Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kahkülü çok seviyorum....bir kere kuaföre kestirdim sonra o yoldan ben devam ediyorum...:içelim::içelim:

kızlar üçgen şeklinde kahkül kesiyorlarmış nasıl oluyo acaba o bilen var mı?yani nasıl duruyor resimli olursa çok sevinirim

saçlarım kıvırcık olmasına rağmen büyük cesaret göstererek az önce kahkül kestim :KK70:

hiç güzel olmadı kahkül bana çok yakışıo ama kıvırcık olduğu için beğenmedim fön çekince de havalanıo yapışmıo alnıma :KK43: uzamasını beklicem artık ama çok seviyorum kahkül'ü ya off offf :KK43:

yaa benim saçım düz ve seyrek ama bu sene herkezde kahkül var bende yarın kestirmeyi düşünüyorum ama ya yakışmazsa diye çok korkuyorum bide yüzümün şekli oval yaa yakışırmı ya çok korkuyorum :S

yaa benim saçım düz ve seyrek ama bu sene herkezde kahkül var bende yarın kestirmeyi düşünüyorum ama ya yakışmazsa diye çok korkuyorum bide yüzümün şekli oval yaa yakışırmı ya çok korkuyorum :S

benim suratım da kaşık kadar ve yuvarlak ama kakül yakıştı. saçım düz olduğundan bozulmuyo da. ama dikkat et kısa kesmesinler. kısa ve yamuk kesen o kadar çok ki.. bikaç kere beslemeye döndüm evde kendim düzelttim kafamçokkarıştı

selam kızlar benim de aklımda uzun süredir kahkül kestirme fikri var ama bir türlü karar veremiyorum çünkü ben çok çabuk terleyen biriyim ve saçlarım da dalgalı olunca hemen kıvrılıyo düzleştirici de 1-2 saat işe yarıyo sonra geçiyo ama alnım hafif açık olduğu için kahkül kestirmeyi çok istiyorum aklımda bir model var ama resmi buraya kopyalayamıyorum malesef :KK43:

sanırım bu üçgen kahkul cok dogal kahkul kestırmek ıstıyenlere sacı uzunlara onerırım bu aralar kestırıcem yerimseniben
yuzyuze1fb5.jpg

umarım bu sefer buyuk gosterır:bbo:
yuzyuze1td4.jpg

gulben ergene cok yakısmıs yenı saclarısengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör:
ya bide kahkül kestirince çok yuvarlak oluyo.. bide benim saçlarımda az ee haliyle berbat gözüküyo acaba yuvarlak fırçayla fön çektiği için mi öyle duruyoo??

ben de uzun ve düz kesimli olan dalgalı saçlarıma kahkül kestirdim:1no2:
yani tamam fönlüyken biraz güzel duruyor
ama hem çocuksu,hem de fönsüz saçta kullanmak çok zor geldi bana..
artı hiç yakıştıramadım. eskiden daha iyiydim.
uzamasını bekliyorum. bazen önlere badem yağı falan sürüyorum hızlı uzasın diye:KK43:
senağlamasenağlamasenağlama

ben kadınlar klübüne yeni üye oldum.benim sorunlarıma da cvp yazarmısınız.

arkadaşlar benim ince ve zayıf bi yüzüm var,ama alnım uzundur 6 cm.ama yüzüm küçük olduğu için alnımda en olarak küçüktür bazı insanlar kakül yada perçemin yakıştıını bazı insanlarda yakışmadıını sölüolar.ama ben napcaımı bilmiorum.daha önce ikisinide kullandım çok kullanışlı olmadığını da biliorum,uzamasını çok istiodum uzattım ama uzayınca tekrar kakül kestirmek istedim,eşimle maaşımı alınca kuaföre gidicez ama ben o zamana kadar yüzüme yakışan bi model bulmak istiorum bana yardımcı olurmusunuz?
napabilirim ayrıca saçlarım ince tellidir,çok dalgalı da değil çok düz de değildir ve minyon tipliyimdir.
resmimi göndermek isterdim ama siteye yeni üye olduğum için tam olarak nasıl kullanıldığını bilmiyorum.yardımlarınızı bekliorum şimdiden teşekkürler.

cnm oncelıkle sana kahkulun yakısacagını dusunuyorum senın tarıflerıne gore degerlendırdım uzayınca kahkul kısmı hıc sekıl almıo saqa yatırıyorum sola tarıyorum ortadan ayrıyorumm derkenkafamçokkarıştı kahkulle saclar sekle gırıyor ne cok kısa ne cok uzun bı kahkul tercıh edebılırsın yarın ben gıdıp kestırıyorum yukarda bı gulben ergen modelı var buyugunu gorebılıyormusun bılmıyorum ama kucugunude gozun kestıyse ole tarz bşi dusunebılırsın ben kuafore aynen tarf edıp kestırıcem daha once benzer kahkuller rahat kullandım bu arada hosgeldın aramızayerimseniben

teşekkürler brn_a yardımların için:) inşallah dediğin model yakışır bende istiorum gülben ergen modeli de kayınvalidem yüzün küçük yakışmaz yüzünü kapatır dio ama kökü bende uzar senn dediini yapıcam ve denicem teşekkürler...

cnm oncelıkle sana kahkulun yakısacagını dusunuyorum senın tarıflerıne gore degerlendırdım uzayınca kahkul kısmı hıc sekıl almıo saqa yatırıyorum sola tarıyorum ortadan ayrıyorumm derkenkafamçokkarıştı kahkulle saclar sekle gırıyor ne cok kısa ne cok uzun bı kahkul tercıh edebılırsın yarın ben gıdıp kestırıyorum yukarda bı gulben ergen modelı var buyugunu gorebılıyormusun bılmıyorum ama kucugunude gozun kestıyse ole tarz bşi dusunebılırsın ben kuafore aynen tarf edıp kestırıcem daha once benzer kahkuller rahat kullandım bu arada hosgeldın aramızayerimseniben

inşallah dediğin model yakışır bende istiorum gülben ergen modeli de kayınvalidem yüzün küçük yakışmaz yüzünü kapatır dio ama kökü bende uzar senn dediini yapıcam ve denicem teşekkürler...

cnm sımdı kuaforden gelıom kahkulu gec saclarımı az kat ver dedım cok kısalttı ya az gozukuo saclarım boyundan kısalttı bıde kat verınce yanlarım cok kısa durdu gulbn erge modelı deılde kahkullerım bıraz az seklı cunkı cok kat vernce gerıden aldırmadım senağlama nasıl uzayacaq:eek:klava:

ben bu kadınlar klübünde bi paylaşım alanı var oraya baktım saç uzatmak için çok güsel yöntemler var...saç uzatmak isteyenlerin paylaşım alanı die,bence oraya bi gir bak baya çok yöntem var...bide ben de saçlarımı uzatmak istiorum da baktım benim yaptıım bazı basit yöntemler işe yaramadı,noldu bilionmu benim normalde saçlarım kumraldır,ama sarı ya boyuyorum ve kolestonun boyasını alıorum içinde kolestonun badem özlü bi bakım kremi oluo ve ilk defa bi kozmetik ürünü saçıma ii geldi saçlarımı çoğalttı ve uzattı ama belki o ürünün aynı markasının dışarda satılanı vardır ben sarı boya alıorum içinden çıkıo ama süper bişi çok işe yaradı badem özlü,yani bademli bakımlar yapabilirsin işe yarıo gerçekten:)

cnm saol normalde ıncelıom kullandgım bakım yagları flaan var ama cıtcıt kullanmayı dusnuyorum bakalım bıraz zman gecsın cnm alıcam sanrm sen karar verebıldınmı kahkule :eek:

yaa ben napcaımı şaşırdım yaaa,eşim bi öle dio bi böle yaa bana dioki gülben ergennki gibi önde olmasın yakışmaz dio hani böle yandan oluo yaaa öle bana yakışırmış.yani annesi gibi önde olmaz yakışmaz dio yandan güsel olurmuş ayyy deli olucam napcaımı şaşrdım:KK43:(((((((((((((((((((((( lütfen yardım edin bana.......

yaa ben napcaımı şaşırdım yaaa,eşim bi öle dio bi böle yaa bana dioki gülben ergennki gibi önde olmasın yakışmaz dio hani böle yandan oluo yaaa öle bana yakışırmış.yani annesi gibi önde olmaz yakışmaz dio yandan güsel olurmuş ayyy deli olucam napcaımı şaşrdım:KK43:(((((((((((((((((((((( lütfen yardım edin bana.......

dilekcim ozman yandan bı model dusun cnm cok desık modeller var yandanda hos bı ara bende kullandım yalnız yandan tercıh edersen fazla uzun kestrme kulagnın arkasına atmak ıcın ıkıde bırde duzeltmek zorunda kalıosun esın ve kayınvaldenın ortak kararı fena sayılmaz kuafore gıdıp model begenıp kestırebılırsın dedıklerı gıbı onden bı model oldugu ıcın baq ben kestrdım cok onde ve uzunda duruo...:eek:

X