Kameri çin Takvimi Hesaplamali

öörendiğinde yaz bakalım tutucakmı??bende inşallah öörenirsem c.tesi yazrım buraya :)

Arkadaşlar Bu Kesin Doğru çikiyomu Ben Haftaya öğrenecem Cinsiyetini 4 Aylik Olacak Bu Takvime Göre Erkek çikiyo Ama Ben Kiz Gibi Hissediyorum.herkeste Bana Erkek Gibi Senin Bebek.diyolar Kafam Karişti Cinsiyet önemli Değil Sağlikli Olsun Yeter .bide Normal Yaşimiza Göre Hesaplamiyor Ben 22 Yaşindayim Ama 9 Ay üste Koyup 23 Diye Hesapliyor Sizce Bu Normalmi Bana Biraz Tuhaf Geldide.aydinlatirsaniz Sevinirim Saolun şimdiden :)

kızlar ben doğum yaptım yinede hesapladım kız çıktı ve kızım oldu bu takvimi görmemiştim öbür çin takvimini biliyorumda....

kızlar merhaba bu siteyi ben yollamıstım.sunu belirtmek isteyim.yasınızın üstüne 9 ay konupta hesaplanır zaaten gercek çin takvimi.bu dogru.siz hesaba bakın yasınıza göre değil.hesaplama dogru olandır.yasınıza göre bakarsanız yanlıs cıkar.okeymi

hmmm....o zaman kııızzz:teytey: ben ve beni tanıyan herkes kız dio zaten..ama bişeyi cok istersen tam tersi olurmus ya:dilcikar:

kızlar iger baslıga da yazdım. bu Cin takvimi olamaz. cunku cinlilerin yılbasları ve ayları bizimkinden farklı. ocak subat diye gitmiyor. yani uyarlanmıs oldugunu bile dusunmuyorum.

Benimkide tuttu valla,zaten cinsiyetini öğrenmeden öncede bakmıştım o zamanda erkek çıkıyodu,inşallah oğluşum olacak benşimde

benimde erkek diyor bakalım nasip ne olacak banada erkek olacakmış gibi geliyor hayırlısı olsun inşallah

evet bugun bizde öörendik..burda baktığımda kız cıkmıstı ama butun belirtiler erkek yönündeydi..ama doktorcum %95 kız dedi..

celen canım, kızın olucak ne güzellll:dance: :nazar:bu takvime göre benimde kız çıkıyor ama benim gerçeği öğrenmek için daha zamanım var...şu ilk 3 ayı hayırlısıyla atlatmaktan başka bişi düşünemiyorum şu anda...
sevgilera.s.

X