kaçan kovalanır teoremine somut örnekleriniz var mı kızlar?

ben varım.üniversitenin ilk yılı peşimde koştu hiç hoşlanmıyodum.evin kapısından sınıfa kadar yazılar yazdı yüzükler aldı çiçkler getirdi memlekette.neler neler kaçtıkça kıymete bindim.ikinci yıl kabul etim yakında evlenicem ama kaçan kesinlikle kovalanır ve kıymetli olur:eek:

vallahi ben hiç kaçmadım hiç de kovalanmadım ve hala eşim için kıymetliyim......ne alaka anlamadım ....6ayda sevdim evlendim hemencecik....
bu kaçma kovalama işi herkes için gecerli olmaz..her erkek salak degil kızlar ..ben eşimi birkaç yıl vb süründürsem beni beklemezdi ki şahsen ben de benden kaçanı kovalamam ayol yüzsüz müyüm o kadar..

Yakalayaaamaz kiiiiopuyorumnanaktan (ilk tanışma zamanı)
Öpemeeeez kizemuszemus (hafif samimiyet zamanları)
Yatıramaaaz ki bayıra kaaarşııı:kedi: (hafif sevişme zamanları)
Vuramaaaaz ki :sinifsinif:KK43:kocasının ona hala şakayla vurduğunu sanma zamanları)
Polise gideceğim ki:mymeka:kaydirigubbakcemile (Kocanın eşine eskilerin hesabını ödettiği,mıçım ayları)
:hulya:

süprizzzzz

kaçan biryere kadar kovalanır

bu kovalamaca bitince

roller değişir

kovalayan kaçar

hep ama hep böyle olmuştur..

ve asla o roller kişide sabit kalmaz

bir zaman sonra bu hırsa dönüşür

üste çıkma savaşına döner

sürekli haklı olup

kaçma olayı peydah olur

sürer de sürer

insanda ne varsada alır götürür usanılınca..

Sevdiğim adamdan asla kaçmam.. kaçmadım da iyiki de kaçmamışım.. çünkü adam hayatta kovalamaz =)) benden önce bi iki sevgili adayı olmuş hanımlar kaçan kovalanır taktiğini uygulamak istemişler ama hiç kovalamadiği için hiç uzun süreli bi ilişkisi olmamış.. hatta bi keresinde kızın birine duygularını açmış hoşlandım senden sen ne düşünüyorsun falan.. o ana kadar ilgili alakalı davranan kızdan ne bir ses ne bir seda gelmiş =)) anında silmiş numarasını msn adresini.. günler günler sonra kızdan bir msj gelmiş seni çok özledim hiç arayıp sormuyosun artık diye.. siz kimsiniz numara kayıtlı deil demiş, adını söylemiş kız cidden sildin mi numaramı ama geçen gün neler demiştin demiş, ha sen miydin bi daha görüşmek istemiyorum ben sevmem böyle macera peşinde olan kızları.. neyse odur soruma anında cevap vermeliydin demiş.. başlamadan bitmiş bi kaç ilişkisi bu tür kızlar yüzünden.. bana ilk gördüğü gün sevgilim olur musun dedi olurum dedim =)) o an bende daha da kıymetlendin kız dediğin harbi olur ya neyse odur gerek duymaz o tür oyunlara. ben sana direk sordum sen de bana direk dürüctçe cevap verdin bak en çok bu yönünü seviyorum der =)) şimdi de en kıymetlisiyim sevdiğimin.. ha arada nazımı yaparım.. o ayrı o zaten kaçmak deil.. soğuk davranıp kaçmam ya da seviyoken sevmiyo gibi görünmeye çalışmam.. ama nazımı yaparım gerektiği yerde eğer hatası varsa gönlümü alana kadar kırk takla atar ama bi senedir hiç durduk yere bana daha çok bağlansın ben bi kaçim demedim..

başka konularda kaçan kovalanır diyenler o kadar çok ki, burada yazılanlar şaşırtıcı geldi bana.

kaçmayan ilişkiye çok hevesli görünen kaybeder bence. dürürst de olsanız, sevdiğiniz için istekli de davransanız, erkekler elde etmeyi seviyor gibi gibi.

daha sonra acısını çıkarıyorlar diyen arkadaşlar bence kaçmayı içten gelerek nazikçe değil, erkeğin gözüne gözüne sokarak yapanlardır ki, öfke oluşturmuşlar.

başka konularda kaçan kovalanır diyenler o kadar çok ki, burada yazılanlar şaşırtıcı geldi bana.

kaçmayan ilişkiye çok hevesli görünen kaybeder bence. dürürst de olsanız, sevdiğiniz için istekli de davransanız, erkekler elde etmeyi seviyor gibi gibi.

daha sonra acısını çıkarıyorlar diyen arkadaşlar bence kaçmayı içten gelerek nazikçe değil, erkeğin gözüne gözüne sokarak yapanlardır ki, öfke oluşturmuşlar.

evet yavrum konu baslıgından baslıgın içerik de degısıyor
bır baslık acılır bakıre degılım oh ne ala der kız dıgerlerı hemen kızar neresı guzel bunun kendını topla gel derler, bır baslık acılır yanlıs mı yaptım ne yapıcam kızlıgım gıttı der, herkes bosver canıım kızlıkla mı yasıcan zaten erkekler haketmıo der.
bosver sen bu hesapları, herkesın günü bır ötekını tutmuo ınsan o an aklına nası gelıosa oyle yazar bılmez mısın sen de
her yerde kacan kovalanır yazıyo demekkı var bı hıkmetı,
dedıgın gıbı gözune soka soka yapmamak lazım

Son düzenleme:
kızlar peki gözüne gözüne sokmadan kaçın demişsiniz nasıl oluyo anlatın yahu ?? nazikçe kaçın gözüne gözüne sokmayın demiş bi arkadasım nazikçe kaçmaktan kastın naz mı niyaz mı ? örnek verin napiyosunuz da nazikçe kaçmış oluyosunuz biz de öğrenelim . öyle 3 yıl kaçtım 5 yıl kaçtım yerine neler yaptınız mesela.. ve ne tepkiler aldınız

wala ben de o ince cızgıyı bılmem
mesela bana sey gıbı gelıo
kacıon aramıon arayınca acmıon ama adam vazgecmee baslıyo gıbı gelıo
ama degılmıs işte, aramıon falan ama adam fit oluo arıyo senı, cok acayıp bı teorem zaten bu

o yuzden dedım ya denenmıs örnekler gelsın yazsın süper olur

ben sevgililerime hep ilgi gösterdim hiç uğraşmadım kaçayım falan..sora bi baktımki hep ben fedakarım yada aynı ilgi ve sevgiyi göremiyorum..ayrıldık sora bi süre sonra onlar aradı yalvardı ama bende biten bitmişti..şimdi yine aynı durumu yaşıyorum bu sefer sevgilim olmadı ama bi süre görüştük ben sevdim o da sevdiğini söledi ama bi adım ileri gidemedik..baya bi kaçtı benden artık bende bıraktım bakalım bazı arkadaşların dediği gibi roller değişecekmi..o da kaçmaktan vazgeçip kovalayacakmı..ben kovalanmak istemiyorum o dönsün yeter seviyorum sonuçta yani yerimde duruyorum dönerse de çok mutlu lourum:KK43:(bilmiyorumkismile

ben kaçtım sevgilim de kovaladı :) hala da öyledir ama bunu bilerek yapmıyorum ben
hatta bi arkadaşımın ilişkisinden bahsederken kızlar biraz kaçcak ya en azından ilişkinin başında olmazsa ilişki oturmaz dedi dün :)
hatta ben gibi cadaloz olmaları lazımmış öyle otur dedi mi oturmıcakmış kız. tüm erkekler dizimin dibinde dur derler ama içten içe özgür kız olmasını isterler dedi :KK70:
benimki bi acaip heralde :) bi erkeğin kelimelerini bilin istedim yine de :)

erkekler kaçanı kovalıyor..
biz oyunsuz bi ilşki isteriz ama erkeklere olmuyo.. bunu anladım..

en somut örneği tam 1 hafta önce beni hayatından birden silip atan sevgilim hata yaptığında bağırıp çağırdım 2 saat içinde aramayan aramaya halimi sormayan 5 dakkaya bir mesaj atan oldu.. ama sonuçta hatasını anladı affedeyim dedim kapı önüne kondum tekrar..neymiş süründürcekmişsin...

erkekler kaçanı kovalıyor..
biz oyunsuz bi ilşki isteriz ama erkeklere olmuyo.. bunu anladım..

en somut örneği tam 1 hafta önce beni hayatından birden silip atan sevgilim hata yaptığında bağırıp çağırdım 2 saat içinde aramayan aramaya halimi sormayan 5 dakkaya bir mesaj atan oldu.. ama sonuçta hatasını anladı affedeyim dedim kapı önüne kondum tekrar..neymiş süründürcekmişsin...
kapı önüne konuldum hemde yeni birini bulmuş ya kaçayım hadi kovalr mı hiç sanmıyom kovalmsında zaten çoktan yolunu çizmişş

hep kovaladım hep en cok ilgiyi gosteren ben oldum sonucmu 3. kez terkedildim sebepsiz yere can sıkıntısından bırakıldım

hep kovaladım hep en cok ilgiyi gosteren ben oldum sonucmu 3. kez terkedildim sebepsiz yere can sıkıntısından bırakıldım

moon gerçekten mi:1shok:
Senin gibi güzel bi kızı üzebiliyo helal olsun..
Bence hiç arama canım ve barışırsanız da restini çek bir daha gidersen döndüğünde beni bulamayacaksın de..

ne yaptıgını o biliyomu acaba simdinin modası''heyecanım '' kalmadı sebep bu kafam dolu sorunlarım var diyor bensiz halletsin sorunlarını bakalım ben olmayınca mutlumu olucak:sinifsinif:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bu taktiği yaptım kızlar ama çok pişmanım şimdi fazla naz aşık usandrdı çünkübilmiyorumkismile off napsam diye düşünüyorum ama hala sessizim çok fenayım benaklinialirimsmile

etrafta bir sürü kız yamyam gibi beklerken çok beklersiniz sizi kovalamasını erkekler pişpişlenmekten hoşlanır ne kadar pişpiş o kadar sadakat

etrafta bir sürü kız yamyam gibi beklerken çok beklersiniz sizi kovalamasını erkekler pişpişlenmekten hoşlanır ne kadar pişpiş o kadar sadakat

yamyam gibi bekleyen erkekler adamlar ellerindeki kızların degerini bilmeli

evet bilmeli canım doğru söylüyosun ama erkek kısmısı kıymet bilmez

X