İzmir'deki Falcılar

daha oncesinde bu siteyi reklam amacli kullanmis olabilirler suphede belki haklisiniz ama marsmallow35 sadece memnuniyeti dile getirmis abuk sabuk insanlara para kaptirmayalim diye cok tesekkur ediyorum ona ugrasip numarasina kadar almis cunku ben kac zamandir onu ariyordum

daha oncesinde bu siteyi reklam amacli kullanmis olabilirler suphede belki haklisiniz ama marsmallow35 sadece memnuniyeti dile getirmis abuk sabuk insanlara para kaptirmayalim diye cok tesekkur ediyorum ona ugrasip numarasina kadar almis cunku ben kac zamandir onu ariyordum
Slm nuko; aman dikkat bu sefer de siz arkadassiniz.ikiniz de selimsiniz diyebilirler.zaten ben de bunu yazmaya calistim.bu tercih meselesidir.kaldi ki ben once deneyimimi yazdim.sonrasinda sorulara cvp yazdim.bu dusmanlik bu kadar kotu niyet nedir anlayamadim; anlamak da istemem.ilginc olan şu ki:google a izmirdeki falcilar yaz; kk sayfalari direkt cikiyor zaten, yani uye olmadan da girip okuyabiliyorsun.ve daha da ilginci bn de selimin numarasini burdan buldum.memnun kalmislar; tel paylasmislar:))).saglicakla kal.iyi aksamlar...

Selimden cok soz edilmis merak ettim dogrusu hala nisan kafede calisiyor mu? Ve isim soyledimi sizd ya da tarih?

Merhaba arkadaşlar sibelin numarasını bende alabilirmiyim gerçekten uzun zamandır bu kadına ulaşmaya çalışıyordum

Kızlarr nihayet teo yu buldum:) bir arkadaşım tavsiye etmişti ..çok başarılı tavsiye ederim ben de

Bugün arkadaşlarımı da götürdüm ..teo ya ..on numara ,bu kadar olur :) burdan reklam yapıyorum zannedilmesin diye yazmıyorum mekanını isteyen olursa mesaj atsın bana , yazarım ..

. geçen tesadüfen nişan cafe ye tarot baktırmaya gitmiştim. Selim Yıldızname bakmaya başlamış.Eski birşey, ona da bi hoca göndermiş sanırım.Bendne önce birine yıldızname bakıyordu baktım patır patır döktürüyor, adamın her sorduğuna yıldıznameye bakıp cevap veriyordu.Dayanaamdım ben de yıldızname baktırdım bu sefer. Hep merak ederdim bu yıldızname olayını, gerçekten sorulara daha detaylı cevap verip, isim, tarih verip sorduğunuz kişiyi tarif edebiliyor.

Benim aşktan yana şansım gülmedikçe ben daha çok falcı gezerim.
Neyse gelelim yorumuma. Yine benim kafama esti dün iş çıkışı fal baktırayım dedim. Sevdam da Mete vardı, uzun zamandır yoktu ortalarda o geldi aklıma, baktığı dönemlerde iyi tutturmuştu. İnternetten Sevdam cafenin nosunu bulup aradım Mete vardı sizde numarası falan varsa verin diye aramıştım. Onlarda tekrar Sevdam da başladığını söylediler. Aman dedim ben geliyorum ben gelmeden çıkmasın:)) Neyse gittim ve yakaladım. Ben tek kişi için baktırıyorum zaten. Adamın geniş omuzlarını, boyunu, posunu, babasının öldüğünü, annesiyle yaşadığını, ne iş yaptığını ve mühendislik eğitimi aldığını ve daha çok ayrıntı verdi. Gerçekten çok şaşırdım, bir süredir fala ara vermiş, sanki bu sürede enerjisini toplayıp da gelmiş. Ben birşey söyleyecek oluyorum bana kızıyor, sus canım ben anlatıcam diye. Yani diğer falcılar gibi şu şöyle mi bu böyle mi diye soru sorup onay almıyor. Kartı çektikçe anlattı. Gelecekle ilgili de birşeyler söyledi ama onun için beklemem lazım,gerçekleşirse söyledikleri benim içinde çok iyi olacak.

. geçen tesadüfen nişan cafe ye tarot baktırmaya gitmiştim. Selim Yıldızname bakmaya başlamış.Eski birşey, ona da bi hoca göndermiş sanırım.Bendne önce birine yıldızname bakıyordu baktım patır patır döktürüyor, adamın her sorduğuna yıldıznameye bakıp cevap veriyordu.Dayanaamdım ben de yıldızname baktırdım bu sefer. Hep merak ederdim bu yıldızname olayını, gerçekten sorulara daha detaylı cevap verip, isim, tarih verip sorduğunuz kişiyi tarif edebiliyor.
Hımm ne kadar peki ücret??

Ben ankarada yaşıyorum bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine selim beye telde bakim yaptırdım gerçekten çok çok iyi isme kadar veriyo geçmişimde neler oldu suan neler oluyor herseyi bildi geleceğe yönelikte çok yakın bi tarihte bişey olacağından bahsetti onu bekliyorum olursa eğer ankarada istanbulda bulamadığım falciyi izmirde buldum demektir:KK66: tek sıkıntı telde baktığı için ve cok yogun olduğu için zaman problemi çok hızlı bakıyor

Ankaradan Sabri Harun Yılmaz diye bir falcı gelmiş ama ondan uzak durun. Adam dolandırıcı ve durmadan yalan atıyor. Aslında adam sivil memur ama bu işleri de yapıyor para karşılığı.

kızlar çok fena falım geldiiii :p Daisy cafe murat telefonla baktırıcam ne dersiniz _? Dediği şeyleri yaşamadım aslında tam olarak ama anı çok iyi bilip kafamdaki soru işaretlerini alıyordu birde tam saati belli _ sizce nasıl çok uzun süredir baktırmadım da _

X