İzmir'deki Falcılar

Yakin zamanda yasadigim guzel bir fal deneyimim oldu msjlarimda bi yere yazdim merak eden okuyabilir. Ama ben birsen pasakli ve polar cafedekilere baktirmistim cok alakasiz seyler soyluyolar yani sanki benim falim degil baskasininkine bakiyolar zaten o an tadim kaciyo 3 soylediginden 3 ude tutmazsa sinir oluyor insan diyolar ya yok gunune denk gelmek lazim yok bilmem ne. Ben para verip cafede o falcilara baktirmayi cok uzun zaman oldu birakali. Komsumuzun kardesine denk geldim kadin medyummus ona baktirdim herseyide nokta atisi yapti isim tarih vererek soyledi su tarihler senin icin onemli vs gbisinden herseyden once kardesimin hayatinda kimse yokken evlencegini soyledik aman iste fal dedik geçtik ama bildi kadin. Neyse telefonda yonlendirmeyle bakiyor ses kaydi falan yapabiliyosunuz baya uzun cunku akilda tutmak mumkun olmuyor. Baktigi is adamlari falan varmis sabit ayni kisiler danisiyolarmis ona hayirli olurmu gbisinden.
kuzum bana da atar mısın numarasını

Yakin zamanda yasadigim guzel bir fal deneyimim oldu msjlarimda bi yere yazdim merak eden okuyabilir. Ama ben birsen pasakli ve polar cafedekilere baktirmistim cok alakasiz seyler soyluyolar yani sanki benim falim degil baskasininkine bakiyolar zaten o an tadim kaciyo 3 soylediginden 3 ude tutmazsa sinir oluyor insan diyolar ya yok gunune denk gelmek lazim yok bilmem ne. Ben para verip cafede o falcilara baktirmayi cok uzun zaman oldu birakali. Komsumuzun kardesine denk geldim kadin medyummus ona baktirdim herseyide nokta atisi yapti isim tarih vererek soyledi su tarihler senin icin onemli vs gbisinden herseyden once kardesimin hayatinda kimse yokken evlencegini soyledik aman iste fal dedik geçtik ama bildi kadin. Neyse telefonda yonlendirmeyle bakiyor ses kaydi falan yapabiliyosunuz baya uzun cunku akilda tutmak mumkun olmuyor. Baktigi is adamlari falan varmis sabit ayni kisiler danisiyolarmis ona hayirli olurmu gbisinden.
Merhaba bana da atar misiniz numarayi?

Benim unutamadığım, aklıma geldikçe etkilendiğim tek fal deneyimim var...

Konakta bir dershanenin yanındaki kafede fatoş adında bir falcıydı. Masmavi gözleri vardı. Karşısına oturdum; adımı, doğum tarihimi ve annemin adını sordu. Söyledim ama duraksadı not alırken, "hayır bu böyle değil, kimliğinizdeki tam isminizi söyleyin" dedi. Şok içinde ilk ismimi de söyledim, "hah şimdi oldu" dedi.

Kafamda devamlı "acaba X hakkında ne söyleyecek" sorusu vardı. Bilgilerimi yazmayı bitirdi, gözlerime baktı ve "X kim sizin hayatınızda?" diye sordu. Tüylerim diken diken oldu o an.

Ve sonrasında da isim isim anlattı her şeyi. Bahsettiği kişilerin memleketini bile söylüyordu şok oluyordum. Olacağına hiç ihtimal vermediğim bir şey söyledi ve iki ay sonra gerçekleşti o olay.

Tüm bunlar olurken fincanı hiç açmadı, "bana enerjisi yeter fincanın" dedi. Birkaç arkadaşıma anlattığımda "üç harfliler var işin içinde" dediler, haklıydılar galiba.

Tanıyan bilen varsa fatoş hanımın nerede çalıştığını lütfen bana yazın. Maalesef o kafeden ayrılmıştı bir daha gittiğimde.
Fatos'un telefon numarasi veya adresi olan var mi acil?

X