İzmir'deki Falcılar

ben yıllardır fal baktırırım artık benım en büyük hobim haline geldi ki bu sayfada fal arkadaşlarımda oldu. şuan benim için en iyi falcı HİLAL cidden çok iyi fal bakıyo denemenizi tavsiye ederim şiddetle :)
yanlız elinizi çabuk tutun çünkü karnı burnunda doğurdu doğurucak

kemer altı destina cafede bakım yapıyor.

hülyacım sen kesin denemelisin kesin beğenirsin detay için arama beni :)

ben yıllardır fal baktırırım artık benım en büyük hobim haline geldi ki bu sayfada fal arkadaşlarımda oldu. şuan benim için en iyi falcı HİLAL cidden çok iyi fal bakıyo denemenizi tavsiye ederim şiddetle :)
yanlız elinizi çabuk tutun çünkü karnı burnunda doğurdu doğurucak

kemer altı destina cafede bakım yapıyor.

hülyacım sen kesin denemelisin kesin beğenirsin detay için arama beni :)

Bu gün tavsiyeniz üzerine gittim bir de baktım ki bir zamanlar Enginar kafedeki Hilal.Oradakiler övdüler meth ettiler hadi dedim baktırayım belki kendini düzeltmiştir.Malesef yine aynı Hilal yine aynı rezalet fal "cidden çok iyi fal bakıyor" dediğinize göre o kadar tecrübeli değilsiniz demekki bu konuda.18 lirama yazık oldu.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, tellwe kafe Asiye ve fiesta Sevgi'den çok memnun kalmıştım. Ama dediklerinin hiçbiri çıkmadı arkadaşlar. Sadece anı bilebildiler. Sevgi evimin içine kadar tarif etmişti bir de :) Ravaza kafedeki kadın da hiçbir şey bilemedi. Ne an ne de gelecek. Pasaklı Birsen'e gitmek istiyorum hala gidemedim.

Kızlar izmirde baktırıp en memnun kaldığınız falcı kim? Böyle anket tadında bir şey yapalım :)

Benim en memnun kaldığım 2 isim fısıltı cafe ömer ve daisy cafe murat. Anı ve geçmişi en iyi bilen iki falcı bana göre. Ama ikisinin de geleceğe dair söylediği şeyler patladı. Söyldikleri bi kaç ufak tefek şeyi yaşadım. Ama asıl meseleler de patladılar

kızlar bu baslıktaki butun sayfaları nerdeyse okudum birileri selimden bahsediyordu iyi diye ama son calıstıgı kafeden ayrılmıs acaba selimin yerini bilen var mııııı :rolleyes:

Bu gün tavsiyeniz üzerine gittim bir de baktım ki bir zamanlar Enginar kafedeki Hilal.Oradakiler övdüler meth ettiler hadi dedim baktırayım belki kendini düzeltmiştir.Malesef yine aynı Hilal yine aynı rezalet fal "cidden çok iyi fal bakıyor" dediğinize göre o kadar tecrübeli değilsiniz demekki bu konuda.18 lirama yazık oldu.

geçmişte attıgım msjlara bakarsanın ne kadar tecrübeli oldugumu görürsünüz cidden çok iyi bakıyor

Merhabalar,
Yeni Girne'deki Nergiz'den forumda çok bahsedilmiş. Tavsiye eden var mı evi tam olarak ne tarafta ve nasıl ulaşabiliriz?

Herkese merhaba; uzun ugraslar sonunda uye olabildim:) fal tecrubelerim oldukca uzun.alsancak; bornova; kemeralti; bazen istanbul.ancak sonuc olarak diyebilirimki:kart ve kahve yorumunu en net yapan; tabiri caizse nokta atışinda deneyimlemelerim arasinda artik birinci siraya oturttugum kişi alsancak nişan cafede calisan Selim.burayi ben de cok tesaduf sonucu buldum.iyisiyle kotusuyle herseyi net soyluyor.soru sorup sizden birseyler ogrenmeye calismiyor.kesinlikle tavsiyemdir.
Merhabalar,
Yeni Girne'deki Nergiz'den forumda çok bahsedilmiş. Tavsiye eden var mı evi tam olarak ne tarafta ve nasıl ulaşabiliriz?

kızlar bu baslıktaki butun sayfaları nerdeyse okudum birileri selimden bahsediyordu iyi diye ama son calıstıgı kafeden ayrılmıs acaba selimin yerini bilen var mııııı :rolleyes:
Selim; alsancak nişan cafede.kibris sehitlerinde askeriyeye gelmeden once sol tarafta ösym binasinin sağ yanindaki sokakta

Arkadaslar yok mu fikri olan iyi bi falci yarin arkadasimla gitmeyi dusunuyoruZ da.
Alsancak nişan cafede selim var.kibris sehitlerinde askeriyeniden once solda ösym binasinin sagindaki sokakta.tarot 15tl.kesin tavsiyemdir.ilk gittigimde erkek arkadasimla aramizda kac yas oldugundan onunellerini cok begenmemekadar bildi.

kızlar aklıma geldi gecenlerde daisy cafeye gıtmıstık fal baktırmak ıcın. murata baktırmak ıstıyoduk ızınlıymıs mujgana baktırdık. arkadsımın ısrarıyla gıtmıstık o daha once murata gıtmıstı ve cıktıgını soyledı.bı kac gun once yıne murata gıtmıs bu sefer asırı sallamıs sanırım gununde degıldı cunku bı seferınde bılıp bı seferınde tamamen alakasız seyler soylemesı sasırttı benı. aklınızda bulunsun dıye yazdım sanırım gunune denk gelmek lazım

telefonla arıyosunuz randevu veriyo istediğiniz yerde zaten daha telefonda sesinin tonundan elektirik alırsa bakabilirim şu saat musaidim diyo ama elektiriği tutmazsa musait değilim falan diye geçiştiriyo kadına özellikle istanbuldan gelen flan varmış ünlülerden falan
merhaba simdi belki degismistir numarasi ama sansimi denemek istedim acaba numarasi hala var mi sizde :)

Kızlar izmirde baktırıp en memnun kaldığınız falcı kim? Böyle anket tadında bir şey yapalım :)

Benim en memnun kaldığım 2 isim fısıltı cafe ömer ve daisy cafe murat. Anı ve geçmişi en iyi bilen iki falcı bana göre. Ama ikisinin de geleceğe dair söylediği şeyler patladı. Söyldikleri bi kaç ufak tefek şeyi yaşadım. Ama asıl meseleler de patladılar
Merhaba; benim izmirde en memnun kaldigim falci Selim.alsancak nişan cafede.kart ve kahve yorumunu denedim.cok memnun kaldim.insallah haftasonu su fali icin gitmeyi dusunuyorum.o daha detayli ve uzun oluyormus arkadaslarimin soyledigine gore.iyi geceler

X