Kafa karıştırıcı flört

Doiy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2016
189
267
Merhaba,

Yakın zamanda biriyle görüşmeye başladım. Kendisi hoş görünümlü, kibar, işi gücü düzgün ve hobileri olan biri. Aynı yaştayız, farklı milletlerdeniz (ben onun vatandaşı olduğu ülkede yaşıyorum ama ikimiz de yaşadığımız şehrin yabancısıyız).

Dün öğlen yemeğine çağırdı, güzel bir gün geçirdik ve bana önceden konuştuğumuz bi çizgi romanı hediye edip, artık kullanmadığı iyi durumdaki nevresim takımını hediye etti (haftaiçinde nevresim takımı almak istediğimi ama 100 küsür euro vermek istemediğimden bahsetmiştim). Buraya kadar her şey iyi güzel ama kafamı karıştıran bir konu var o da her an konunun eski sevgilisine gelebilmesi. Açıkçası 4 yıl kadar birlikte olduklarını ve çocuğun ayrılmak istediğini biliyorum, ama ne zaman ayrıldıklarını sormadım çünkü bana eski ilişkileri konuşmak biraz abes geliyor.

Örnek veriyorum saçlarını çok beğeniyorum, zaten kıvırcık saçı çok seviyorum eski arkadaşımın da saçları kıvırcıktı. Hadi belki bu normal ama mesela cinsellikten sonra uzanıyoruz, bi anda başlıyor eski sevgili mevzusu. Yani açıkçası belki benim de hatam bundan rahatsız olmadığımı söylememiş olmam ancak sanki makul her insanın düşünebileceği şeyler değil mi? Cuma günü akşam yemeğine çağırdı, zaten bu konudan rahatsız olduğumu söyleyeceğim.

Açıkçası bu flört bi ilişkiye döner mi, dönmesini istiyor muyum onu da tam olarak bilmiyorum. Yaklaşık 8 yıllık birlikteliğim 15 ay önce bitti ve insanlara yaklaşırken çekincelerim var. Genelde gardımı koruyordum flört ve tek gecelik ilişki olaylarına girdiğimde ama bu sefer sanki bu kişiyle duygusal olarak yakınlık kurabilirmişim gibi hissediyorum. Sizce bu durumun beni rahatsız ettiğini söylerken, eğer eski sevgilisini aşamadıysa benimle her ne amaçla olursa olsun görüşmemesini söylesem çok mu abes olur? Yoksa biraz daha bekleyip, hala devam ederse mi söylemeliyim? Açıkçası çok güzel zaman geçirmesem bin kere şutlardım ancak belki de sadece küt kafalılığından söylüyordur diye ummaktan kendimi alamıyorum.

Çok uzun oldu, okuyan herkese teşekkürler ve mutlu pazarlar 🌸

Rahatsız olduğunuzu söyleyin ama sürekli onu katması onu unutamadığını gösterir. Cinsellik olan bir ilişkinin sevgililiğe dönmesi zor ama imkansız değil. Sadece cinsellik değilde aynı ortamdada eğlenebiliyormuşsunuz deneyin bence.

cinsellikten sonra uzanıyoruz, bi anda başlıyor eski sevgili mevzusu
Ve o an kalkip gitmiyorsunuz oyle mi?
artık kullanmadığı iyi durumdaki nevresim takımını hediye etti (haftaiçinde nevresim takımı almak istediğimi ama 100 küsür euro vermek istemediğimden bahsetmiştim).
Resmen biri nevresim takimi verse demissiniz adam da evdeki kullanmadigini vermis
Eski sevgilisinin hediye ettigi nevresim olmasin sakın 🥴
Adam basbaya eskiye takili kalmis ama siz gormezden geliyorsunuz

Merhaba,

Yakın zamanda biriyle görüşmeye başladım. Kendisi hoş görünümlü, kibar, işi gücü düzgün ve hobileri olan biri. Aynı yaştayız, farklı milletlerdeniz (ben onun vatandaşı olduğu ülkede yaşıyorum ama ikimiz de yaşadığımız şehrin yabancısıyız).

Dün öğlen yemeğine çağırdı, güzel bir gün geçirdik ve bana önceden konuştuğumuz bi çizgi romanı hediye edip, artık kullanmadığı iyi durumdaki nevresim takımını hediye etti (haftaiçinde nevresim takımı almak istediğimi ama 100 küsür euro vermek istemediğimden bahsetmiştim). Buraya kadar her şey iyi güzel ama kafamı karıştıran bir konu var o da her an konunun eski sevgilisine gelebilmesi. Açıkçası 4 yıl kadar birlikte olduklarını ve çocuğun ayrılmak istediğini biliyorum, ama ne zaman ayrıldıklarını sormadım çünkü bana eski ilişkileri konuşmak biraz abes geliyor.

Örnek veriyorum saçlarını çok beğeniyorum, zaten kıvırcık saçı çok seviyorum eski arkadaşımın da saçları kıvırcıktı. Hadi belki bu normal ama mesela cinsellikten sonra uzanıyoruz, bi anda başlıyor eski sevgili mevzusu. Yani açıkçası belki benim de hatam bundan rahatsız olmadığımı söylememiş olmam ancak sanki makul her insanın düşünebileceği şeyler değil mi? Cuma günü akşam yemeğine çağırdı, zaten bu konudan rahatsız olduğumu söyleyeceğim.

Açıkçası bu flört bi ilişkiye döner mi, dönmesini istiyor muyum onu da tam olarak bilmiyorum. Yaklaşık 8 yıllık birlikteliğim 15 ay önce bitti ve insanlara yaklaşırken çekincelerim var. Genelde gardımı koruyordum flört ve tek gecelik ilişki olaylarına girdiğimde ama bu sefer sanki bu kişiyle duygusal olarak yakınlık kurabilirmişim gibi hissediyorum. Sizce bu durumun beni rahatsız ettiğini söylerken, eğer eski sevgilisini aşamadıysa benimle her ne amaçla olursa olsun görüşmemesini söylesem çok mu abes olur? Yoksa biraz daha bekleyip, hala devam ederse mi söylemeliyim? Açıkçası çok güzel zaman geçirmesem bin kere şutlardım ancak belki de sadece küt kafalılığından söylüyordur diye ummaktan kendimi alamıyorum.

Bahsetmesi can sıkıcı bir durum,eğer buna son vermesini isterseniz bahsetmeyecektir ama daha can sıkıcı olan konu aslında ondan bahsetmesindeki sebep,bir insana karşı yoğun duygularınız varsa istemsizce dilinize vurur ve farkında bile olmadan sürekli ondan bahsedersiniz olumlu yada olumsuz,asıl sorun ondan bahsetmesi değil neden bahsettiği,o konu netlik kazanmalı.

Yeni ilişkiye başlama hevesinde olan hiçkimse eski sevgiliyi yeni potansiyelin yanında anmaz.

O Türkiyede doğru ama Avrupada pek doğru değil, Avrupadaki flörtler ilişkiler Türkiyedeki kadar romantik, yoğun, tutkulu vb yaşanmıyor genelde. Öyle öldüm bittim çok hoşlandım aşkından öldüm bunu kovalayayım olayları yok, eski sevgili de normal bir arkadaş gibi öyle bir anlamı yok diyeyim. O yüzden konu sahibesi açık açık aklın diğerindeyse, benimle de uzun ilişki istemiyorsan istemiyorum ona göre demeli. Gayet anti-romantik olduğunun farkındayım:hasta: ama bizim buralarda böyle.

O Türkiyede doğru ama Avrupada pek doğru değil, Avrupadaki flörtler ilişkiler Türkiyedeki kadar romantik, yoğun, tutkulu vb yaşanmıyor genelde. Öyle öldüm bittim çok hoşlandım aşkından öldüm bunu kovalayayım olayları yok, eski sevgili de normal bir arkadaş gibi öyle bir anlamı yok diyeyim. O yüzden konu sahibesi açık açık aklın diğerindeyse, benimle de uzun ilişki istemiyorsan istemiyorum ona göre demeli. Gayet anti-romantik olduğunun farkındayım:hasta: ama bizim buralarda böyle.
Kültür farkını ben de düşündüm aklıma geldi bu ihtimal ama onca romantik komedi yalan mı 😂 yani yenisine heves eden daha başlamadan soğutmaması gerektiğini bilmiyor mu Avrupada

mesela cinsellikten sonra uzanıyoruz, bi anda başlıyor eski sevgili mevzusu.
Bu olay beni o kişiden aniden soğuturdu sanırım. Özel bir şey yaşamışsınız sonra pat diye eski sevgili mevzusuna girmiş. Ee höh yani, öküzlüğün ne alemi var! Bunu sizin söylemenize bile gerek olmaması gerekiyor bence. Çok rahatsız edici bir durum, hala unutamamış belli ki.

Kültür farkını ben de düşündüm aklıma geldi bu ihtimal ama onca romantik komedi yalan mı 😂 yani yenisine heves eden daha başlamadan soğutmaması gerektiğini bilmiyor mu Avrupada

ABDde geçenleri doğru, ABddeki flört kültürü bizimkine benziyor. Avrupadan da zaten pek öyle romantik film falan çıkmıyor, genelde sanat filmleri çıkıyor onda da kuru g.tlü kadınlar adamlar oluyor karanlık mezbelelik evlerde cinsellik yaşayıp ahkam kesiyorlar:deli:

Son düzenleme:
Bizim buradada pek öyle romantik değil zaten ilişkiler,çoğu gösteriş,abartmayı seviyoruz biz,arabesk bir yapımızda var,bide çok sağlam bir kaçan kovalanır yanılgımız var ilişkilerde o yüzden karşı tarafın hırsını aşk zannediyoruz,yakalayınca bitiyor bütün heyecan,aşk,hırs vs.

Boyle arabeskler sadece bizde var zannediyordum.Keske bir sey olsa cunku insanin sevebilecegi insan cok az denk geliyor ama aklında baskasi varken zor görünüyor

Merhaba,

Cinsellik yaşayacak kadar ilerlediyseniz ve tek gecelik de olmadığına göre bu durumu anlat kimsenin yara bandı olma.

Cinsellik yasiyosaniz sevgililige dönmesi zor
Ne bileyim gormuyomusunuz adam eskisini unutmamiş nasl devam edebiliyorsunuz unutamadiysa geri dönsün eskisine kullandirtmayin kendinizi şunlara.

Ne maksatla olursa olsun eski sevgili muhabbeti çok sıkıcı o öyleydi bu böyleydi vs .
Unutamamis belli asamamus.
Yabancı sevgilim olmuştu hiç böyle birşey demedu mesela eski sevgilim vs hiç bilmezdim sormadım da .
O bana sormuştu sadece .
Yani bilemiyorum bence çok sacma

unutamamış gibi adamın hala içinde bide uyuduğun kadına da anlatmazsın ya demekki size karşı bir sevgi saygı yok.

Sevistikten sonra eski sevgilisini anlatan adamla fuckbuddylik muessesesini bile surdurmezdim.

Yani bu duygusallik romantizm falan degil, bir yerde saygi. Gun icinde yeri geldiginde bahsi gecebilir de seks sonrasi da diger kadini anlatma be adam.

Siz "ay benim eski sevgilim yatakta on kaplan gucundeydi hey gidi" deseniz ayni coollukta kalacagini sanmiyorum adamin. Denmez yani.

Ve o an kalkip gitmiyorsunuz oyle mi?

Resmen biri nevresim takimi verse demissiniz adam da evdeki kullanmadigini vermis
Eski sevgilisinin hediye ettigi nevresim olmasin sakın 🥴
Adam basbaya eskiye takili kalmis ama siz gormezden geliyorsunuz
cok cahilce bir yorum ya. yurtdisinda gayet normal ikinci el urun paylasimi kimse boyle sacma bir sey dusunmez.

konu sahibi soyle bu kaba bir davranis benim hosuma gitmiyor diye. dikkat edecegini dusunuyorum.

Merhaba,

Kullanmadigi nevresim takimini size hediye etmesi beni rahatsiz etti.

Yav seviştikten sonra da exinden bahsetmezsin :d hangi milletten olursa olsun o kadarı bana anormal geliyor :d hele bir de hala yatakta çıplak uzanırken

X