Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ışıkçım benim yüzüm yuvarlakla oval arası bişey.. bana bile gidiyo kahkül ki avatarına göre gider gibi bi tipin var canım yüz şeklin uygun,düzgün bi yüzün var.. dediğim gibi kahkülün gitmeyeceği yüz yoktur, söylenene göre yuvarlak yüzlüler hafif katlı, uzun yüzlülerse düz kahkül kestirmeliymiş, ama bence kuaförünün deneyimi iyiyse ona da sorabilirsin.. bir de saçının gürlüğünden çok tipiyle alakalı..çok dalgalı veya kıvırcıksa hiç tavsiye etmem..

ışıkçım benim yüzüm yuvarlakla oval arası bişey.. bana bile gidiyo kahkül ki avatarına göre gider gibi bi tipin var canım yüz şeklin uygun,düzgün bi yüzün var.. dediğim gibi kahkülün gitmeyeceği yüz yoktur, söylenene göre yuvarlak yüzlüler hafif katlı, uzun yüzlülerse düz kahkül kestirmeliymiş, ama bence kuaförünün deneyimi iyiyse ona da sorabilirsin.. bir de saçının gürlüğünden çok tipiyle alakalı..çok dalgalı veya kıvırcıksa hiç tavsiye etmem..

saol canım bikere kestirmiştim benim hosuma gitmişti ugrasabiliyorumda bidaha denemek istiyorum da.. saclarım düz banyodan sonra hafif kabarıyo ama onlarda iniyo düzleştirince..

Selam kızlar =)

Ben de kahkül kestirmek istiyorum.Saçlarım omuzlarımın altında dalgalı ve çok gür.Aldım da 6.5-7 cm kadar çok geniş değil sanırım :KK43: Yüzüm de oval şekilde Ama yinede çok istiyorum kahkül.Sizce düzleştiriciyle idare edebilirmiyim?Cumartesi günü gidicem saçlarımı biraz kestiricem ve birde kahkül sorucam acaba olurmu diye.Sizce bu tarz bir kahkülü kullanabilirmiyim?

reesewitherspoonpicturefu1.jpg

selam canımbenim saçımda dalgalı ama sürekli boyatmaktan saçımın eski dalgası yok sanki bende kahkül istiyorum hatta geçen hafta kuaförüme kahkül olurmu bana dedim yakışır ama saçların dalgalı sürekli fön ister dedi...yani sürekli fönleyebileceksen kestir canım...kaydirigubbakcemile5

bende istiyorum ama hergün fönlemek zoruma gidiyor o yüzden kestirmedim...

selam canımbenim saçımda dalgalı ama sürekli boyatmaktan saçımın eski dalgası yok sanki bende kahkül istiyorum hatta geçen hafta kuaförüme kahkül olurmu bana dedim yakışır ama saçların dalgalı sürekli fön ister dedi...yani sürekli fönleyebileceksen kestir canım...kaydirigubbakcemile5

bende istiyorum ama hergün fönlemek zoruma gidiyor o yüzden kestirmedim...

Föne uğraşmak istemiyorum ama düzleştirici kullansam sadece kahkülüme? Saçımın kalan kısmının dalgalı durmasıı istiyorum daha güzel oluyo öyle=)

kızlar ebn sarıyken kahkül yapmıştım ve berbat kesmişti kuaför
yani bende öyle isteidm ama yakışmadı
ama saçım koyu kahveyken yaptım çok güzel olmuştu
sarı olanı koyayımm

yok canım yaa sarı saçta hoş durmuyo
ben koyu saçta daha iyi beğendim ama öylede resmim yok gibi=)

Senin sorununda benim sorunumla aynı galiba canım benimde şaçlarım ne dalgalı ne kıvırcık ama kahkülüm var hemde gayet memnunum,banyo yaptıktan sonra ya fön çek,yada köpük sürüp tuttur kahkülünü bir saat kadar beklesin sonra aç işte sana düz kahkül bence yaptır ama yinede kuaförler benden daha iyi bilir:KK66:

takma kahkül dedikleri bu olsa gerek kafamçokkarıştı

bi de arkadaslar benm alnım geniş saclarım boya deil kumral bal rengi sayılır ve yüzüm yuvarlaga yakın :) yani tombiş yanaklarım var ve 19 yasımdayım sizce bu model yakısır mı benim cok içime sindi ama sizin de fikirlerinizi alayım dedim, buyrun model de burada::

:eek::eek::eek::eek::eek:

bebeğim,bence kestirme derim,bende çok heves yapıp kestirdim ama mesela toplamak istiyorsun yana ya da ortadan ayırmak istiyorsun olmuyor,uzatana kadar neler çektim..eğer hiç kestirmemiş isen içinden çıkmaz eğer benim gibiysen mutlaka kafana koyduğunu denersin..sonuçları bekliyoruuuzzzzzz.....

X