Kafa karıştırıcı flört

cok cahilce bir yorum ya. yurtdisinda gayet normal ikinci el urun paylasimi kimse boyle sacma bir sey dusunmez.

konu sahibi soyle bu kaba bir davranis benim hosuma gitmiyor diye. dikkat edecegini dusunuyorum.
Cahilce olup olmadigina siz mi karar veriyorsunuz?
Daha yeni flort edilen birinin ikinci el esyayi hediye olarak vermesi "bana gore" hos degil
Bu benim fikrim
Siz daha parlak fikriniz varsa konu sahibine sunun, benim yorumum sizi irgalamaz.

cok cahilce bir yorum ya. yurtdisinda gayet normal ikinci el urun paylasimi kimse boyle sacma bir sey dusunmez.

konu sahibi soyle bu kaba bir davranis benim hosuma gitmiyor diye. dikkat edecegini dusunuyorum.
Yooo ben de yurt disinda yasiyorum ama hic kusura bakma kimse bana kullanilmis nevresimini veremez, veremez. Adam size saygi duymadigi icin kullanilmis pis nevresimini vermis resmen. Ne munasebet bana flörtûm eski nevresim verecek? Cok yadirgadim cidden. Sanirim eski sevgilisi sizden daha class mis ondan eski kiz hakkinda konusuyor ☺️

Cinsellikten sonra eski sevgilisine lafı getiren adamdan ne bekliyorsunuz ? Gözünüz kör mü alginiz kapalı mı? İki ihtimal var ya unutamadı ya da feci patavatsız boş dalaklinin birisi . İkiside bir kadına göre şeyler değil bana göre . Seksten sonra eskilerden bahseden adamı yırtarım.

Aynısını yaşadım flörtüm seviştikten sonra, X beni engellemiş dedi eski flörtü için. Ayy salak gibi aşkımdan her şeyi kabul etmişim.. ve sevgili de olmadı benimle. Sana yalvarıyorum ayrıl aşık olmadan lütfen 2 sene acı çektim :)

Flörtten ziyade fuckbuddylik/takılmak gibi geldi bana. Adam size potansiyel sevgili gözüyle baksaydı seksten sonra eski sevgilisinden bahsetme saygısızlığını yapmazdı.

X