldızana da.ama fatoş tam 12 den valla tebrik ediyorum bu kadını angel ın frekansları son dönemde karışıktı, ona baktırmadım. ama fatoş a ağzım açık kaldı kızlaaar...
ihtiyacı olan varsa polat kafe fatoş u bu hafta kaçırmasın ben bu kadar çok fal baktırdım, belki yüzlerce defa onlarca kişiye ama bana bu sefer pes dedirtti ya .......:KK42:

Bu hafta ne söylediyse tuttu anlamadım tam haftasında bu kadın kaçırmayın kızlar, polat kafedeki yeliz de iyi baktı, Yıldızana da.ama fatoş tam 12 den valla tebrik ediyorum bu kadını angel ın frekansları son dönemde karışıktı, ona baktırmadım. ama fatoş a ağzım açık kaldı kızlaaar...
ihtiyacı olan varsa polat kafe fatoş u bu hafta kaçırmasın ben bu kadar çok fal baktırdım, belki yüzlerce defa onlarca kişiye ama bana bu sefer pes dedirtti ya .......:KK42:

fatoş ve angel benim favorilerim uzun zamandır vazgeçilmezim yelize gelince iyiydi evet haftaya verdigi vadeyi bekliyorum olursa detayları yazarım :=)

merhaba ben yeni katıldım.eylül'de şık kafeye gittim.40 yaşlarında bir kadına baktırdım fal. Sonra tamillaya gittim. o da baktı. Bir konu hakkında ikisi de aynı şeyi söyledi. Sonuçları farklı değerlendirdi. Hangisine inanacam:KK43:((
önce kahveye baktılar. sonra da iskambile çok kısa göz gezdirdiler.

merhaba,
Ben yaklaşık 2 hafta önce Tamila'ya fal baktırmak için Gönül Dostum Cafe ye gittim ama yine ayrılmış oradan.Onun methini sıkça duyuyorum.Şu anda nerede acaba? Cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar.

merhaba,
Ben yaklaşık 2 hafta önce Tamila'ya fal baktırmak için Gönül Dostum Cafe ye gittim ama yine ayrılmış oradan.Onun methini sıkça duyuyorum.Şu anda nerede acaba? Cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar.

tamila bilemiyor........... neden mi bana 2013 senin yılın dedi ve asla kaybetmiceksin dedi ama ben kaybettim,hem de çok kötü kaybettim...

tamila bilemiyor........... neden mi bana 2013 senin yılın dedi ve asla kaybetmiceksin dedi ama ben kaybettim,hem de çok kötü kaybettim...

üzüldüm,umarım kısa sürede toparlarsın. Oysa Aralık ayında arkadaşımın eltisine bakmış ve eşi ve ailesi hakkında söylediği 2 şey gerçekleşmiş.hem de hiç hesapta olmayan şeyler.O nedenle ben de özellikle onun falını denemek istiyorum ama bulamıyorum bir türlü

X