Kafam çok karışık ve korkuyorum, lütfen okuyun(ifşa ile ilgili bir olay)

Yanı internette çeşit çeşit video var öyle illaki biri denk gelmiştir ama sevgilinizin tavrı da çok acayip ikinizde çok garipsiniz kusura bakma konu sahibi
Sevgilim falso zaten ama onu fi
Fotoğraftaki siz misiniz ? Sizseniz ve mahrem görüntülerinizle tehdit ediliyorsanız, savcılığa başvurabilirsiniz. Siz değilseniz de bu konuyu kapatın. Uygulanan filtrelerle yüzlerce insan birbirine benziyor.
Açıkçası değilim ama bana karşı kullanılabilir çünkü bana benzeyen birisi,ben olmadığıma şuradan kanaat getirdim fotoda kız kırmızı kazak erkek yeşil sweat giyiyor ve ben asla böyle bir şey hatırlamıyorum kırmızı kazağım yok bir kere ama kizin yüz hatları çok andirdigi için ben bile ilk gördüğüm anda kitlendim lan acaba ben miyim diye

İnsan kendini nasıl tanımaz! Sadece sevgilini atsa başkasıyla, hadi dersin benziyor ama bilemedim. Sensin, senin yaşadığın olay söz konusu. Ne demek benziyor ama emin değilim! Sevgilin de emin değil, o da tanımıyor kendini. Ne tuhaf bir çiftsiniz.

Sen bu durumu sevgiline nasıl anlattın. Yani durup dururken ben biriyle konustum bana bunu gösterdi filan mı dedin ne dedin. Bak bakalım bu biz miyiz dedin
O da yok yeaa diyip geçiştirdi öyle mi.
Direkt demedi konuştuk bayağı ama ben çekmedim zaten böyle bir ustle buluşmaya gelmedim dedi dediği de doğru yeşil sweat giydiğini hatırlamıyorum

İnsan kendini nasıl tanımaz! Sadece sevgilini atsa başkasıyla, hadi dersin benziyor ama bilemedim. Sensin, senin yaşadığın olay söz konusu. Ne demek benziyor ama emin değilim! Sevgilin de emin değil, o da tanımıyor kendini. Ne tuhaf bir çiftsiniz.
Erkeğin yüzü görünmüyor ya bakın ben ben olmadığımi anladim ama başkası anlamaz çünkü çok andırıyor kızin yüzü ayrıca ufak bir ihtimal verdim belki gizli kamera olayıdır diye kafanızda oturmayan şeyler var farkındayım benim de var ama.olay gerçek buna göre yorum yapın gerçekten fake değil

Sevgilim falso zaten ama onu fi

Açıkçası değilim ama bana karşı kullanılabilir çünkü bana benzeyen birisi,ben olmadığıma şuradan kanaat getirdim fotoda kız kırmızı kazak erkek yeşil sweat giyiyor ve ben asla böyle bir şey hatırlamıyorum kırmızı kazağım yok bir kere ama kizin yüz hatları çok andirdigi için ben bile ilk gördüğüm anda kitlendim lan acaba ben miyim diye

Fotoğraftaki kişinin kendiniz olup olmadığından şüpheye düşme nedeniniz nedir ? Benzer fotoğraflar çekilirken bilinciniz yerinde değil miydi ? Alkol veya uyuşturucu madde etkisi altında mıydınız ?

Fotoğraftaki kişinin kendiniz olup olmadığından şüpheye düşme nedeniniz nedir ? Benzer fotoğraflar çekilirken bilinciniz yerinde değil miydi ? Alkol veya uyuşturucu madde etkisi altında mıydınız ?
Asla,gizli kamera olayından şüphelendim bir de kızın yüzü bayağı andirdigi için nereden bulacak bana benzer kişiyi dedim ama ben olmadığımi soyleyebilirim

Fotoğraftaki siz misiniz ? Sizseniz ve mahrem görüntülerinizle tehdit ediliyorsanız, savcılığa başvurabilirsiniz. Siz değilseniz de bu konuyu kapatın. Uygulanan filtrelerle yüzlerce insan birbirine benziyor.
Ama isterse milleti kandırır bu x diye belki şu an öyle yapıyor zaten

Su an bana benzeyen biri yüzünden başım derde girebilir benim sucum değil kısaca
Size atılan resimi Google lens de bir aratın eğer netten alınan bir fotografsa linki çıkar.
Umarım basınız derde girmez kimseye güvenmeyin sevgilinize dahi

Eger konunuz gercekse ; Siz bile bu ben miyim dediginizde aileniz gorse siz oldugunuzu dusunur o konuda haklisiniz..ya gidin savciliga sikayette bulunun.ya da ailenize birisi benim oldugumu iddia eden goruntuler atti ben degilim diyip simdiden alt zemin olusturun..karsi tarafın napacagi belli degil.ama dedigim gibi insan naptigini nerde yaptigini ne giydigini bilir.sonucta 40 yillik evli degilsin ki sayisiz iliskiye girmis olasin ve hangi birini hatirlayayim diyesin..supheye dusmeniz cok garip.sevgiliniz daha garip.videoyu attigini soylediginiz kisiyle olan iletişiminiz daha da garip.bi tanıyorum o kisio diyorsun bi fake diyorsun.taniyorsan git hesap sor kim atti videoyu bakicam goster de ..cok garip bi hikaye.

Eger konunuz gercekse ; Siz bile bu ben miyim dediginizde aileniz gorse siz oldugunuzu dusunur o konuda haklisiniz..ya gidin savciliga sikayette bulunun.ya da ailenize birisi benim oldugumu iddia eden goruntuler atti ben degilim diyip simdiden alt zemin olusturun..karsi tarafın napacagi belli degil.ama dedigim gibi insan naptigini nerde yaptigini ne giydigini bilir.sonucta 40 yillik evli degilsin ki sayisiz iliskiye girmis olasin ve hangi birini hatirlayayim diyesin..supheye dusmeniz cok garip.sevgiliniz daha garip.videoyu attigini soylediginiz kisiyle olan iletişiminiz daha da garip.bi tanıyorum o kisio diyorsun bi fake diyorsun.taniyorsan git hesap sor kim atti videoyu bakicam goster de ..cok garip bi hikaye.
Merhaba, öncelikle gerçek en az sizin kadar benim de kafama yatmadi ama gerçek ben zaten ben olamadığımı az çok anladım ama kayda değer bir benzerlik var ortada,reddettim kişiyi tanıyorum o bana fake hesap attı fotoyu dedi kendi fake hesaptan yazıp adını söyledi esas hesabını engellemiştim profilimi görmesin diye, tuhaf hikaye ama gercek

Tamam siz değilim diyorsunuz da hadi sizin olduğunuzu var sayalım o fotoğraf o kişinin eline nasıl geçmiş bunlar özel şeyler sevgilinle senin aranda kalmalı
Ben sevgilinizin tavrını hiç beğenmedim hiç tepki vermemiş biz değiliz demiş en azından insan bi araştırır karşı tarafın bunda ki amacı ne diye ne yapmaya çalışıyo
Belkide gözünü iyice korkutup ailenle tehdit edecek

İnsan ne yaşadığını bilmez mi :110: O kadar saçma ki söyledikleriniz. Üstlerindeki kıyafetler sizde yoksa siz değilsinizdir. Ayrıca nerelerde seviştiğinizi bilmiyor musunuz? Bunları ayırt edemeyecek kadar net bir foto değilse boşverin zaten. Sevgiliniz neden o çocuğa atsın tanışıyorlar mı? Sırf sizi andırıyor diye kimse inanmaz. Allah bilir beni andıran kaç kişi vardır öyle videosu olan ne alaka yani? Siz eğer telaşlı davrandıysanız baya hata etmişsiniz. Ağzının payını verip engellemeniz gerekirdi.

Tamam siz değilim diyorsunuz da hadi sizin olduğunuzu var sayalım o fotoğraf o kişinin eline nasıl geçmiş bunlar özel şeyler sevgilinle senin aranda kalmalı
Ben sevgilinizin tavrını hiç beğenmedim hiç tepki vermemiş biz değiliz demiş en azından insan bi araştırır karşı tarafın bunda ki amacı ne diye ne yapmaya çalışıyo
Belkide gözünü iyice korkutup ailenle tehdit edecek
Nick name’in’den anladığım kadarıyla yaşları çok büyük değil. Sevgilisi de korkmuştur belki.

X