Kilo vermek

usvelig

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
1
1
25
Merhaba arkadaşlar bu sitede sizin kilo verme hakkında konuştuğunuzu gördüm bana da yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Şimdi konuya gireyim bir süredir 1 yıl falan haplardan dolayı çok kilo aldım ve bu kilo ne kadar sürede verilir şu an jillian michaels level 2 yaptım 2 gündür diyet de yapıyorum kaç günde veririm veya tavsiyesi olan var mı herşeye her spor programına açığım.(Bir süredir bildiğiniz gibi koronavirus gündemde bu yüzden buna baya zaman ayırabileceğim)
kilom:73
boyum:1.55

Kalori sayımı ve evde spor yaparak zayıflayabilirisin.günlük 1200 kaloriyi geçmeden yarım saat de sporla başlayabilirsin

her sabah aç karna limonlu ılık su içiyorum. youtube dan da ücretsiz antremanı paylaşanlar var mutlaka bakmalısın. ben birini buldum bir kadın hiçbir spor aletine gerek yok sadece mat olsa yeter ona da gerek yokda gerçi bende olduğu için onu kullanıyorum. ılık sudan sonra bir videosunu yapıyorum genellikle full body olanları yapıyorum. bir saat kadar sonra da kahvaltı yapıyorum. gün içerisinde su tüketiyorum lif ve süt kasesi hazırlıyorum. çok canım tatlı çekerse form atıştırmalıklarından bir tane yiyorum. akşam da sebzeli yemek yemeye çalışıyorum. yalnız yaşadığım için istediğim yemeği yapıyorum ama çok az yiyorum. akşam yemeğimde mutlaka yoğurt oluyor. az yiyerek bol su tüketerek yanında bir de spor vericem inşallah bu kiloları. sende bakabilrsin naçizene tavsiyemdir

diyete de baslamissan devami gelir sabirli olmak lazim sadece. gunluk su tuketimini arttirdim sabah ve aksam leslie 2 mil yapiyorum proteini fazla tuketmiyordum artirdim onu ve bol sebz yesillik. yesil cayi da sevemedim icemiyorum belki onun da fayydasi olur. gunluk 13.000 adim atan arkadaslarim kisa surede zayifladi ama benimki 6.000i gecmiyor 🙄

X