İzmir'deki Falcılar

pelin7 ve kleo35 e teşekkkürler numara için.bugün nergiz hanıma gittim.kendisi gerçekten çok tatlı bir insan.olumsuz gördüğü şeyleride söyledi sadece beklentileri değil.bazı öneriler ve tarihler verdi.bekleyip görücez.bir tanesi çok yakın 3 gün.yine yazıcam.20-25 dak kadar sürdü.ama memnun kaldım.şu an favorilerim sibel ve nergiz hanım.bu arada gökçe hanımıda deniycem en yakın zamanda
canım nergizin nosu banada çok acillllll lazımmmmm lütfen yollar mısın

pelin7 ve kleo35 e teşekkkürler numara için.bugün nergiz hanıma gittim.kendisi gerçekten çok tatlı bir insan.olumsuz gördüğü şeyleride söyledi sadece beklentileri değil.bazı öneriler ve tarihler verdi.bekleyip görücez.bir tanesi çok yakın 3 gün.yine yazıcam.20-25 dak kadar sürdü.ama memnun kaldım.şu an favorilerim sibel ve nergiz hanım.bu arada gökçe hanımıda deniycem en yakın zamanda

Canim banada numarayı atabilirmisiniz ; (

Burada birsuru insan numara rica ediyor biri de cikip vermiyor madem vermeyecek kimse onermesin. Cok uzuldum yani yalvariyorum resmen numara diye biride al numara demiyor umursamiyor kimse . Kimse onermesin madem. Kimsede ustune alinmasin cok üzüldüm sadece

ervamerve gokçeyi yolladim canim isteseydin benden daha evvel yazardim uzulme nolur

Aylin kardes numara için sagoll sesimi duydun valla...

Pelincim sana da tşkler. ..

Kusura bakma mail adresini yeni gordum... gidersen yorum yapar misin... eskilerden olumsuz yorumlarda gordum...kafam karisti... yine eskilerde gulistan 200tl ye bakiyor fiyat arttirmak icin bazen kayboluyor diyenler olmus... eski numaralarini bilen varsa verebilir mi... belki yine doner... cok merak ediyorum...

Burada birsuru insan numara rica ediyor biri de cikip vermiyor madem vermeyecek kimse onermesin. Cok uzuldum yani yalvariyorum resmen numara diye biride al numara demiyor umursamiyor kimse . Kimse onermesin madem. Kimsede ustune alinmasin cok üzüldüm sadece

canım yeni gördüm özel mesaj hakkım yok ama nergizin telefonunu mail attım..bende çok aradım kleoya tekrar tekrar teşekkürler...

Sen memnun kaldin sanirim. Detayli mi bakiyor cok soru soruyor mu... fiyati bildirdigin icin sagol. Bakalim dedikleri tutacak mi?

Sen memnun kaldin sanirim. Detayli mi bakiyor cok soru soruyor mu... fiyati bildirdigin icin sagol. Bakalim dedikleri tutacak mi?

detaylı bakıyor,merak ettiklerini soruyorsun ben bazı şeyleri baya bi sordum.memnun kaldım evet ama tabi gelecek ile ilgili olduğu için bişey diyemiyorum.3 ün biri gitti 2 si kaldı bakalım.bu arada gökçe hanımı merak ediyorum bakalım en kısa sürede onada baktırıcam.başka önerisi olan varmı kızlar?

detaylı bakıyor,merak ettiklerini soruyorsun ben bazı şeyleri baya bi sordum.memnun kaldım evet ama tabi gelecek ile ilgili olduğu için bişey diyemiyorum.3 ün biri gitti 2 si kaldı bakalım.bu arada gökçe hanımı merak ediyorum bakalım en kısa sürede onada baktırıcam.başka önerisi olan varmı kızlar?
Gokcenin reklam oldugunu dusunuyoruz arkadslar baktirmis hic memnun kalmamislar alakasız mis..

Arkadaşlar, İzmir'de medyum Emel diye birini çok methediyorlar. Eskiden Bornova'da Özkanlar'da imiş. Bu forumda okuduğuma göre Kemalpaşa'ya taşınmış ve bioenerji çiftliği kurmuş. Kendisinden randevu almak istiyorum ama yeni adresini veya telefonunu bilmiyorum. Bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Arkadaslar hepinize merhaba siteyi uzun zamandir takip ediyorum buzamana kadar her falciyi denemis biri olaraktan en son daisy kaana gittim ama cok kisa surdu bakimi oyuzden yelizi denemek istiyorum numarasi varsa cok sevinirimmmm

X