Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
selam kızlar.benim saçımda kahküllü.ben yeni yaptırdım.çok memnunum.herkes hatta kuaförler bile kullanımı zor diyorlar ama çok rahat kullanıyorum ben.o resimdeki normal kesim kahkül.yani yana falan değil.benimkide aynı öyle.onu istediğinde yana alabiliyorsun.yan kahkül sen yapıyorsun.bunun için tüm yapman gereken kahkülünü fönledikten sonra yana doğru bir iki kez fön çekip spray ile istediğin tarafa yapıştırmak.hem düz saçta hemde kıvırcık saçta kahkül süper duruyor.ama açık alın olması lazım kahkül için bu da bir gerçek.

selam kızlar.benim saçımda kahküllü.ben yeni yaptırdım.çok memnunum.herkes hatta kuaförler bile kullanımı zor diyorlar ama çok rahat kullanıyorum ben.o resimdeki normal kesim kahkül.yani yana falan değil.benimkide aynı öyle.onu istediğinde yana alabiliyorsun.yan kahkül sen yapıyorsun.bunun için tüm yapman gereken kahkülünü fönledikten sonra yana doğru bir iki kez fön çekip spray ile istediğin tarafa yapıştırmak.hem düz saçta hemde kıvırcık saçta kahkül süper duruyor.ama açık alın olması lazım kahkül için bu da bir gerçek.

Evet canım vallahi çok haklısın benimde aynı kahküllerim anlım açık çok memnunum bana çok yakışıyor :lepi: rahat rahatta kullanıyorum önemli olan iyi bir fırça ve fön makinası...

sorun genellikle kuaförlerde oluyor zannımca... =)) en iyisi resmi götürmektir. yalnız belki de kesimle alakalı değil fönle, tarama şekliyle veya banyodan sonra verdiği şekillede alakalı olabilir saçların kahkülse denemeni öneririm önce boşuna 'makas altına yatma'mış olursun. a.s.

yok,, öyle olmadıını biliyorum; yakın arkadaşlarımdan biri de öyle kestirdi çünkü,, benim gibi kahkülü vardı onun da :KK70: kesimle alakalı,, ama korkuyorum artık kuaföre gitmeye ya :KK43: en son gittiğmde 2 gün rapor alıp okula gitmedim,, o derece berbattı yani :KK70: evde kendim düzelttimsengözlerimebaksanab

yok,, öyle olmadıını biliyorum; yakın arkadaşlarımdan biri de öyle kestirdi çünkü,, benim gibi kahkülü vardı onun da :KK70: kesimle alakalı,, ama korkuyorum artık kuaföre gitmeye ya :KK43: en son gittiğmde 2 gün rapor alıp okula gitmedim,, o derece berbattı yani :KK70: evde kendim düzelttimsengözlerimebaksanab

selam canım.bu kadar bunalıma girmeye ne gerek var.canına yazık değil mi.bak ben ilk kahkül kestirdiğimde dedimki güzel olmazsa eğer bombeli şekilde toplarım kahkülümü demiştim.hem kimse de anlamaz kahkül kestirdiğini.böyle ufak şeyleri dert etmeyin kendinize.herşeyin bir çaresi vardır.

selam canım.bu kadar üzülmene gerek yok.kahkülünü beğenmezsen tepene toplarsın.hani dolma şeklinde.o zaten moda.böylece kimse kahkül kestirdiğini anlamaz.herşeyin bir çaresi vardır

Evet kesinlikle kuaförle alakali
herkes kesim yapamaz
herkes manikür pedikür yapamaz
herkes kaş alamaz
diğerlerini istediğin yerde yaptir ama saydikalrimi profesyonele yaptir.3 kuruş fazla ver ama içine sinsin

selam canım.bu kadar üzülmene gerek yok.kahkülünü beğenmezsen tepene toplarsın.hani dolma şeklinde.o zaten moda.böylece kimse kahkül kestirdiğini anlamaz.herşeyin bir çaresi vardır

ya zaten kahkülüm vardı benim:/ çok uzamıştı,, gidip kısalttıriym biraz dedim.. kaşlarımın hizasında kes dedim adama; alnımın yarısında kesti :1shok: o gün bugündür kaşla alnın ortasını ayırt etmeye çalışıyorum:roflol:

ya ben de istiyorum kahkül daha önce yaptırdım yakışıyodu ama bu sefer başka şekilde yaptırmayı düşünüyorum yine yakışır mı merak ediyorum? ve eskiden de problem yaşardım denizden çıkınca kötü duruyo- ki benim saçlarımın üst kısımlar düzdür.. nasıl şekil veriyosunuz?

fikir olsun diye beğendiğim bir kaç kahkül resmi ;
33mls3rzy2.jpg

ml7pa5fr1.jpg

217382f4f24a091awz3.jpg

normal003ug1.jpg

nnnnnnnnnnnvk8.png

Bende bu resimlerdeki modele özenmiştim gittim öyle kestirdim kahkülümü. Saç açık olduğunda güzel görünüyor. Ama 2 hafta sonra saçım uzadığı için kullanamadım daha fazla. Gözümün içine giriyodu çünkü saçım..

canım bende yeni kestirdim saçlarımı.saçlarım belimde ve düz benim biraz kısalttım ve kakül kestirdim.çok güzel oldu.çevremdeki bir çok kişi beğendi.

bn acayip kıwrcık oldğm halde kahkül kestrdm bakımı biraz zor oluyo bnm için ama çok seviyorm nefret ettiğim gnlerde oluyo hele yağmurlu günlerde kesesim gelio :KK70:

ya bende yeni kestirdim kahküllerimi çok uzadı die şimdi de kısa oldu hç gzl durmuo 2haftaya uzar mı acabaaaa

kimse benim yaşadığım sorunu yaşamamış galba benim saçlarım ince telli düz ve çabuk yağlanır bende kahkül kestirmiştim hemde baya kalın kestirdim ama rüzgardan falan dağldığı için eliyle sürekli düzeltme ihtiyacı hissediyo insan ve buyüzden sadece kahküllerim daha günün ortasında yağlanıyodu ve grup grup toplanıyodu çok çektim bu yüzden kahküllerimden ve bidaha kestiremedim ama bende çok seviyorum,şöyle kahkülleri önünde kalın gür bi şekilde duran biri görünce çok özeniyorum ama benm hiç öle olmayacak galba ööhhhüüü senağlama

kimse benim yaşadığım sorunu yaşamamış galba benim saçlarım ince telli düz ve çabuk yağlanır bende kahkül kestirmiştim hemde baya kalın kestirdim ama rüzgardan falan dağldığı için eliyle sürekli düzeltme ihtiyacı hissediyo insan ve buyüzden sadece kahküllerim daha günün ortasında yağlanıyodu ve grup grup toplanıyodu çok çektim bu yüzden kahküllerimden ve bidaha kestiremedim ama bende çok seviyorum,şöyle kahkülleri önünde kalın gür bi şekilde duran biri görünce çok özeniyorum ama benm hiç öle olmayacak galba ööhhhüüü senağlama

aynı sorun bende de var canım benim de saçlarım kedi tüyü gibi incecik ve ben kakül hastasıyım kalın kestirsem de yağlanıyo ve tel tel oluyo :KK43: yakışmasına rağmen fön çektirdiğimin 2. günü kötü oluyo toplamak zorunda kalıyorum:KK43: şimdi de saçımı kestirdim ama kuş gibi oldu biraz daha derli toplu görünmesi için kaküle ihtiyacım var
şu ince saçları gürleştirmenin bi yolunu bulsam daha ne isterim yaaa:a015:

Selam kızlar =)

Ben de kahkül kestirmek istiyorum.Saçlarım omuzlarımın altında dalgalı ve çok gür.Aldım da 6.5-7 cm kadar çok geniş değil sanırım :KK43: Yüzüm de oval şekilde Ama yinede çok istiyorum kahkül.Sizce düzleştiriciyle idare edebilirmiyim?Cumartesi günü gidicem saçlarımı biraz kestiricem ve birde kahkül sorucam acaba olurmu diye.Sizce bu tarz bir kahkülü kullanabilirmiyim?

reesewitherspoonpicturefu1.jpg

bayanlar benim yüzüm oval ama birazda genis uzun birazcık.. saclarımda gür oldukca.. kahkül istiyorum tekrar yüz tipim için uygunmudur sizce

X