Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
yardım eder misiniz ben aranıza yeni katıldım ve bir kaç sorum olucak..!

Bende kahkül kestirmek istiyorum ama GÖZLÜK kullanıyorum
alnım çok uzun değil kısada değil saçlarım ince telle- uzun
bakabilir miyim veya gözlük kullandığım için yakışır mı kararsızım
(Birde bakalım kuaför istediğim gibi kesebilicek mi)

Gözlük kullanıp kahkülü olanlar varsa bir yardım edebilir mi?
aslında gözümü karartır gidip kestiricem yakışmazsada toplarım ya kökü bnde değil mi uzar inş..

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
:enbuyukkk:

cnm bnm de saçlarm dalgalı kakül pek gitmio ama bnm kaküller kısa yalnızca kaküllerime fön çekiorm ya da düzleştiriyorum bazen bi kere düzleştiriyorum 2-3 gün gidio.sende böyle yaparak çok rahat kakül kullanabilirsin.ayrica yalnızca kakülüne fön çektiğin için zahmetli diil ve fazla zamanini da almıo.

cnm ben de gözlük kullanıyordum. ama inan gözlükle saç modelini ortaya çıkaramıyorsun, lens taktığımda çok daha iyi oluyor saçlarım. sana da lens tavsiye ederim :) çok değiştiriyor insanı..
yardım eder misiniz ben aranıza yeni katıldım ve bir kaç sorum olucak..!

Bende kahkül kestirmek istiyorum ama GÖZLÜK kullanıyorum
alnım çok uzun değil kısada değil saçlarım ince telle- uzun
bakabilir miyim veya gözlük kullandığım için yakışır mı kararsızım
(Birde bakalım kuaför istediğim gibi kesebilicek mi)

Gözlük kullanıp kahkülü olanlar varsa bir yardım edebilir mi?
aslında gözümü karartır gidip kestiricem yakışmazsada toplarım ya kökü bnde değil mi uzar inş..

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
:enbuyukkk:

122450.jpg

2sene önce nicole'a acayip özenip ani bir kararla kuaföre gittim. Uzun saçlıyım ve her yeri aynı uzunluktaydı. Katlı kesimden hoşlanmıyordum. Kahkül kestirdim hem de ince falan da değil gayet yoğun bir şekilde. Aynı nicole'ünkinden idi saç modelim. Herkes bayıldı,taptı filan ama beni bir yerden sonra baydılar. Ve uzatana kadar canım çıktı. Ben kahkül değil de şu şekilde kısa katı daha uygun buluyorum artık. İster kahkül gibi kullanıyorsun ister yanlarda.
rihanna1300.jpg

Kahkül çok hoş bir şey bende yıllarda her çeşitini kullandım ama şimdi uzatmaya çalışıyorum çok zor bir şey.Denize girersiniz çıkarsınız inanılmaz çirkin görünür ee plajda düzleştiremiyeceğinize göre tam komedi, rüzgarlı havalarda ayrı bir komedi ben çocukluğundan beri kahkullu yaşayan dalgalı saçlı biri olarak düz saçlılar dışında kimseye tavsiye etmiyorum tabi saçlarınız çabuk uzuyorsa bir kere deneyebilirsiniz benimkiler hiç uzamaz da senağlama
Sevgiler a.s.

fotoraf0262.jpg

w687.png

bnm kahkullerımde byle kendım kesıorum hiçbi kuafore guvenmem.2.fotodakı gıbıde kullanıorum =))

Kahkül çok hoş bir şey bende yıllarda her çeşitini kullandım ama şimdi uzatmaya çalışıyorum çok zor bir şey.Denize girersiniz çıkarsınız inanılmaz çirkin görünür ee plajda düzleştiremiyeceğinize göre tam komedi, rüzgarlı havalarda ayrı bir komedi ben çocukluğundan beri kahkullu yaşayan dalgalı saçlı biri olarak düz saçlılar dışında kimseye tavsiye etmiyorum tabi saçlarınız çabuk uzuyorsa bir kere deneyebilirsiniz benimkiler hiç uzamaz da senağlama
Sevgiler a.s.
canım aynen katılıyorum... yazın bi felaket oluyor.. nemden terdende düzgün durmuyo.. dursa bile hersabah mutlaka fön istiyor.. kasım ayında bende kestirmiştim anca gözümden asagıya geldi burun hizamda şimdi.. yana atarak kullanıyorum.. keşke en başında yan kahkül kestirseydim... kızlar bişey sorucam sizdedemi aynı bilemiyorum ama benim kahküllerim sacın diğer kısımlarına göre daha zor uzuyor.. sacım uzuyor alıp basını gidiyor kahküllerim kasımdan buyana 5 cm anca uzadıCADIARZU

seksı sınek cım bnm kahkullerım hemn uzuo sureklı kesmem gerekıo 1 haftada uzuo.ama saclarım hiç uzamıo=(((

merhaba arkadaşlar,
bnmde dün aklıma kahkül kestirmek geldi, ne alakaysa en son ilkokulda kendim kesmiştim :))
sağ tarafımda döner var o yüzden gıcık oluyodu, cesaret edemiyodum...
sonra dedim kızlar kadınlar klübünde neler yapmış, yazmış bakalım dedim:))
sonracıma akşam gidip kestirdim bi çoğunu sola doğru atıyorum, iyiki kestirmişim:KK70:D

seksı sınek cım bnm kahkullerım hemn uzuo sureklı kesmem gerekıo 1 haftada uzuo.ama saclarım hiç uzamıo=(((

allah allah.. benimde tam tersi-tatlicadiarzu- nasıl oluyo anlamadım valla. sacım belime geldiyine yazın omuzlarımda kestirmiştim.. ama kahküllerim anca burnumda :tomato:

ben de bırkac ay oncesıne kadar kahküllüydüm :) saçlarım dümdüz ve çok gür , ınce tellı , ayrıca carcabuk uzuyor .. dar bır alnım var , herkes bana kahkulun gıtmeyecegını soyluyordu , hatta kuafor bile boyle dedı ama ne yaptım ne ettım kahkul yaptırdım...Su resimdeki gibi :

3hw9.jpg

bu resmı goturdum kuafore .. saclarım bu kadar degıl, zaten ben sadece kahkulu ıstıyodum :) kestırdım , her ne kadar sekıl alması uzun surse ve kabarsa da cok guzel gozukuyordu , herkes cok begendi..ama sonuc olarak surekli alnımı kapatıyordu ve bu da sıvılce olusturuyordu... hem de fazlasıyla.. dedıgım gıbı saclarım cok gur ve dümdüz oldugu ve hemen uzadıgı ıcın sorun cıkardı , uzadıgı icin keyfimin sefasını suremedim :KK43: sımdı percem olarak kullanıyorum ..

benm de saçlarım düz ve alnım genişş çookkk uzaun süre sanırım 5 yıl belki daha fazla kahküllü modelleri tercih ettim şimdi değişiklik yapmak istedigim için yaklaşık bir yıldır kahkül kestirmiyorum.yaza dogru tekrar kestiricem sanırım. saçları düz olanlar hiç düşünmeden kestirebilirler çünkü begenemezseniz yana alırsınız pek birşey değişmiyo. ama dalgalı olanlara aynı şeyi söyleyemcem....

Kahküllerimi kestim bende bu sefer tam istediğim şekil oldu

resmi alıntı yapmazsanız sevinirim silicem bi süre sonra =)

2582_55752977769_677292769_1356924_6075421_n.jpg

öncelıkle herkese mrb ben bu siteye üye oldum ve cok güzel bi site.. ya bn kahkul kestirmek cooookkk istiyorum. ama alnım kısa ve önlerde baya kısa saclar var... arkadaşlarım kestirme yakısmaz kısa fln dio kuaför istersem kesim ama kullanabilecekmısın fln dıoo bnde coookkk istiyorumm off kararsız kaldım :)

kuaförlerden birni bigün oyucam ama saçlarını dümdüz olan bir insana neden kahkül kesmezlerki:kızgın:

rock on bence süper süper süper olmuş canım güle güle kullan canım:)

slm kızlar bend e3 yıldır aralıksız kakül kullanıyorum.. bilindiği üzere bende alnımın genişliğinden şikayetçiyim.. şu güne kadar her çeşit kakülü denedim ama istediğim gibi olmuyo bi türlü öncelikle ben kat makasını sevmiyorum jilet gibi olan varya saçlaırm zaten ince telli bide onu kullanınca iğrenç oluyo ama kuaförler anlamıyo..:eek:klava: geçen ayda jiletsiz sade makasla kestirdim inanın bana embesil gibi oldu ya bide uzun kesmişti zaten 2 hafta sonra anca kullanılır hale geldi :nazar:

off bi türlü istediğim gibi olmuyo saçlaırm ince telli ama kakül istiyorum böyle yanları uzun yada 3gen kakül istiyoprum ama hiçbiri 3gen kesemiyo dikdörtgen kesiyolar kötükedihüso senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

bana fikir verin kızlar resm koyun bnde kuaföre onu gösteriiyim..

X