erkek arkadaşım var ama yine de beğenilmek ve ilgi istiyorum

sevgilim hiçbir şeyimi eksik etmez ama beni rahatsız eden şeyler var işte
sürekli güzel olmak ilgi toplamak arzulanmak takdir edilmek istiyorum sadece erkekler de değil kadınların bile beni rakip görmesi iltifat etmesi hoşuma gidiyor ama ne olursa 100 kilo bir şeyim
sizce bu durumö normal mi?
hayatım boyunca kimse tarafından güzel bulunmadım
Normal değilsin bence ilgi manyağı olmuşsun çocuk gibi herkesten ilgi bekliyorsun bir de sevgilin var yani ona rağmen başka erkekler tarafından beğenilmek arzulanmak istiyorsun bu normal mi sence? Yani elin adamları niye seni beğenip arzulasın ki ne alaka? Ayrıca sevgilin seni sevmese beğenmese seninle birlikte olmazdı bir de böyle düşün

Ben cinsellik yasayacak kimseyi bulamıyorum diye bir konu görmedim henüz evlendikten sonra eşlerinin libidosu düşük olanlar var sadece. Onların da sorunları farklı. Bir kadının bazen kısmeti kapalı olabilir çünkü beğendiğimiz insanlarla ilişki yaşayan varlıklarız daha çok ve seçiciyiz.
Erkeklerde bazıları bizim gibi bazıları ise hiçbir kriteri yok sadece kadın olsun ve ihtiyacını karşılasın aşık olmadan da pek ala ilişki kurarlar. Kadın da kendini değerli sanıyor işte ama kazın ayağı öyle değil. Karşılıklı simbiyotik ilişki de oluyor tabi.
Güzel anlatmişsin.Cinsellik yaşamak istenecek erkek sayısının azlığı da büyük bir sorun değil midir? Demek ki o tayfa fazla kalitesiz çıkıyor.sonuç olarak mutsuz olan yine biz oluyoruz.

Son düzenleme:
Güzel anlatmişsin.Cinsellik yaşamak istenecek erkek sayısının azlığı da büyük bir sorun değil midir? Demek ki o tayfa fazla kalitesiz çıkıyor.sonuç olarak mutsuz olan yine biz oluyoruz.

Yaaa ruhumuzun da doyması gerekiyor sanırım. Cinselliğin de kaliteli olması lazım baktığında türk erkeği sevişmeyi bilmiyor buna herşeyi katabiliriz kalitesizlik tabi bu bağlam da mutsuz olunur , burada ki konular da bunları da görüyoruz. Yine tutucu ülke olmamızdan kaynaklanıyor cinsellik utanılacak birşey olarak gözükmesi, deneyimsizlik vs. çok psikolojik nedenleri var altta.
Erkek sayısı az değil ama kaliteli olan az diyebiliriz tatlım 🤦

X