İzmir'deki Falcılar

kızlar bundan 2 hafta önce balçovada bir bayana fal baktırdım ama herkese bakmıyor malesef :KK43: inanılmazdı kısa vadede herşeyi söylüyor yol gösteriyor.ve hayatımda olup biten herşeyi bildi.sonrasında 2 arkadaşımı daha götürdüm onlarda şoka girdiler.özelden telefonunu ve ismini yazarım ama aradığınızda kabul edermi bilmiyorum herkesi bakım için kabul etmiyor.edersede şansınızı deneyin derim çünkü gezmediğim falcı kalmadı ,ben böyle bir falcı hayatımda görmedim. :KK15::KK15:

canım ben balçovada oturuyorum bana bu kadının bilgilerini özelden ya da burdan yazabilir misin mesaj olarak bir de kaça bakıyor yani tavsiye eder misin gidelim mi

arkadaşlar geçen gün daisy cafeye arkadaşımın ısrarıyla birlikte gittik. can sıkıntısından fal baktıralım dedik ve azatı seçtik ama dedikleri ben de tutmadı söylediği olaylar boş yani öyle bi durum yok aklınızda bulunsun diye yazıyorum arkadaşlar ben memnun kalmadım

pakmelenk bu Sibel necco kafedeki mi? Birde ücretleri nedir..

Bu balkabağı kafe adı geçti gül hanımdı sanırım ona gittin mi? Senin tavsiyen önemli benim için. şimdiden teşekkür ederim.

Gittim ama olmadı, söylediklerinin tersini yaşıyorum. o an mutlu etmek için söylüyor ben not aldım ama maalesef olmadı.Anı biliyor fakat gerisi boş...

pakmelenk bu Sibel necco kafedeki mi? Birde ücretleri nedir..

Bu balkabağı kafe adı geçti gül hanımdı sanırım ona gittin mi? Senin tavsiyen önemli benim için. şimdiden teşekkür ederim.

Pardon kafe adını sormuşsunuz, atlamışım evet necco kafe fiyatı 30 du galiba kahve bakmıyor tarot bakıyor ama bi ara gözleri değişti başka bişeylerle de bakıyor olabilir ii saatte olsunlar:KK53:

kızlar bundan 2 hafta önce balçovada bir bayana fal baktırdım ama herkese bakmıyor malesef :KK43: inanılmazdı kısa vadede herşeyi söylüyor yol gösteriyor.ve hayatımda olup biten herşeyi bildi.sonrasında 2 arkadaşımı daha götürdüm onlarda şoka girdiler.özelden telefonunu ve ismini yazarım ama aradığınızda kabul edermi bilmiyorum herkesi bakım için kabul etmiyor.edersede şansınızı deneyin derim çünkü gezmediğim falcı kalmadı ,ben böyle bir falcı hayatımda görmedim. :KK15::KK15:

kaça bakıyor acaba?:26:

sevgili benim eski arkadaşlarım bunu okuyorsanın lütfen cevap verin.. bizim açtığımız topiğe giremiyorum kapanbmış görünüyor ben de.. lütfen cevap verinn

herkese merhaba .kızlarağasındaki gül kafeye kimse gitmemiş anlaşılan.
Peki tamilla'ya ne oldu? eskiden gönül dostum kafedeydi.

bilen var mı?

Merhaba, çok uzun zamandır siteye giremiyorum size birşey sormak istiyorum karşıyakada özlem diye bir kız evinde tarot bakıyo bileniniz yada gideniniz varmı başka şeylerle bakıyomuş

canım ben balçovada oturuyorum rica etsem özelden banada telefonunu yollarmısın

birgül hanıma baktırdım dövmeli bir bayan

Selam..Ben de Birgüle baktırmıştım 2011 eylülde.. Ailemle ilgili benimle ilgili bir çok şeyi bilmişti..Sadece işle ilgili söylediği şey çıkmadı ya da vakti gelmedi daha..Tekrar gitsem mi acaba..Şimdi yazdığını okuyunca gidesim geldi :) Çıktı mı sana söyledikleri ya da verdiği tarihler tuttu mu?

Selam..Ben de Birgüle baktırmıştım 2011 eylülde.. Ailemle ilgili benimle ilgili bir çok şeyi bilmişti..Sadece işle ilgili söylediği şey çıkmadı ya da vakti gelmedi daha..Tekrar gitsem mi acaba..Şimdi yazdığını okuyunca gidesim geldi :) Çıktı mı sana söyledikleri ya da verdiği tarihler tuttu mu?

5 vade verdi bna 5 saat 5 gn 5 hata 5 ay dye 5.ayı beklyrm diğerleri doldu bazı şeylerde tuttu

özel mesaj yollama hakkım yok.
istanbulda düzgün bir falcı yok sanırım. çok araştırdım. izmir!e gittiğimde gül'e mutlaka uğruyorum.
e-posta adresim: signn35@mynet.com buradan mesaj yollarsan detaylı görüşürüz.

Son düzenleme:
X