Kaçıncı Haftanızda Doğum Yaptınız

ccalikusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
62
0
40
Sevgili Anneler a.s.

Ben 31. Haftamdayım ve çok şükür herşey yolunda görünüyor benim Allah izin verirse Oğlum olacak Eşim askerde:roflol: ve eşim 37. haftamda geliyor İnşallah :dance:
Ben bir şeyi çok merak ediyorum sanırım bu kişinin yapısı ile alakalı bir şey yada değil bilemiyorum o yüzden çok merak ediyorum bir çok kişi erkek çocuğu geç doğar diyor yani gününü tam doldurur filan diyorlar ne bileyim yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim bebişlerinizi kaç haftalıkken doğurdunuz normal mi oldu sezeryanmı Hepinize şimdiden çok teşekkürler . Eğer fikri olan varsa bu haftamdan sonra kolay doğum için yada doğuma hazırlık için neler yapmam gerektiğini yada yapmamam dikkat etmem gereken şeyler varsa onlarıda yazarsanız sevinirim. hoşcakalın :teytey:

tatlım ben daha dogurmadım ama kız da olsa erkek de olsa
sezeryan da olsa merak etme eşin geldikten sonra dogar:)))

ben 37 haftamda normal dogum dıye gıttım ama sezeryana alındım oglum 2 aylıkk

İnşallah megilara canım inşallah eşim geldikten sonra doğar cevap verdiğiniz içn çok teşekkür ederim

canım ben tam 40 hafta dolduğu gün doğum yaptım kız cocugu erken olur diyorlardı ama günü gününe dogdu kızım

bu arada normal dogum yaptım
sen cantanı filan hazırla bu haftalarda söylentilere cok inanma erken gec o bebeğe baglı
egzersiz daha önceden yapıyorsan dikkatli olarak yap yada en güzeli yürüyüşlere cık hareketsiz kalma ben dogum yapmadan bir gün önce gezip duruyordum eşimle
bir de bana hurma ye demişlerdi kuran da varmış peygamberin hadisiymiş ne kadar dogru bilmiyorum dogum kolay oluyormuş sancılar hafifliyormuş ben yemiştim

bu arada normal dogum yaptım
sen cantanı filan hazırla bu haftalarda söylentilere cok inanma erken gec o bebeğe baglı
egzersiz daha önceden yapıyorsan dikkatli olarak yap yada en güzeli yürüyüşlere cık hareketsiz kalma ben dogum yapmadan bir gün önce gezip duruyordum eşimle
bir de bana hurma ye demişlerdi kuran da varmış peygamberin hadisiymiş ne kadar dogru bilmiyorum dogum kolay oluyormuş sancılar hafifliyormuş ben yemiştim

bebeğin ne zaman geleceği belli olmaz ama normali 38-40 haftalıkken yani tabi eğer onu soruyorsan yoksa nerden bilebilriz ki ne zaman doğacağını..eğer normal doğum yapmayı düşünürsen bence nefes egzersizleri yap ve yürüyüş yap yada yoga falan..kolay gelsin cnm...

canım bende 39+1 de sancım başladı 39+2de normal doğum yaptım.buarada bebeğim erkek. bence doğum zamanı kız erkek bebeğe bakmıyor.bunun senin ünyenle ilgisi var.bir arkadaşım kızınıda oğlunuda 2 hafta erken doğurdu.allah yardımcın olsun.

bende oğlumu 36+2 de sezeryanla doğurdum 2.040gr doğdu bugün 14 günlük oldu miniğim çok şükür şimdilik herşey yolunda

canım ben de oğlumu 37. haftamda doğurdum.2.800 doğdu.minicikti 45 cm.şimdi tosun gibi maşallh.hiç korkma.

bende 37+6 da nısanımın gelme3sıyle sezeryan oldum 3 kilo dogdu 23 gunlukken doktora goturdum bebegım 4 kilo olmustuuu su an 28 gunluguz teyzeleri

43. haftamda gelmedi zilli kızım..suni sancı ile normal doğum yaptım..anam ağladı valla

arkadaşlar verdiğiniz cevaplar beni çok rahatlatıyor ilginize desteğinize ve dualarınız için çok teşekkür ederim deneyimli annelerin fikirlerine gerçekten ihtiyacım var hepinize kucak dolusu sevgi ve selamlar

Ben 36 Haftalikken Rutin Kontrole Gittim Açilmam Olmuştu Doğuma Alindim Kizim 35 Günlük Rabbim Hayirlisiyla Senide Kurtarsin Inşallah

teşekkür ederim gamzecima.s. Allah razı olsun bu arada gonca dediğini yapacağım mutlaka manevi bir etkisi vardır. ve inşallah normal doğum yaparım hepiniz bebişlerine Allah hayırlı ömürler nasip etsin
Selam ve sevgilera.s.

38-42 arası miyadı kabul ediliyor yani bu arada doğması normal öncesi prematüre sonrası postmatüre oluyor ben 40+3 de normal doğurdum oğlumu:) inşallah eşin gelince doğar bebeğin:)kolay gelsin..

uc yasinsaki oglumu 42 haftada normal dogumla dogdu.kizimi 40 hafta tam doldugunda dogu

büyük kızım 38.haftada küçük kızım 42 haftada doğdu .. kızı erkeği yok canım bebek ne zaman hazırsa o zaman geliyo ..inşallah babasını bkler senin bebeğin:)) sağlıkla al kucağına inşallah

X