kaçan kovalanır teoremine somut örnekleriniz var mı kızlar?

hep kovaladım hep en cok ilgiyi gosteren ben oldum sonucmu 3. kez terkedildim sebepsiz yere can sıkıntısından bırakıldım

zaten ilgiyi hak edene vericeksin hak etmiyorsa bırak gitsin o üzülsün seni kaybettiğine bir de ilginin dozunu ayarlamak çok önemli fazla doz çok ateş yapar rahatsız eder az ilgi de bir şeye faydası olmaz o yüzden doz önemli

ewet canım 2 yıl birinin peşinden koştum sonrasında ne halin varsa gör dedim ben onca yıl boşuna uğraşmışım adam 2 ay sonra kendi geldi ama avcunu yaladı bu bana ders oldu bu saatten sonra aşkından öldüğüm adamı bile yalvartırım çok denedim başardım
şuna inanıyorum erkekler kolay elde ettiklerini değil zor elde edip onu uğraştıran kızları seviyorlar her ne kadar maçoyum söz dinlemem desede sözünü geçiren kızların peşinde koşuyorlar tabi bunun da bir dengesi var o dengeyi kurdunuz mu tabir caizse uçanla kaçan kurtulamaz sizden

bilenler bilir.. bi sevgilm vrdı ayrıldık ve şimdi pişman bn yüz vermiyorm peşmden ayrılmıyoo :dance:

ewet canım 2 yıl birinin peşinden koştum sonrasında ne halin varsa gör dedim ben onca yıl boşuna uğraşmışım adam 2 ay sonra kendi geldi ama avcunu yaladı bu bana ders oldu bu saatten sonra aşkından öldüğüm adamı bile yalvartırım çok denedim başardım
şuna inanıyorum erkekler kolay elde ettiklerini değil zor elde edip onu uğraştıran kızları seviyorlar her ne kadar maçoyum söz dinlemem desede sözünü geçiren kızların peşinde koşuyorlar tabi bunun da bir dengesi var o dengeyi kurdunuz mu tabir caizse uçanla kaçan kurtulamaz sizden
bayıldım bende birinin peşinden koştum 6-7 ay sürdü..şimdi 1-2 aydır aramıyorum acaba bende senin yaşadığını yaşarmıyım:26:....ayyyyy o kadar çok isterimki beni merakı etmesini.....:98::132:

Ben aslında böyle bir şeyi savunan ya da buna katılan biri değilim ama üstüne düştüklerim beni takmadı, aşağıda anlattığım üzere umursamadığım da tıpış tıpış peşimden geldi. :97:

Bir erkek arkadaşım vardı birkaç hafta çıkmıştık. Birkaç defa tartışmıştık. Benim rahatsız olduğum bir gün beni MSN'e çağırdı ve benim ne hissettiğimi hiç düşünmeden sürekli didişiyoruz, anlaşamıyoruz ayrılalım dedi. Bendeki de salaklık olacak ya ertesi gün doğum günüydü, hediyesini falan da almıştım, suçluluk hissediyordum doğum günü mahvolmasın benim yüzümden diye, son bir kez görüşelim dedim, niyetim vazgeçirmek falan değildi sadece hediyesini verecektim ama sudan bir bahane uydurdu, yok deyip gitti. :KK59: Ben de o gittikten sonra onu hayatımdan yok ettim, cep numarası, Face'i her şeyi sildim ve bir daha da arkama bakmadım. Ayrıldıktan 2 ay sonra tak bir mesaj geldi ondan. Beni unutamıyormuş falan filan. Benimle bir kere görüşmek istediğini söyledi, ben de buluştum, niye kabul ettin buluşmayı deyince de lafları birer birer soktum. Dedi ne desen haklısın, aslında ayrıldıktan 1 ay sonra falan pişman oldum ama aramaya cesaret edemedim, senin de aramayacağını biliyordum gururundan dolayı vs. :KK36: Bir de görsen nasıl ilgileniyor benimle kıskanıyor falan... :KK34: En sonunda da görüşelim yine dediğinde dedim yol orda, hadi güzelim aynı yoldan. :KK64: Ondan sonra yine birkaç defa mesaj attı aradı, daha birkaç saat önce yine mesaj attı nasılsın diye. Böyle bir şey işte... :KK1:

garip olansa sanırım herkeste sökmüyo bu taktik...

benim sevgilimse hep iyi olalım istiyo, ben kaçtığım zamansa üzülüyo...

ama kaybetme duygusundan dolayı biraz soğuk davranınca üstümüze daha da düşülüyor olabilir...

Bu taktik değildir,yapı meselesidir.Bazı kızlar sırnaşıktır,illah illah ettirir,benim gibi kızlar vardır ,öhöm öhöm,kimseye yüz vermezler.:89: O yüzden eşim çok çaba sarf etti zamanında,kıyamam...:123:

sevgilimi çok seviyorum ama o beni daha çok seviyor bu ara çok sorun yaşıyoruz
bazen o kadar kızıyorum ki dilimin ayarı gidiyor seni istemiyorum senden soğudum diyorum ayılmak için bahane arıyorum diyorum bıktım diyorum
en son içip içip kafayı buldu benim aşkım telefonda yalvarıyo mümkün değil vazgeçmem diyo :KK69:
taktik işi değil de çok sevin ama yana yakıla sevginizi haykırmayın bırakın zamanla o anlasın daha kıymetli olursunuz

Evet benimki bile yola geldi şuan ben yüz vermiyorum, hadi bakalım geri dönsün artık biraz da koşsun da :KK70:

ben yeni bi model tanıyorum şu aralar. kendi kendine takılıyor. kovalamam zaten de, kaçsam da kaçmasam da adam kendi havasında. ilk kez gördüm böle bişi. :KK53:

benimde geçmişte erkek arkadaşlarım onlara çok değer verince canım cicim olunca umursamadılar ayrılınca belli zaman sora hepsi döndü..galiba doğanın kanunu bu..valla şimdide...[/I bekliyorum sevdiğim kişinin dönmesini en azından beni merak etmesini..hiçbirine kötülük yapmadım beni unuttuğunuda sanmıyorum zaman herşeyin ilacı..]

önceki ilişkimde ben kovalayandım. hep ilgi gösterdim, merak ettim, arayıp sordum, fedakarlık yaptım vs. vs. ... sonuç = adam beni terkedip gitti. (hem de ne gitmek bi tavırlar bi şımarık burnu havada tripler ... )
şimdiki ilişkimde kaçanım. sonuç= adam deli divane aşık..
anafikir ise bence şu: erkekler malesef kendileri ile ilgilenen kadının değerini onu kaybedince anlıyorlar. kaçanı ise her daim kovalıyorlar ...

Mazoşist bunlar ya :)acı çektikçe daha çok aşık oluyorum diyenleri duydum:))
Valla bende çok süründürdüm birçoğunu ama taktik falan değildi doğal halim çok sevsem bile sevgimi çok belli edemiyorum
soğuk nevaleyim:63:

bir keresinde arkadaşlarla ve yeni başlayan ama hemencik aşık olduğum üzerine titrediğim sevgilimle oturuyoruz bir yerde.biz konuşurken telini kurcaladığını farkettim.5-10 dakka sonra ben de kurcalamaya başladım ve ondan daha uzun süre kurcaladım.Sonra biz yalnız kaldık.Ben senin teline hiç bakmamıştım dimi dedi,ver bakayım dedi şakayla karışık ve bakmaya başladı =) Benim hayatımla pek ilgilendiğini düşünmüyordum o güne kadar,sanki hep ben onu merak ediyorum sanıyordum ama galiba kıskandı:)

Ya insan istediginden kacmaz ki ya..
Taktik olarak hic kacmadim. Gercekten istemedigim icin surekli rededdip, soguk konustugum, hatta telefonlarina, mesajlarina cevap vermediklerim var. Onlara bu tatli geliyor heralde pesimden dusmediler. Ama tamam desem ne olacak? Kacmayi kovalanmak icin degil onlari istemedigim icin yapiyorum. Yoksa bulsam soyle gonlumun aldigi birini, o da beni sevse simdi artik yakalanmaya oyle hazirim ki :KK16:

Ya insan istediginden kacmaz ki ya..
Taktik olarak hic kacmadim. Gercekten istemedigim icin surekli rededdip, soguk konustugum, hatta telefonlarina, mesajlarina cevap vermediklerim var. Onlara bu tatli geliyor heralde pesimden dusmediler. Ama tamam desem ne olacak? Kacmayi kovalanmak icin degil onlari istemedigim icin yapiyorum. Yoksa bulsam soyle gonlumun aldigi birini, o da beni sevse simdi artik yakalanmaya oyle hazirim ki :KK16:

Aynen yakalasın ve sonsuza kadar bırakmasınn

bnm sevgilim ilk elimi tuttuğunda bırakmıştım o gün bi daha da tutmamıştım biraz heyecandan biraz da ani oldu napcamı bilemedim:KK70: sonra o da ondan hoşlanmadığımı düşünmüştü ertesi buluşmamızda bi yapıştım bi daha da bırakmadım:KK66:

ondan önce de benle konuşmak istediginde fln umursamıyomuş gibi davranıyodum gerçi bnm huyum budur, nefret mi ediyorum seviyorum mu anlayamaz başta , az daha usanıyomuş sonradan söledi, fazla naz aşık usandırır yani ortasını da bilmek lazım

X