Kalp krizi korkusu

Anksiyeteden olabilir, panik atak olabilir. 15 yaşında belirti verecek bir kalp hastalığınız olsaydı testlerde çıkardı, doktorunuz tarafından bilgilendirilirdiniz diye düşünüyorum. Devam ederse psikiyatri randevusu alın onlar daha faydalı önerilerde bulunacaktır. Endişelenmeyin

Psikolojik ama mutlaka destek alın çünkü insan psikolojik olduğunu bilmesine rağmen bu belirtileri yaşayabiliyor

Anksiyeteden olabilir, panik atak olabilir. 15 yaşında belirti verecek bir kalp hastalığınız olsaydı testlerde çıkardı, doktorunuz tarafından bilgilendirilirdiniz diye düşünüyorum. Devam ederse psikiyatri randevusu alın onlar daha faydalı önerilerde bulunacaktır. Endişelenmeyin
Anladım, çok sağolun.

Psikolojik ama mutlaka destek alın çünkü insan psikolojik olduğunu bilmesine rağmen bu belirtileri yaşayabiliyor
Evet psikolojik olduğunu bildiğim halde yaşamaya devam ediyorum. Bir konu üzerine yogunlasinca yok oluyor ne zaman tek kalsam geri geliyorlar

Merhaba çok geçmiş olsun kardeşim. Ben de 3 yıldır panik bozukluk ile mücadele ediyorum. Öncelikle doğuştan bir kalp rahatsızlığınız yoksa senin yaşında kalp krizi geçirme ihtimali %1in altında. Zaten yapılabilecek bütün tahliller yapılmış bunun bir üstü zaten anjiyo. Ama anlıyorum elinde değil ben de yaşıyorum aynılarını. Hem kalple ilgili bir rahatsızlık olsa sürekli yaşarsın ama anladığım kadarıyla sadece kendi kendine kaldığın zamanlarda bunu yaşıyorsun ve bunun farkındasın bu iyi bir şey.

Sana tavsiyem terapi alman başlangıç aşamasında bu rahatsızlığın tedavisi daha kolay. Meditasyon, nefes egzersizi ve yoga da iyi geliyor. Umarım en kısa zamanda eski haline dönersin
Gerçekten çok teşekkür ederim. Ailemde veya başka bi genetikte kalp rahatsızlığı yok kardiyoloji EVENT cihazı istedi fakat ellerinde yokmuş o gelince onu takacağım fakat dediğim gibi her an olmuyor sadece üzerine yogunlasinca olduğu için ben psikolojik oldugunu dusunuyorum onun için en kısa zamanda psikiyatriye gideceğim. Umarım dönerim iyi dilekleriniz için çok sağolun.

Çok teşekkür ederim çok sağolun

Üstümden bir türlü bu korkuyu atamıyorum henüz 15 yaşındayım bir gün carpintim oldu ve kardiyolojiye gittik EKO ve EKG çekildi bir sorun olmadığı söylendi ama ben hala korkuyorum ek olarak bu tekrarladığında ellerim titriyor ve yüzüm yaniyoe ayrıca sık idrara çıkma da var panik atak da olabilir. Kalp krizi belirtilerini okuduktan sonra vücudumda oluşmaya başladı ama okumadan önce bir şeyim yoktu. Ekoda bir şey cikmadiysa bir sorun yoktur değil mi?
Nasıl oldunuz

Üstümden bir türlü bu korkuyu atamıyorum henüz 15 yaşındayım bir gün carpintim oldu ve kardiyolojiye gittik EKO ve EKG çekildi bir sorun olmadığı söylendi ama ben hala korkuyorum ek olarak bu tekrarladığında ellerim titriyor ve yüzüm yaniyoe ayrıca sık idrara çıkma da var panik atak da olabilir. Kalp krizi belirtilerini okuduktan sonra vücudumda oluşmaya başladı ama okumadan önce bir şeyim yoktu. Ekoda bir şey cikmadiysa bir sorun yoktur değil mi?
Yüzde 100 panik atak ilaçsız geçmeyeceğini garanti ederim

X