JILLIAN MICHAELS 30 DAY SHRED

Merhaba kızlar ben geçen yıl jillian michaels 30 days shred yaptım ciddi anlamda inceldim
Ama kış aylarında genişledim de genişledim yine aynı oldum
Geçen hafta callanetics e basladım 3 gün yaptım fakat emin olamadım
internette bolca güzel şey okudum bi hevesle başladım ama sanki istediğim gibi inceltmeyecek gibi geldi jilliandaki gibi bir efor sarfetmiyorum..

ciddi anlamda incelmeye ihtiyacım var .. siz hangisini önerirsiniz bana?
ciddi anlamda mutsuz hissediyorum kendimi şuan

diyet yapıyorum karbonhidrat diyeti

boyum 160 kilom 70.8

Canim ben callanetics'i 3 yil once denemistim ve tekrar baslamayi dusunmustum ama videolarini bulamadigim icin 30 day shred'e basladim bugun 12. Gunum oldu ve bence inceliyorum gibi sanki. Diyet filan da yapmiyorum ustelik. Keske diyet de yapabilsem eminim cok fit bir vucudum olurdu.

Canim bence kilo verirken sikilasmani 30 day shred daha iyi saglar. Bence sen dr basla derim ben. :))

Canim ben callanetics'i 3 yil once denemistim ve tekrar baslamayi dusunmustum ama videolarini bulamadigim icin 30 day shred'e basladim bugun 12. Gunum oldu ve bence inceliyorum gibi sanki. Diyet filan da yapmiyorum ustelik. Keske diyet de yapabilsem eminim cok fit bir vucudum olurdu.

Canim bence kilo verirken sikilasmani 30 day shred daha iyi saglar. Bence sen dr basla derim ben. :))

2 gün jillian yaptım sonra callanetics yorumlarını okudum gaza geldim 3 gün yaptım onu da
şimdi callan da geçmiş sayfaları okuyorum evet şekle sokuyor ama ciddi bir incelme yok yazmışlar
motivasyonum düşmeye çok meyilli bu aralar hemmen düştü :))
evet haklısınız jillian da kesin sonuç almıştım bildiğim yoldan gitmeliyim sanırım

Ben nedense jillian'i cok sevdim. Normalde hayatta bu tarz terlemeli ve agir sporlari sevmem ama bu egzersizlerde istikrari korudum ve artik zevk almaya basladim. Onceleri kaslarimi calistirirken en ufak acida birakirdim simdiyse kaslarim yandikca hosuma gidiyor. Egzersiz bir ise yarayacak gibi hissediyorum.

Boylarimiz hemen hemen ayni seninle. Ben bir zamanlar 75 kiloydum. Su an 55e dustum. Artik yapmam gereken yediklerimi dengeleyip sikilasmakta. Sen de yapabilirsin moralini bozma sakin. :))

Ben nedense jillian'i cok sevdim. Normalde hayatta bu tarz terlemeli ve agir sporlari sevmem ama bu egzersizlerde istikrari korudum ve artik zevk almaya basladim. Onceleri kaslarimi calistirirken en ufak acida birakirdim simdiyse kaslarim yandikca hosuma gidiyor. Egzersiz bir ise yarayacak gibi hissediyorum.

Boylarimiz hemen hemen ayni seninle. Ben bir zamanlar 75 kiloydum. Su an 55e dustum. Artik yapmam gereken yediklerimi dengeleyip sikilasmakta. Sen de yapabilirsin moralini bozma sakin. :))
75 kilodan düşerken diyet yaptınız mı ne yaptınız acaba

Ben 2 ay diyetisyene gittim. Yaklasik 8 kilo civari diyetisyenle verdim. Kalan kismini da diyet yaparken kazandigim abur cuburu birakma aliskanligimi devam ettirdim. Spor falan yapmadan kendiliginden gitti.

Dukan diyeti falan yapmistim diyetisyen oncesinde ve o diyet kilo verdirmisti ama sonra fazlasiyla geri alip 75 kiloya cikmistim. (O yuzden bu tarz diyetleri tavsiye etmiyorum. En sonunda beter ediyolar.) Hem de psikolojim de hic iyi degildi. Kilo almamin esas nedeni oydu maalesef. Kilo verdikce psikolojim de duzeldi. Simdi normal kilomdayim allahtan ama spora ihtiyacim var sadece. :)

Ben 2 ay diyetisyene gittim. Yaklasik 8 kilo civari diyetisyenle verdim. Kalan kismini da diyet yaparken kazandigim abur cuburu birakma aliskanligimi devam ettirdim. Spor falan yapmadan kendiliginden gitti.

Dukan diyeti falan yapmistim diyetisyen oncesinde ve o diyet kilo verdirmisti ama sonra fazlasiyla geri alip 75 kiloya cikmistim. (O yuzden bu tarz diyetleri tavsiye etmiyorum. En sonunda beter ediyolar.) Hem de psikolojim de hic iyi degildi. Kilo almamin esas nedeni oydu maalesef. Kilo verdikce psikolojim de duzeldi. Simdi normal kilomdayim allahtan ama spora ihtiyacim var sadece. :)

şuan iş arıyorum evdeyim sınav sürecimde çokça katladım kilolarımı
üni bitti herkes iş eş bekliyor derken içime kapandım biraz brn de çok normal değilim :)
dukana başladım ben de çok zor katı acaba karbonhidrat diyetine mi geçsem diyorum bilemedim :)
tebrik ederim ayrıca azmin zaferi :)

şuan iş arıyorum evdeyim sınav sürecimde çokça katladım kilolarımı
üni bitti herkes iş eş bekliyor derken içime kapandım biraz brn de çok normal değilim :)
dukana başladım ben de çok zor katı acaba karbonhidrat diyetine mi geçsem diyorum bilemedim :)
tebrik ederim ayrıca azmin zaferi :)

Paradise inanmiyorum. Ayni durumdayiz. Ben de yeni mezun oldum. 3 ay kadar calistim. Sonra isten ayrildim. Su an evdeyim, alese filan hazirlaniyorum. Is basvurulari yapmaktan yoruldum artik. Moralim falan asiri bozuk yine yemek yemeye basladim.

Insallah ikimiz de en kisa surede toparlaniriz bu konularda :KK43:

Paradise inanmiyorum. Ayni durumdayiz. Ben de yeni mezun oldum. 3 ay kadar calistim. Sonra isten ayrildim. Su an evdeyim, alese filan hazirlaniyorum. Is basvurulari yapmaktan yoruldum artik. Moralim falan asiri bozuk yine yemek yemeye basladim.

Insallah ikimiz de en kisa surede toparlaniriz bu konularda :KK43:
hayırlısıyla insallah canım olacak biliyorum ama biraz zorlayacak bizi :)

merhaba kızlar devam ettiniz mi bu spora, sonuçlar nedir merak ediyorum, bende başladım ama yarım yamalak yapabiliyorum. hiç esnekliğim yok:KK43:

Bende bugün başladım 71.8 ile bakalım sonuç ne olacak

ben iki üç gün yapıyorum level 1i sonra bana bir ağırlık geliyor. kolumu kıpırdatamıyorum. o yüzden ara veriyorum. bakalım nasıl olcak :)

Merhaba. Bugün itibariyle level 1 i bitirdim. 2 ye geçiyorum
Level 1 sonunda
Belden= 4 cm
Koldan=2 cm
Kalçadan=3 cm
Bacaktan=1 cm incelmişim
Ve sqautı vsyi dumblı ile yapmadım hiç. Sporun yanında diyetide ekledim. Ve sonuçtan gayet memnunun 🥰

Merhaba ben de pazartesi günü başladım fakat bugün inanilmaz baldır ağrım var o yüzden pas geçmek zorunda kaldım. Başka yapan var mı bu aralar?

X