Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

uzatma konusunda henüz net bir şey söyleyemem bir haftadır kullanıyorum.. ama parlatıo ve yumuşacık yapıo tabi kuruduktan sonra ıslakken kazık gibi yapıo

inandırıcı gelmio aslın da ama bakıcaz görücez

birde dikkat ettiysen kendi sitesinde yardımcı olur diyor yani kesin sonuç demiyorlar ne bilim işte aldık :KK43:

gerçekten de kazık gibi yapıo saç kremi ile biraz daha iyi oluo. sanki hacı şakir sabunu kullanmışsın gibi ama kreminin kokusu bir harika

valla ben dümen yapmadım bildiğin dökülmüş kutusu falan ıslaktı her yer şampuan olmuştu

Kizlar ben kullandm bana kremi cok iyi gelmedi acikcasi cok asiri ve asiri sert yapti sampuani da ayni sekilde ben cok az miktrda tony&gayn kremnden kullandm amakurynca ipek gbi oldu resmen ellermn arasindan kayip gtti bir ayi sabirsizlikla bekliyorm

Kizlar ben kullandm bana kremi cok iyi gelmedi acikcasi cok asiri ve asiri sert yapti sampuani da ayni sekilde ben cok az miktrda tony&gayn kremnden kullandm amakurynca ipek gbi oldu resmen ellermn arasindan kayip gtti bir ayi sabirsizlikla bekliyorm

bir ay sonra sonucu paylaşırsanız seviniriz resimli paylaşım yapma imkanınız varsa çok iyi olurdu.

çok iyi olur çünkü saçlarımı uzatmak istiyorum artık.. aldığım maşaları kullanamadım bi türliü :KK43:

aynen bende o dertten muzdarip olanlardanım.kullanmadıgım şey kalmadı.baya bi olumlu sonuclar duyunca gözümü kararttım aldımm içerigi baya bi sıvı seklınde iyi köpürüo ve arındırıcı özelliği cok yuksek.bildigin kafa derın nefes alıyoo hissediosun bu yönünü baya sevdim ben ümitliyim olcak gibi bu sefer :)

kızlar saçlarımda güzel bi uzama oluyo galiba şampuandan :) ben memnunum bi buçuk hafta oldu altı seans oldu ve saçlarım bi buçuk cm kadar uzadı inanılmaz ama deneyince görüo insan neler olabileceğini kullanmaya devam bi ay sonra net bişi sölenebilir şampuan hakkında :)

bu 29,12,2013 te sacımın aptalca kestırmemden sonrakı ılk halı :/

Eklentiler

• $29,12,2013.jpg
    $29,12,2013.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 143
X