Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ben kakul seviorum ve bence her alına gore bi kakul mutlaka vardır.illaki genis alınlı olmak gerekmiyor dar alınlar icinde deisik kesimlerle kakul yapılabilir ben kakul kestirip te yakışmayan gormedim.suan benim sacımda da var ama baya geriden başlıo kalın bi kakul.fon cekince cok hos duruo bence kestir deisiklik olur.sıkılmaya basladın mı uzuyo zaten koku sende :KK66:

bende bugün kahkül kestirdim alnım dar kahkül kısa oldu ama uzatcam biraz daha gözüme falan doğru gelcek o zaman güzel olur diye düşünüyorum hemde ben şimdide çok memenunum kahküllerimden kesinlikle tavsiye derim kahkül çok güzel bişeyy :KK70:

bende kahkülü çoooooook sevenlerdenim...hatta uzadımı kendim keserim kahküllerimi...bikaç senedir kahküllüyüm...açıkçası vazgeçmeye de pek niyetim yoookk:teytey::teytey:

bnde 1.5 yıldır kahkulluyum ve çok sevıoyrum uzun suredır kestıremıom kahkullerımı uzadı baya şimdi yine kestiricem ama bi model var çok hoşuma gitti size bi soruyum dedım kalın kahkul böyle saçın yukarısnıdan başlıo bnm saçım duz kalın kahkulun kullanımı nasıl bilgi verırsenız sevınırımm =)

ben 2 kere yaptırdım pişman oldum şuan uzasın diye bakıyorum yüzüme yakıştı ancak çok bakım istiyor 2 haftada bir gidip düzelttirmen lazım.

bende uzuuuun yıllardır kahkülsüz yapamayanlardanım....çocukken bile kahkülüm varmış:KK70: sırnaşık şeysırnaşık şey

bende kahkül kullanıyorum ilk kestirdiğimde nasıl kullanıcağımı bilmiyodum ve rezaletti saçımı gören pasaklı diyodu sonra nasıl kurutacağımı öğrendim duştan sonra saçlarımı ıslakken sık dişli bir tarakla tarıyorum ve makineyi yukarıdan sabit tutuyorum, hem zarar görmüyo hemde şekli mükemmel oluyo dene derim

22 sene boyunca her zmn kahkül istedim ama çocukken annem rahat edemessin die kestirtmedi büyüyünce de kuaförler saçım dalgalı die kesmedi. en sonunda geçen ay gözümü karartıp yeter artık bende kahkül istiyorum dedim ve kuaföre gittim. kahkül istiyorum ben dedim. o da saolsun güzel bi kahkül kesti. şimdiye kdr büyük salaklık yaptığımı anladım kahkül kestirmeyerek. acaip hoşuma gidio şu an ve herkes çok beğendi.sürekli saçımı toplu kullanırım ben eskiden yüzüm kabak gibi çıkıomuş gibi geliodu (özellikle resimlerde) şimdi hiç öle bi sorunum kalmadı :) saç düzleştiricisiyle düzleştiriyorum zaten azcık bi tutam olduğu için dümdüz oluolar. şimdye kdr kahkülsüz geçen yıllarıma yanıyorum :))

ela lena bende küçüklükten beri kahküllüyüm aslında benim kahküllerimi küçükken annem keserdi şimdi tabi kuaför kesiyor. Hoş durduğuna inanıyorum... Kahküllerimden asla vazgeçmem. Eğer gerçekten istiyorsanız kestirin eğer yakışmazsa yukarıya toplarsınız.Yani denemekten zarar çıkmaz.Neticede yeni şeyler denemeliyiz ki yeni şeyleri keşfedelim. Ayrıca kahkül yakışmazsa bile toplarken ne bilim topuz ve ya at kuyruğu yaparken şekil verebilirsiniz önlerinize monotonluktan kurtulursunuz ama dikkat edin kısa kestirmeyin çünkü çok kötü duruyor tabi bazı insanlara yakışıyor ama eğer beğenmezseniz kahküllerinizi toplayamassınız.

kuaförde sadece kahkül kestirmek yani düzelttirmek boylarından aldırmak ne kadar uzun zamandır kestirmedim baya uzadı da fiyatlar değişti mi acaba?
cevaplarınızı bekliyorum

ya bende istiyorum kahkül ama korkuyorum suratıma uymaz die ya şekle girmesse naparım yaa. bi arkadaşımdan duydum her modele giren kahkül varmış hiç duydunuzmu süper duruomuş.

ya bende istiyorum kahkül ama korkuyorum suratıma uymaz die ya şekle girmesse naparım yaa. bi arkadaşımdan duydum her modele giren kahkül varmış hiç duydunuzmu süper duruomuş.

hoşuna gitmesse geriye doğru toplarsın valla benimkiler hemen uzuyor ama öyle bir kahkül modeli duymadım öğrenirse anlatrısın resimli olursa sevinirim
yerimseniben

kahkül kestirmek istiyosanız saçın kesinlikle katlı kesilmiş olması gerekiyor ve çok uzun saça da bu yüzden kahkül gitmiyor. :mymeka:
ama ben büyük bi cesaret göstererek upuzun saçlarıma katlarla hiç alakası olmayan ve dümdüz kısa denebilecek bi model kestirmiştim. hem de bayağı bi kalındı ama herkes bayıldı. en azından çok farklı duruyodu. jeyyar

arkadaşlar benim de saçlarım az ve ince telli dalgalı sizce kahkül olurmu gerçi bi ara vardı kahkülüm ama üstlerde katlı olduğu için güzel olmuştu bu sefer üstlerde fazla kat yok hani kel gibi durmayayım yasakkelime şu takma kahkül nasıl resim falan varsa koyabilirmisiniz sürekli kullanıma uygunmu ve gerçek gibi duruyormu :1rolleyes:

X