Jillian Michaels "6 Week, Six Pack" ve "Killer ABS" ile Dümdüz Göbişler :)

Merhaba kızlar 2 aydır dıyetteyım tartıda pek bı eksılme olöadı hıpotıroıd hastasıyım 30 gun jilianı tamamladım.bugun itibariyle 6 week olana gecicem inş tartıda 3 kişo vermiş gözüküyorum ama ben 1 beden inceldim 46 dan 44 bedene dustum toplamda gogus bel bacak gobek kalca basen bacaktan 27 cm ınceldim en cokta sezaryan gobegımden gıttı 8 cm sırf o sarkan gobegımden gıttı bence burda jilianın faydası cok sonuna kadar tum programlarını yapıcam inş umarım 2 ayda bı 27 cm daha ıncelirim

Selam kizlar,

30 day ve 6 week six pack bitirdim. Simdi killer abs baslamak istiyorum ama kac gun yapilacak bilginiz varmi. 3 levelden olusuyo sanirim ama kac gun yapilacak?

Bu hafta Jillian 30 day ripped bitecek. Haftaya ben de 6 week 6 pack programına başlayacağım. Faydasını gören var mı?
Ben ilk Jillian 30 day shred yaptım şimdi de 30 day ripped bitmek üzere ve faydasını gördüm... :)
ripped bacaklarinizdan inceltmis miydi acaba

Merhaba kızlar 2 aydır dıyetteyım tartıda pek bı eksılme olöadı hıpotıroıd hastasıyım 30 gun jilianı tamamladım.bugun itibariyle 6 week olana gecicem inş tartıda 3 kişo vermiş gözüküyorum ama ben 1 beden inceldim 46 dan 44 bedene dustum toplamda gogus bel bacak gobek kalca basen bacaktan 27 cm ınceldim en cokta sezaryan gobegımden gıttı 8 cm sırf o sarkan gobegımden gıttı bence burda jilianın faydası cok sonuna kadar tum programlarını yapıcam inş umarım 2 ayda bı 27 cm daha ıncelirim
merhaba kalca bacaktan da inceldiniz mi acaba

X