Kabartma Tozu ile zayıflama

Kabartma tozu benim kabizligima cok iyi geldi.ben ki kabizligim icin herseyi denemis biriyim.kilo vermeye gelince kabartma tozu dogrudan tabiki kilo verdirmez ama basinda da dedigimiz gibi kabartma tozu bagirsaklari cok guzel calistiriyor o kadar. bir de ben 1 lt suya 1tatli kasigi koyuyorum.

Dün karbonatla başladım. Tadı BERBAT! Devam edermiyim bilemiyorum.

Canım karbonatı boşver ya :) gel kalori hesapla yönetimi ile diyet yapalım :) Ben de kendime arkadaş arıyorum zaten .
Sabahları elma sirkesi +bal + sıcak su karışımını listemize ekledik mi ,güzel kilo veririz.

Canım karbonatı boşver ya :) gel kalori hesapla yönetimi ile diyet yapalım :) Ben de kendime arkadaş arıyorum zaten .
Sabahları elma sirkesi +bal + sıcak su karışımını listemize ekledik mi ,güzel kilo veririz.

Bu üçlü efsane zaten... :)) onu da düşünüyorum. Ablam da bi çay keşfetti oda olabilir. Yalnız fiyatı baya tuzlu...

Merak ettim bugün bende başladım.
normalde zaten 3 litre civarı su içen biriyim bugün sadece bir litre su içmeme ragmen 11:30 da kadar üç kez çıktım tuvalete.
birisi de kabızlık sorunumu yendiğime dairdi yani toplam dört.:KK17:
yağ yakmasa da ödem atsın buna da razıyım:KK76:

doğumdan sonra kullandın mı canım bu yöntemi işe yarıyo muu
Arkadaslar ben bir haftadır denedim deniyorum
Çok su üçmek gerekiyor
Ben yedıklerıme de dıkkat edıyorum son on günde ıkı kılo ucyuz gr yağdan vermısım

Bol su ıctıgınızde acıkmıyor sureklı bı tokluk oluyor. Sanırım cıdden kabarıyor :))))

ben de bir yerde 1 litre suya yarım çay kaşığı diye okudum, kattım suya içtim bir bardak, hiç tadı bile gelmedi, normal su gibiydi ama grip de olduğumdan sanırım sabah dehşet boğaz ağrısıyla uyandım, korkudan içemedim başka bardak. şuan hala hastalık devam ediyor, iyileşince başlıcam tekrar.

Kızlar iki gündür bende denedim dün tadı iğrenç geldi limonla içtim bugün daha iyiydi alışıcam sanırım ben normalde de su için çok wc çıkarım hele şimdi abartısız 5 dk da bir tuvaletteyim karbonatdan değil yani benim ki ama çok geğirtiyor bu iyi bişey bakalım bi hafta böyle deneyip tartılıcam farkı görürüzz

Fitslim ile ayda 5 ile 7 kg garanti zayıflama .Kilo verdirmezse iade garanti ediyorlar.
Komşum kullandı 67 kg zayıfladı.
Kullanıpta beğenmeyene rastlamadım açıkçası
fitslim.net adresinde girip inceleyebilirsiniz.

X