Kadın kadının kurdu değil, yurdu olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim de bu forumdan anladığım şu;ciddi yıpranmışlıkları, ruhsal sıkıntıları olanlar için burası uygun bir forum değil çünkü gerçekten karşıdakiyle empati yapmadan derdiyle alay edenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok.
Onun harici gündelik hayata dair konularda ben de okuyorum ve gerçekten keyifle okuyorum.

tahmin etmiştim hemen altında gülmeler hayırdır arkadaşlar konu sahibine gerçekten hak veriyorum burada milleti kötüleme gıcık etmelere yer aranıyor zaten cok komikti haha çok komikti aman sen noktalamaları çok iyi yerinde kullandın bravo Mervecim
Bak hala anlayamıyorum 💔

ben kimseyi salakça bulduğum şeyler için o kişilerin başlıklarına yazıp zorbalamıyorum hala herkes aynı fikirde değil, öyleyse zorbalamak hakkımız diye savunmalar yapıyorsunuz. Neyin ne olduğunu anladınız ama işinize gelmiyor. İyi forumlar
Yoo biz zorbalamıyoruz. Aç oku diyoruz, Allah aşkına elinin altındaki teknolojiyi bilgi edinmek için kullan diyoruz. Sürtünmeyi biliyorsan bebek nasıl olur onu da bir zahmet oku öğren diyoruz. Israrla aynı konuyu açana tedavi görmen lazım diyoruz. Beş aydır adet görüyorum ama hamile miyim diyene başka ne önereceğiz? Tabii ki tedavi görmeli.
Size de iyi forumlar.

Yoo biz zorbalamıyoruz. Aç oku diyoruz, Allah aşkına elinin altındaki teknolojiyi bilgi edinmek için kullan diyoruz. Sürtünmeyi biliyorsan bebek nasıl olur onu da bir zahmet oku öğren diyoruz. Israrla aynı konuyu açana tedavi görmen lazım diyoruz. Beş aydır adet görüyorum ama hamile miyim diyene başka ne önereceğiz? Tabii ki tedavi görmeli.
Size de iyi forumlar.
Bu bahsettiğiniz konularla ilgili verdiğiniz normal yanıtlar zorbalık değilse neden bu konuları örnek veriyorsunuz? Neden kadınların kadınlara yaptığı zorbalıktan söz ederken “sürtünenlere akıl verdiniz ühüü” diye bir laf edildiğini düşündünüz? Sizin için kadın dayanışması sadece bu konulardan mı ibaret?

Bu bahsettiğiniz konularla ilgili verdiğiniz normal yanıtlar zorbalık değilse neden bu konuları örnek veriyorsunuz? Neden kadınların kadınlara yaptığı zorbalıktan söz ederken “sürtünenlere akıl verdiniz ühüü” diye bir laf edildiğini düşündünüz? Sizin için kadın dayanışması sadece bu konulardan mı ibaret?
Hepsini mi yazayım istediniz? Valla yorulurum. Sürtünenler favorim bari onu yazayım dedim. Siz neden üzüldünüz örneğe? Sürtünme konusu mu açmıştınız?

Hepsini mi yazayım istediniz? Valla yorulurum. Sürtünenler favorim bari onu yazayım dedim. Siz neden üzüldünüz örneğe? Sürtünme konusu mu açmıştınız?
birfaha soruyorum sürtünenlere zorbalık yapmadıysanız neden bunu örnek olarak veriyorsunuz? Demek ki zorbalık olarak gördüğünüz hareketleriniz var ve konu sizi bu yüzden rahatsız etti. Sürtünmüş ve zorbalanmış da olabilirdim bu arada siz bu konuyu bile beni ezeceğinizi düşünerek “sürtündün mü ıhahahaha” diye soruyorsunuz? Büyüyün biraz

birfaha soruyorum sürtünenlere zorbalık yapmadıysanız neden bunu örnek olarak veriyorsunuz? Demek ki zorbalık olarak gördüğünüz hareketleriniz var ve konu sizi bu yüzden rahatsız etti. Sürtünmüş ve zorbalanmış da olabilirdim bu arada siz bu konuyu bile beni ezeceğinizi düşünerek “sürtündün mü ıhahahaha” diye soruyorsunuz? Büyüyün biraz
Yoo ıhahahahaha demedim onu siz uydurmuşsunuz. Sürtünüp konu açanlar da verdiğim cevapları aynen böyle zorbalama gibi algılıyor da o sebeple.
Bu konu da beni rahatsız etmedi aksine dalga geçip eğlenmeye geldim.

Konu açan herkesin canı sıkkın olmuyor yalnız. Onaylanmak için konu açan çok.
İki küçük çocuğu kendi almayıp babaannesinde bırakacağım diyen biri vardı. Kocası defalarca kez aldatmış, affetmiş, iki çocuk yapmış. Şimdi o çocukları almak istemiyor. Şimdi bu üye üzgün mü? Bence değil.
Böyle konu açanlar çooook.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X