Kader arkadaşlarım toplaşın tüp bebek merkezleri/doktorlarını konuşuyoruz

Amin kuzum burada herkesin farklı hikayesi var. Hepsi Bi çare bir umut peşinde bende onlardan biriyim. Belki birinin umudu da ben olurum diye hep bakınırım buralara
Ve bir güzel yanı da dışardaki insanlar seni her anlamda ysrgilayabilir ama aynı kaderi yaşadığın insanlar sana yara bandı olur derman olmaya içini ferahlatmaya yardımcı olur iyiki bu uygulamaya diyorum ♥️

Bu arada merve benim yaş nisanda 42 olacak. Senin yaş kaç.Ya simdi tekrar hikayeni okuyunca bir doktor daha aklıma geldi arkadaşım orada baya yol aldı. Devllete 3 defa tüp deneyip yumurtası çıkmamıştı bu gittiği yerde 3.gün embriyosu 2 tane transfer ettiler. Tutunamadı değer çok az yükseldi. Ama o kadının da tedavi yöntemi çok farklı. Ve kendisi dç Dr. Hastane pendikte yüzyıl hastanesi kadın bir doktor ismi aklıma gelmedi kapalı bir kadın
Sagol kuzum arastiracağim bazi mesajlarını kacirmisim simdi baştan okuyorum hepsini yaşın var canım ama bu engel degil yeterki hersey yolunda gitsin tedavin güzel ilerlesin birde rabbim nasibimize yazdiysa olacak ben inaniyorum yeterki kolay olsun fazla bekletmesin. Benimde evet yasim genc ama kaybedecek vaktim yok cunku menepoz yakin rezerv az annemde erken menepoza girdi benim 40 yasinda o yuzden

Ve bir güzel yanı da dışardaki insanlar seni her anlamda ysrgilayabilir ama aynı kaderi yaşadığın insanlar sana yara bandı olur derman olmaya içini ferahlatmaya yardımcı olur iyiki bu uygulamaya diyorum ♥️
Kesinlikle canim kimseye anlatamadiklarimı soramadiklarimi burdaki kader arkadaslarima soruyorum hepiniz cok kiymetlisiniz

Umudunu kesme lütfen belli olmaz belki dondururlar yarın mutlaka yaz canim aklim sende kalır benim bol dua edecegim insallah senin embriyon olusur ve transfer edilir sana tutunur🩷🙏
Canım bugün aradılar 1 tane 5cb kalite embriyo dondurdular. Düşük kalite dediler. Nasip herşey

Bize de sprem sayımız düşük olduğu için tüp bebek isteniyor 1,5 senelik evliyim ama gerçek anlamda erken demeyin çok çok istiyorum çocuğum olsun ailem çok uzakta eşim gece yarısına kadar çalışıyor ben hep yanlızım evlat hasretiyle ölüp bitiyorum ama bende edindiğim 3-4 aylık tevbureye dayanaraktan ozelin bir para tuzağı olduğunu devleti tavsiye ediyorum daha baslamdik randevu gunumu bekliyorum bakalım umarım hepimizin niyeti gerçek olur
Seni o kadar iyi anliyorum ki canim bende yanlızım bulundugum şehire gelin geldim akrabam arkadasim yok burada ailem baska sehirde esim hep gece calisiyor ve cok yalniz kaliyorum diyorum allahim nolur bana yoldaslik yapacak bir evlat ver bu hayata umutla sarilabilecegim bir mucizem olsun kalpten söylüyorum rabbim insallah hepimize annelik duygusunu tatmayi nasip etsin ben eminim hepimiz cok guzel anne ve baba olacagiz cunku kiymetini daha iyi anladik cabaliyoruz emek veriyoruz🩷

Seni o kadar iyi anliyorum ki canim bende yanlızım bulundugum şehire gelin geldim akrabam arkadasim yok burada ailem baska sehirde esim hep gece calisiyor ve cok yalniz kaliyorum diyorum allahim nolur bana yoldaslik yapacak bir evlat ver bu hayata umutla sarilabilecegim bir mucizem olsun kalpten söylüyorum rabbim insallah hepimize annelik duygusunu tatmayi nasip etsin ben eminim hepimiz cok guzel anne ve baba olacagiz cunku kiymetini daha iyi anladik cabaliyoruz emek veriyoruz🩷
İnşallah tez zamanda 🫶🤍

Merhaba öncelikle bu yolda hepimizin sağlıkla evlatlarımizi kucağımiza almamizi diliyorum Rabbimden hepimizin yaşadıkları farklı benim sorunum sizinkiyle aynı değil pcos graves ve eşimde hareket sayı azlığı vardı ilk denemede olumlu oldu Allah inşallah bana sağlıkla devam etmesini sizlerede tez zamanda bugünlere gelmeyi nasip eder ben Cem Çelik'te tedavi gördüm dediğiniz gibi beş dakika bakıyor ama gerçekten güven veriyor Laboratuar konusunda Cem beyin kötü biryerle calismayacagani inandığımi söyleyebilirim daha önce devlet desteği alabilmek için üni.hastanesine gitmiştim boşuna dokuz ay gittim geldim bir arpa boyu yol gidemedim sonuç olarak adan zye herşeyi odedim SGK'yla anlaşması olmadığı için yazdıkları raporlar falan geçersiz oluyor çalışıyorsaniz ben hepsini sağlık ocağından aldım karşılastirma seçeneğim yok ama isterseniz on görüşme yapabilirsiniz inşallah gönlünüzce olsun herşey 🥰

Merhaba öncelikle bu yolda hepimizin sağlıkla evlatlarımizi kucağımiza almamizi diliyorum Rabbimden hepimizin yaşadıkları farklı benim sorunum sizinkiyle aynı değil pcos graves ve eşimde hareket sayı azlığı vardı ilk denemede olumlu oldu Allah inşallah bana sağlıkla devam etmesini sizlerede tez zamanda bugünlere gelmeyi nasip eder ben Cem Çelik'te tedavi gördüm dediğiniz gibi beş dakika bakıyor ama gerçekten güven veriyor Laboratuar konusunda Cem beyin kötü biryerle calismayacagani inandığımi söyleyebilirim daha önce devlet desteği alabilmek için üni.hastanesine gitmiştim boşuna dokuz ay gittim geldim bir arpa boyu yol gidemedim sonuç olarak adan zye herşeyi odedim SGK'yla anlaşması olmadığı için yazdıkları raporlar falan geçersiz oluyor çalışıyorsaniz ben hepsini sağlık ocağından aldım karşılastirma seçeneğim yok ama isterseniz on görüşme yapabilirsiniz inşallah gönlünüzce olsun herşey 🥰
Çok teşekkür ederim canim allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

Cem bey hangi hastanede acaba

Merhabalar.bende Denizli Özel sağlık hastanesinde tedaviye başladım doktorum Doç Dr Yunus Aydın ve hem doktorumdan hem de hemsirelerinden çok memnunum. 10ocakta opu oldum 3yumurtam gelişti ve onlar toplandı.yani gonal f 300 doz olarak kullanıyordum ama yumurtalarim çok yanıt vermedi .12ocakta aradılar 3tanesi de dolllendi dediler 5.gunu beklicez dediler 5.gune bir tane embriyom geldi kalitesi yüksek dediler ve 15ocakta taze transfer oldum.insallahta güzel sonuçlar alırız kolay süreç değil.istedgim her an aklıma takılan her şeyi sorabiliyirum hemşirelere yazıyorum Dr ile knusup geri dönüyorlar . Braz da evhamlı biriyim.

Merhabalar. Ben de İzmir için tavsiye verebilirim. Eğer İzmir veya çevre illerde yaşıyorsanız kesinlikle İrenbe. Benim canım doktorum Prof Dr Ümit İnceboz ilk denemede beni kızıma ve oğluma kavuşturdu 🙏

İlk ben başlayayım kızlar ben aralık ayinda ilk tüp bebek tedavimi medikalpark bahcelievlerde gördüm. Amh degerim 0.97di. İlk görüşme cok guzeldi dedim tamam ben doktorumu buldum. Sonra tedaviye başladık her gittigimde beni tanımıyordu surekli en baştan anlatmam gerekiyordu orada ben biraz sogudum ve güvenim azaldi .Demekki asistaniyla iletisimi zayif diye düşündüm.Sonra muayenede bana kac yumurtam old. Soylenmemisti kaç mm olduklari vs sadece dozlar soyleniyordu bende o heyecanla sormadim zaten kalbim agzimda giriyordum odaya olumsuz birsey olacak diye zaten 5 dk bile sürmüyordu girip çıkmam bide prof.bir bildigi vardir diye dusundüm sonra 3. Kontrolde 2 yumurta olustu opu yapcaz dendi gunu belirlendi tabi bn cok uzuldum 2 yumurta cok azdi opu gunu bir sok daha tabi 1 catlamis kaldi 1 yumurta ben o an tamam dedim bitti tedavi dedigim gibide oldu kizlar yumurta ilk dollenemedi sonra beklicez dediler sonra dollendi ve 3 hucrede kaldi ve tedavi basarisiz. Çope giden onda umut onca hayal onca para kalakaldik ama tabi derslerde cikardim bu durumdan

İlk ben başlayayım kızlar ben aralık ayinda ilk tüp bebek tedavimi medikalpark bahcelievlerde gördüm. Amh degerim 0.97di. İlk görüşme cok guzeldi dedim tamam ben doktorumu buldum. Sonra tedaviye başladık her gittigimde beni tanımıyordu surekli en baştan anlatmam gerekiyordu orada ben biraz sogudum ve güvenim azaldi .Demekki asistaniyla iletisimi zayif diye düşündüm.Sonra muayenede bana kac yumurtam old. Soylenmemisti kaç mm olduklari vs sadece dozlar soyleniyordu bende o heyecanla sormadim zaten kalbim agzimda giriyordum odaya olumsuz birsey olacak diye zaten 5 dk bile sürmüyordu girip çıkmam bide prof.bir bildigi vardir diye dusundüm sonra 3. Kontrolde 2 yumurta olustu opu yapcaz dendi gunu belirlendi tabi bn cok uzuldum 2 yumurta cok azdi opu gunu bir sok daha tabi 1 catlamis kaldi 1 yumurta ben o an tamam dedim bitti tedavi dedigim gibide oldu kizlar yumurta ilk dollenemedi sonra beklicez dediler sonra dollendi ve 3 hucrede kaldi ve tedavi basarisiz. Çope giden onda umut onca hayal onca para kalakaldik ama tabi derslerde cikardim bu durumdan.
Merhaba medicalparkta hangi doktorda tedavi görüyordunuz

Bize de sprem sayımız düşük olduğu için tüp bebek isteniyor 1,5 senelik evliyim ama gerçek anlamda erken demeyin çok çok istiyorum çocuğum olsun ailem çok uzakta eşim gece yarısına kadar çalışıyor ben hep yanlızım evlat hasretiyle ölüp bitiyorum ama bende edindiğim 3-4 aylık tevbureye dayanaraktan ozelin bir para tuzağı olduğunu devleti tavsiye ediyorum daha baslamdik randevu gunumu bekliyorum bakalım umarım hepimizin niyeti gerçek olur
Özel para tuzağı değil bilakis özel muamele adı üstünde. Devlette aynı anda 3, 4 hasta bakılıyor seni dinlemiyor bile Dr. Devlete de gittim kaç kez. Bu işte laboratuvar ve teknolojisi embriyoloh çok önemli. Dr dan sonra bunlara bakılıp seçilir. O kadar ilaçlara para vereceksin ve sıkıntısını çekeceksin devlette bir hata olsa bilemezsin ama özelde mecbur açıklıyorlar. Devlette hepsi bedava değil ayrıca yine ücret ödüyorsun.

Özel para tuzağı değil bilakis özel muamele adı üstünde. Devlette aynı anda 3, 4 hasta bakılıyor seni dinlemiyor bile Dr. Devlete de gittim kaç kez. Bu işte laboratuvar ve teknolojisi embriyoloh çok önemli. Dr dan sonra bunlara bakılıp seçilir. O kadar ilaçlara para vereceksin ve sıkıntısını çekeceksin devlette bir hata olsa bilemezsin ama özelde mecbur açıklıyorlar. Devlette hepsi bedava değil ayrıca yine ücret ödüyorsun.
Yooo devlet bedava değil ki onlar da tüp bebek sürecin de aynı iğneleri veriyor aynı ilaçları veriyor zaten ekstra transfer biraz daha uygun ve ben gittiğim hastaneden çok memnunum Doktorlar çok anlayışlı davranıyorlar inşallah bir ay ya da 1,5 ay içinde tedaviye basliycam suan evraklarımda eksiklerim var onları tamamlıyorum

Yooo devlet bedava değil ki onlar da tüp bebek sürecin de aynı iğneleri veriyor aynı ilaçları veriyor zaten ekstra transfer biraz daha uygun ve ben gittiğim hastaneden çok memnunum Doktorlar çok anlayışlı davranıyorlar inşallah bir ay ya da 1,5 ay içinde tedaviye basliycam suan evraklarımda eksiklerim var onları tamamlıyorum
Evet ama her hastanenin labı teknolojisi embriyolog u iyi olmuyor. Umarım sizinkinde bu da iyidir. Özeller para tuzağı değil demek doğru değil ama size bunu anlatmaya çalıştım.

X