JILLIAN MICHAELS 30 DAY SHRED

Shred i daha önce 45 günde tamamlayacak şekilde yaptım. Diyet uygulamamistim. Kilom da o sıra 68 gibiydi, 66,5 tu program bittiğinde. Ama beni her gören sen nasıl kilo verdin diyordu. Görünen abartısız söylüyorum, 4-5 kilo gibiydi. İncelme ve sikilasma sayesinde bir beden daha önce oluyor insan. Daha once kendim kardio yaptim, yuzdum ve spor salonuna da gittim. Ama inanın hiçbiri bu kadar etkili olmadı. Jillian küçük ama yaman kadın, öldürmuyor süründürüyor. Hareketleri doğru yapınca etkisi şaşırtıcı. Günde yarım saat sporla bu sonuç benim için cezbedici. O yüzden dün indirdim levelleri, bugün başlıyorum inş. Kilom yine 66-67 civarında. Diyet yapmasam da siluetim düzelir. Ve benim genel olarak göbek sorunum vardir. Bu konuda da çok etkılı, dumbel le yapılan hareketler bacaklar kadar karına da tesir ediyor.

İkinci leveli ortasında gözle görülür sonuçlar alırsınız. Ben de yaptıkça yazarım buraya.

Merhaba ben bir şey soracaktım jillian level 1 kaç dakika acaba youtubedaki 27 dakika ama bi yerde jillian level 1 50 dk diye okudum

kızlaaarrr ben 30 days shredi geçen yıl yapmıştım ve kilo vermemiştim (yediklerimi hiç kısmadım abur cubur çikolata aynen devamdı) ama gören herkes çok zayıflamışsın demişti yani baya incelmiştim. eğer yediklerime dikkat etseydim eminim daha çok zayıflardım, lütfen bırakmayın kızlar sıkın dişinizi, bu yıl yine napsam diye düşünürken yabancı forum sitelerini alaşağı ettim(orda çok fazla bilgi var çünkü) ve ripped in 30a başlamaya karar verdim. bugün 3.hafta 3.günü bitirdim bu sefer yediklerime dikkat ediyorum ve 1 hafta sonunda 2 kilo vermiştim bile :) haftada 6 gün yapıp bir gün dinlenme çok önemli unutmayın kızlar
30 days shred ve ripped in 30un mantığı tamamen aynı ripped in 30 bir üstlevel sadece, biraz zorluyor gerçekten
30 days shrede başladığımda ilk üç gün yüzüm patlıcana dönmüştü çoğu hareketi yarım yamalak yaptım bu çok normal hayatımızda spor olmadığı için, lütfen bırakmayın azmedin alışıyorsunuz ben şu an yaptığım hareketleri nasıl yapıyorum kendime bile şaşırıyorum vücut çok hızlı yol kat ediyor.
burda da beni gaza getiren bir kadının ölçülerini yazıcam gaza gelmeniz için kendi blog sitesinde paylaşmış fotoğraflarla birlikte. onların ölçü birimleri farklı ama ben cme çeviriyorum sizin için :KK54: kadının boyu 160

başlangıç / 30 day shred sonrası / ripped in 30 sonrası
kilo
: 60.3 / 57.7 / 56.6
üst kol: 27 / 26/ 25.5
bel: 74 / 70 / 68.5
göbek: 86 / 80 / 76
kalça: 95.5 / 92.5 /90
üst bacak: 59 / 57.5 / 55

davranın kızlar

kızlaaarrr ben 30 days shredi geçen yıl yapmıştım ve kilo vermemiştim (yediklerimi hiç kısmadım abur cubur çikolata aynen devamdı) ama gören herkes çok zayıflamışsın demişti yani baya incelmiştim. eğer yediklerime dikkat etseydim eminim daha çok zayıflardım, lütfen bırakmayın kızlar sıkın dişinizi, bu yıl yine napsam diye düşünürken yabancı forum sitelerini alaşağı ettim(orda çok fazla bilgi var çünkü) ve ripped in 30a başlamaya karar verdim. bugün 3.hafta 3.günü bitirdim bu sefer yediklerime dikkat ediyorum ve 1 hafta sonunda 2 kilo vermiştim bile :) haftada 6 gün yapıp bir gün dinlenme çok önemli unutmayın kızlar
30 days shred ve ripped in 30un mantığı tamamen aynı ripped in 30 bir üstlevel sadece, biraz zorluyor gerçekten
30 days shrede başladığımda ilk üç gün yüzüm patlıcana dönmüştü çoğu hareketi yarım yamalak yaptım bu çok normal hayatımızda spor olmadığı için, lütfen bırakmayın azmedin alışıyorsunuz ben şu an yaptığım hareketleri nasıl yapıyorum kendime bile şaşırıyorum vücut çok hızlı yol kat ediyor.
burda da beni gaza getiren bir kadının ölçülerini yazıcam gaza gelmeniz için kendi blog sitesinde paylaşmış fotoğraflarla birlikte. onların ölçü birimleri farklı ama ben cme çeviriyorum sizin için :KK54: kadının boyu 160

başlangıç / 30 day shred sonrası / ripped in 30 sonrası
kilo
: 60.3 / 57.7 / 56.6
üst kol: 27 / 26/ 25.5
bel: 74 / 70 / 68.5
göbek: 86 / 80 / 76
kalça: 95.5 / 92.5 /90
üst bacak: 59 / 57.5 / 55

davranın kızlar
Ne güzel yazmışsın. Evet ben de shred i yariladim ama hiç kilo veremedim. Daha önce yapmistim, abur cuburu kısıp o zaman 1,5 kilo vermiştim.

Ripped i yapmak için kesinlikle ham olmamak lazım, belki shred in ardından yapılabilir. O zaman bile zorlar. İnş sen muvaffak olursun. Ramazan da geliyor. Sekteye uğrayacak spor.

bu shred nasil? 30 gün boyunca ayni hareketlermi yoksa hergün ayri videosumu var? level 1 level 2 derken 30 gün sonrami level 2 den basliyorsunuz, yada bu level 2 ikinci günü falanmi? ben anlamadim

Benim 1. günüm bu arada :KK73:
Şimdiden psikolojik olarak daha iyi hissediyorum:süslü:

biliyorum daha önce de bu konu açılmış ama yıllarına baktığımda en yenisine 2015 te yorum yapılmış. ben de yeniden açmak iyi olacak diye düşündüm. onca yıldır üzerime yapışan 10 kiloyu veremedim hoş çok da iradeli ve disiplinli olduğumu söylemeyemem. ama yılardır durup durup yok Dukan mı yapsam yok yarın alkali diyetine başlıcam yok Herbalife içeyim hadi bir de pilatese başlayayım derken kendimi yine hep aynı yerde buldum ve anladım ki ben boğazımı kesemiyorum.

abur cubur ve kola hayatımın suyu ekmeği gibi malesef ama yapamıyorum. o yüzden baktım yemeyle kilo veremiyorum o zaman bari az hareket edeyim dedim ama bu sefer bir yere yazılıp bi ton verip paraları savurmak da istemedim çünkü sonunu hiç getiremiyorum. o yüzden yorumlara bakarak hemen herkesin çok memnun kaldığı jillian michaels 30 day shred videolarına başladım. şimdilik işyerinde kendimi 30 dk odaya kilitleyip yapyorum zira evde çocuk olduğu için yapma imkanım yok. sabah erken kalkıp yapabileceğiniz bir idamn değil onu söyleyeyim vücudunuzun iyice uyanmış olması lazım yoksa kalpten gidersiniz alimallah :)

bugün 3. günüm diyorum ki gelin ölçü ve kiloları yazalım ve beraberce destek olup şu göbekten fln kurtulalım. az diyet ve su da içerseniz bence çok da etkili olacaktır. bu videolar youtube da ücretsiz yayındalar ilk 10 gün level 1 sonraki 10 gün level 2 ve son 10 gün de level 3 yapılıyor. var mısınız? tek başıma devamını getiremiyeceğimden korkuyorum desteğe ihtiyacım var. alta ölçü ve kilomu yazıyorum bakalım 10 gün sonra ne kadar fark edecek.

boy: 168
kilo: 65
basen: 103
bel: 78
üst bacak: 59
göğüs:97
Yok canım bişey olmuyor aç karnına ben en son akşam 5 de yemek yiyorum sabah 6 da kalkıp jillian ve 30 dk zumba yapıyogum

Canlarım merhabalar.
Ben de basladim bu 30 day shred'e ve 11. Gunumu tamamladim bugun.

Baslangicta bu ne ya nr kadar zor diyosunuz ama vucudunuz alisiyot ve bir sure sonra zevk almaya basliyorsunuz. Ben Jillian'i cok sevdim acikcasi.

Baslangicta kendimi fotografladim. Bakalim 30 gunun sonunda nasil bir vucudum olacak cok heyecanliyim. Hayatimda ilk defa bu kadar duzenli ve uzun sureli uygulayabildigim bir program bu.

iyi günler arkadaşlar merak ediyorum ciddi anlamda bi gelişme gören var mı ben de yeni başladım :110:

Canim benim normaldr kaslarim asiri zayiftir. Bugun 11. Gunum ve guclendigimi hissediyorum. Hatta diyet yapiyor olsaydim karin kaslarim gorunecekti bence. Su an parca parca hissediyorum kaslarimi ama hafif bir 5 kilo kadar fazlam var ondan dolayi cok belli olmuyor. Kollarim inceldi en cok. Bacaklarimda da hafif incelme var ama 30 gunu tamamlayayim oyle bildiricem size :)

Kizlar boyum 162 benim. Bir zamanlar 75 kiloya kadar cikmistim. Asiri stresten ve psikolojimin cok iyi olmamasindan dolayiydi. Sacma sapan diyetler denedim. Hepsinde eski kiloma geri dondum.

Sonra diyetisyene gittim 2 ay. 8 kilo verdim. (67 kiloya dustum.)
Su an 55 kiloyum. Stresten uzaklastim, psikolojik olarak cok iyiyim ve bu bana diyetisyeni biraktiktan sonra 13 kilo verdirdi kendiliginden. Spor da yapmadim. Abur cuburu kestim bayagi etkili oldu kizlar. Simdi de artik sikilasmaya karar verdim. 30 day shred'e basladim. Yarisini tamamlamak uzereyim. Vucudum her gecen gun daha da iyi olacak insallah.

Sakin pes etmeyin canlarim.

X