Kadının saçının erkeğin sakalına takılması

Insan o kadar alışıyor ki sakallı haline sakalsız görünce baya garip geliyor.Evlilikden önce sakalsızdi o halinide seviyordum ama uzun zaman sonra sakalliydi hep.Bir keresinde yüzünu temizledi bir girdi kapidan içeri ben şok ay bu kim diyorum bakamıyorum sana git baya takılmıṣdim ona.Sen kocam degilsin bana dokunma diye baya geyik yapmıştık.😂😂
Ben tanıyalı eşimi dokuz yıl oldu dokuz yıldır sakallı artık onları kesemez 🤣🤣

Ben tanıyalı eşimi dokuz yıl oldu dokuz yıldır sakallı artık onları kesemez 🤣🤣
Maalesef ara sıra kesmeleri gerek.Yüzleri ferahlıyor hem derileri hemde sakal açısindan ara sira kesmeleri saglıklı.Eşimde çok nadir kestirir.Kesincede bana malzeme çıkıyor takılmak için.🤣

Kocayla oluyorsa şu saclarina sahip çık, her yer kıl der asddfg
Benim kocam da heryerde saç var , yerlerde saç var kimin bu saçlar diye şarkı söylüyor bana

Bir gün motorla gidiyorum kaskın içinde saçın😂😂
Burnuma burnuma giriyor çıkarmaya calışıyorum dikkatim dağılıyor
Nasıl yolculuk yaptım bilmiyorum diyordu 😂😂😂

Eşime söyledim diyor ki böyle pis fantezileri nerden öğreniyorsun 🤣🤣🤣🤣
ya hahah ben de burada şeyi öğrendim mesela tam evlilik öncesi mal alan adam, sizi kredi ödemesine ortak ederse, bu bir çakallıktır. arkadaşlarımı bu durumlarda uyarınca nerden aklına geliyor bu ne kadar zekisin diyorlar😂

Sakal yakışıyor ya bazı erkeklere bakımlıysa birde.Bende kocamı sakalsız düşünemiyorum mesela sakal daha çok yakıştırıyorum ama tabi kıvaminda düzenli olmasi gerekiyor.
Ve böyle saçma salak fantezilere girmekde ne bileyim böyle romantiklikmi olur yok takılsında bilmem ne olsun.🤣
Ya ben bir kere üniversiteden eve dönüyorum metrobüsteyim. Birisi böyle sakallı bir genç adam hapşırdı ama ağzından malum şey çıktı sakallarına falan bulaştı kaldı öyle eliyle sildirirken. Anlatırken kusasım geliyo🤮 O günden sonra feci tiksindim

X