Kalp atışımı hissediyorum

Ama aklımda değil mesela durup dururken kendi kendine sert sert vurmaya başlıyor yada çarpıntı oluyor bazen çarpıntı yokken bile sanki göğüs kafesim titriyor gibi oluyor boynum atıyor kalp gibi doktor psikoz dedi anlamadım
Psikoz dediyse psikiyatriye gitmenizi de önermiştir.Bir psikiyatri doktoruna gidip sikayetlerinizden bahsedin.İyi gelecek bir ilaç verecektir

Alıyorum ama ilaç kullanmıyorum emziriyorum sürekli dışarı çıkıyorum kafamı dağıtmaya çalışıyorum psikoz nedir tam olarak
Psikoz dediğine eminmisiniz.Emzirmeye uygun da ilaçlar var.Saglik anksiyetesi panik atak gibi geldi bana.Sizi çok zorluyorsa emzirmeyi kesmek için erken biliyorum ama yine de ilaç kullanın.Sizin psikolojiniz bozulsa bebeğiniz için daha kötü olur

Psikoz dediğine eminmisiniz.Emzirmeye uygun da ilaçlar var.Saglik anksiyetesi panik atak gibi geldi bana.Sizi çok zorluyorsa emzirmeyi kesmek için erken biliyorum ama yine de ilaç kullanın.Sizin psikolojiniz bozulsa bebeğiniz için daha kötü olur
Hamileyken ve lohusayken çok zorluyordu ama şu an o kadar değil daha çok şu an sadece çarpıntım olduğu zaman tedirgin oluyorum önceden en küçük ağrıda acildeydik sürekli ağlıyordum parmağımın ucu ağrısa beynime korkudan bıçak saplanırdı

Nefes darlığı varken ben de de çarpıntı oluyor bugün çok fenayım
Göğüs haatalıklarına gidin. Hem akciğerinize hem de kan değerlerinize bakarlar. KBBlik ise az çok anlar siz nefes alıp verirken ve konuşurken.

X