KABIZLIK :( Acil ):

arkadaşlar doğum yapalı 50 gün oldu ve bende bitmen bir kabızlık var artık ağrı vermeye başladı doktora gideceğim sanırım... Ama bir fikri olan işe yaraycak önersi olan varsa lütfen yazsın :KK43:((

canim bence doktora git bende çok yaşadim doğumdan sonra deliriyordum ağridan soktora gittim uygun fitil ve kremlerle sorunum çare oldu

arkadaşım bende 20 gün çektim allah kolaylık versin çok zor ben et suyu içtim yalnız birde gliserin fitiller var eczanede ondan kullandım 2 tane fazla kullanınca alışkanlık yapıyormuş bağırsakların bunlarla boşalınca hep sıvıal ben böyle atlattım yeniden geçmiş olsun arkadaşım

Kuşburnu

- C vitamini içeriyor

- Kabızlığın giderilmesine yardımcı oluyor

- Güç kazandırıyor

- Öksürüğe iyi geliyor

- Alerji egzama ve hemoroide karşı yararlı

Rezene

- Sancıların giderilmesine yardımcı olur

- Mideye iyi gelir

- Sinirleri yatıştırır

- Gaz giderir

- Sindirimi düzenler

Ve de 2 lt su bence sorunu ortadan kaldırır geçmiş olsun dileklerimle.:kahve:

Hoşçakal....

selam arkadaşlar.bende de aşırı kabızlık vardı ve bir hekime danıştım.bana ilerlediğini ve basura çevirdiğini söyledi.günlerce dışarı cıkamadığım oluyo ve çıkıncada basurun verdiği mütiş bi ağrı:çok üzgünüm:şimdide arkadaşımın tavsiye ettiği sinemaki diye bi ota başladım mecburiyetten.çünkü doktorumun tavsiyesi üzerine aldığım bekunisde faydalı olmuyo artık.sinemakide feci bi sancı ve ardındanda vücudumdaki bütün suyu ve demiri boşaltıyo sanki kullandıktan sonra çok halsizleşiyorummafoldumben.bana yazdımcı olur musunuz arkadaşlar.kesin sonuca varabileceğim önerilere ihtiyacım var

X