Kaçan kovalanirmi???

KAÇAN KOVALANIRMI???

• Ankete Katılan
    182
kesinlikle kaçan kovalanır.. birinin üstüne ne kadar düşersen de o kişi seni sallamaazz​

Hayır bence asla kaçan kovalanmıyor.Erkeklere göre kesinlikle değişiyor kovalayan erkek var kovalamayan var.Ben hep kaçtım üniversitedeyken hep kovalıyorlardı.Yaklaşık 1 yıldır anladığım kaçan kovalanmıyormuş.Kovalamayan erkekler benim çevremde kız dolu niye peşinden gideyim ki diyor.Kovalamayanlar ise ben zor olanı severim diyor.Bu benim fikrim.

Hayır bence asla kaçan kovalanmıyor.Erkeklere göre kesinlikle değişiyor kovalayan erkek var kovalamayan var.Ben hep kaçtım üniversitedeyken hep kovalıyorlardı.Yaklaşık 1 yıldır anladığım kaçan kovalanmıyormuş.Kovalamayan erkekler benim çevremde kız dolu niye peşinden gideyim ki diyor.Kovalayanlar ise ben zor olanı severim diyor.Bu benim fikrim.

Yanlış yazmışım düzelttim.

kesinlikle kaçan kovalanır bunun acabası belkisi yok.
bu hep böyledir...

bu erkeğine göre değişir
eskiden kovalanırmış
artık her yer kız dolu
artık kızlar kovalıyor erkekler kaçıyor

herşey tersine döndü
türk filmlerindeki gibi ne aşk var artık ne de aşık

duruma bağlı kaçana bir de kovalayana bağlı...ama bozulmaz kuraldır kaçan kovalanır...

herhalde yani kaçan kovalanır.mesela biz eşimle ilk tanıştığımız zamanlr çok karmaşıktı herşey. önce o kaçtı korktu bağlanmaktan falan. ne zamanki ben onu sallamamaya başladım pervane oldu etrafımda. veeee sonuç mutlu son yerimsenibenkaydirigubbakcemile2

herhalde yani kaçan kovalanır.mesela biz eşimle ilk tanıştığımız zamanlr çok karmaşıktı herşey. önce o kaçtı korktu bağlanmaktan falan. ne zamanki ben onu sallamamaya başladım pervane oldu etrafımda. veeee sonuç mutlu son yerimsenibenkaydirigubbakcemile2

allahy bozmasın canıma.s.:nazar:

kesinlikle kaçan kovalanır sonra kovalayan kaçar kaçanda kovalar kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

evet denendi tarafımdanda =) ya ayrıldıktan sonra yüz vermeyince kıymetli oldum yada gec olsada sevdigini kaybettigini anlayınca ...

X