Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
valla bnde 2 yıldır kahkül kullanıyorum
gerçi kışları uzatıyorum ama yaza dayanamayıp yine kesiyorum
evet evde kendim kesiyorum,kendime çok yakıştırıyorum
vazgeçilmezim diyebilirimkaydirigubbakcemile2
resim ekliyeyim bende

benim kahküllerim çok yapışıyo ve de hemen uzuyo aslnda hc kahkl istemiorm. alnm brazck genş ama nasl bi model kullanablrm yardmcı olr msnz ?

aa geçen kestirdiğim deil ondan önce bnde öyle kestirmiştim cnm kaydirigubbakcemile2
yenimi kestirdin biraz kısa olmuş galiba :eek: ama uzayınca süper olur güle güle kullan..yerimseniben

bnmkilerde alnıma yapışıo elektiriklenince senağlama

banada bi öneride bulunsanız:çok üzgünüm:

canım yeni dedğim hafta oldu ama bu resim yeni kesildiğinde çketirmiştim ozaman sanki biraz kısaydı
ama 1 haftada uzadı ilginçtir şuanda boyundan çok memnunumkaydirigubbakcemile2
canım çok yapışıo diosun şu hacimleştirici 7/24 lerden kullanıp içe doğru günde 20 saniye fön çeksen CADIARZU

arkadaslar yazın kahkul yaparak hayatımın hatasıını yaptm..hç yakısmıor ve uzattm uzattm kahkuller burnumu gecti.gecenhafta kuafore gittm..yaana attır dedim..kesti kestiii kısacık kahkul yaptı.yaana atılıyo ama atılmadıgnda kahkul gbi duruyoo ya napcam :S

ben 1.5 yıldır kahkül kullanıyorum alnım çok açık.Saçlarım dalgalı olduğu için zor oluyo biraz ama hergün fönlüyorum alıştım artık zor gelmiyo.saçlarınz kıvırck yada dalgalıysa uğraşamam dersenz kullanmayın derim kahkül.genelde kendim kesiyorum çünkü kuaförler çok kısaltıo berbat oluyo uzayana kdr.ama sürekli fönlediğim için biraz yandı uçları sanki perçemlerimn :çok üzgünüm: yinede vazgeçmem kaaküllerimdn :)

Kızlarr bi konu daha açtım ama burayada yazayım dedim..Benim kahküllerim bayaa uzadı yana atıyorum hep ama sıkıldım kestircem..Yana doğru, ince, böyle yanlardan biraz uzun kahkül modeli var öyle bişe istiyorum ama kuaföre nasıl tarfi etcem bilmiyorum(Burdada tarif edemedim gördüğünüz gibi:roflol:)Nette bi resim buldum istediğim buna benziyor bunu nasıl tarif edebiliriim?-tatlicadiarzu-

kızlar bende kakül kestirmek istiyorum turplu suya güvenerek sırnaşık şey ne dersiniz yorumlarınızı bekliyorum acil asıl kestireyim kendim nası kestircem modelini bilemiyorum kuaförlerde bilemiyo benneyaptımki

kızlar bende kakül kestirmek istiyorum turplu suya güvenerek sırnaşık şey ne dersiniz yorumlarınızı bekliyorum acil asıl kestireyim kendim nası kestircem modelini bilemiyorum kuaförlerde bilemiyo benneyaptımki

şekerım yüzünü sacını bilmeden bşi sölemek guç resmın varsa ne doğru önerıyı verebliriz

canım buraya koyabilecek resmim yokta :çok üzgünüm: ama tarif edebilirim yüzüm yuvarlakça alnım biraz geniş 4 parmak kadar oval bi ALNIM var saçlarımda dalgalı ama fön çekip düzleştirebilirim sorun değil zaten 3 yıldır kakül kullanıyorum ama model konusunda hiç bi fikrim yok ayrı ayrı kuaförler dolaştım hiç biri istediğim gibi kesemedi saçlarım bide ince yapılı :çok üzgünüm: şimdi tavsiyede bulunabilirmisin yada başka sorun varsa???

kızlar bi heves cumartesi günü kahkül kestirdim resimdeki gibi oldu kahküllerim dümdüz kuaförden çıkınca baya beğenmiştim ama şimdi gözüme çok tuhaf geliyor :mymeka: gerci herkes beğendi ama ben beğenmedim nasıl uzatıcam yanada alamıyorum kısa olduğu için gelmiyor nasıl şekil vericem şu kahküllere tecrübeli arkadaslar yardım :nazar:

saglikkulubu_sac.jpg

canım buraya koyabilecek resmim yokta :çok üzgünüm: ama tarif edebilirim yüzüm yuvarlakça alnım biraz geniş 4 parmak kadar oval bi ALNIM var saçlarımda dalgalı ama fön çekip düzleştirebilirim sorun değil zaten 3 yıldır kakül kullanıyorum ama model konusunda hiç bi fikrim yok ayrı ayrı kuaförler dolaştım hiç biri istediğim gibi kesemedi saçlarım bide ince yapılı :çok üzgünüm: şimdi tavsiyede bulunabilirmisin yada başka sorun varsa???

yuvarlak yüzler kakülden uzak durmalı. kakül yüzü geniş gösteriyo. güzel görünmek için yüzün oval görünmesi lazım. çenesi sivri olanlar kakül deneyebilir

kızlar bi heves cumartesi günü kahkül kestirdim resimdeki gibi oldu kahküllerim dümdüz kuaförden çıkınca baya beğenmiştim ama şimdi gözüme çok tuhaf geliyor :mymeka: gerci herkes beğendi ama ben beğenmedim nasıl uzatıcam yanada alamıyorum kısa olduğu için gelmiyor nasıl şekil vericem şu kahküllere tecrübeli arkadaslar yardım :nazar:

saglikkulubu_sac.jpg

cnm bende kestirdim kahkül aynı resimdeki gibi hatta daha kısa oldu kuaförde tabi fön çekildi iyi hoş banyodan bir çıktım aman allahım şekil vercem diye bittim ve sonunda şu yöntemi buldum banyodan sonra sert yapmayan jöle sürüp fön çekiyorum hiç bozulmuyor tavsiye ederim.

cnm bende kestirdim kahkül aynı resimdeki gibi hatta daha kısa oldu kuaförde tabi fön çekildi iyi hoş banyodan bir çıktım aman allahım şekil vercem diye bittim ve sonunda şu yöntemi buldum banyodan sonra sert yapmayan jöle sürüp fön çekiyorum hiç bozulmuyor tavsiye ederim.

sağol canım ama jöle saclarımı çok sert yapıyor ya en hafifini bile sürsem tas gibi oluyor,briyantin kullanıyorum fönle birlikte güzel oluyor ama bikac saate yaglı gibi duruyor böyle ayrık ayrık beslemeler gibi oluyorum senağlama

size bir sorum olucak ben kerkül çokk istiom ama emin olamıom bana kerkül yakışıcandan sizce yakışırmı resmim profil resmimde var

yüzüm yuvarLak ve 4 parmakLık aLnım war. kaküL yaptırdım.AsLında Benim HoŞuma gitti gibi. ama katmaNı inCe oLunca araLardan faLan açıLması hoşuma gitMiyor.EtrafımdakiLerde beğeniyor.SıkıLnca topLuyorum.Biraz daha Uzasın yana doğru kuLLanmaya başLıycam.

Ama şunu söyLiyim ki ; KaküL kestirmenin aLın boyu ve yüz şekLiyLe herzaman aLakası oLmuyor. Sizin kuLLanış şekLiniz Suratınızın güzeLLiğinide bağlı..:)

Herkese merhaba..
Ben yeni geldim..Sizlere bir şey danışmak istiyorum..Yüzüm yuvarlak..Ama kahkül kestirmeyi de çok istiyorum..Alnım ne çok kısa ne çok uzun ama kendime göre kahkül bulamıyorum bir tek perçem yaptırabiliyorum yüzüm yuvarlak olduğu için kahkül yakışmaz gibi geliyor çevremdekilerde öyle söylüyor ama ben yine de kahkül yaptırmayı çok istiyorum nasıl bir kahkül yaptırabilirim?

kavakyelleridizisi_asli_enver4.jpg
92141et6.jpg
kizil-sac-modelleri-1.jpg
Camilla-Bella.jpg
3091138312_db945d7245_o.jpg
kahkullu_sac_modelleri4.jpg
53143752_4798_Duff-Hilary-10-4x.jpg
kirsten-dunst-rehab-cirque.jpg
b3.jpg
hayden_panettiere_yeni-sac-modeli.jpg
008.jpg

Son düzenleme: