Düşük mü Dış gebelik mi

Lekirdek

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2023
133
25
26
Arkadaşlar merhaba 6+5 im fakat geç döllenme olduğu için geriden geliyorum betam düzenli ve güzel arttı dün kanamam oldu beta 2400dü yani yine yükselmişti alttan baktı ve doktor kese göremedi düşüyorda olabilir kese küçük olduğu için görünmüyorda olabilir dedi şuan şehir dışındayım kendi doktorumu aradım dış gebelik olabilir dedi yarın kontrole gideceğim ama daha önce düşük yaşayanlar belirtileriniz nelerdi benim önce kahverengi leke ile başladı sonra kanama oldu kanamaların arasında minik minik pıhtı gibi şeyler var ve ara ara kramp şeklinde hafif ağrılarım var düşük önleyici başladım bu arada düşük müdür dış mıdır yardımcı olur musunuz daha önce düşük yaşayanlar belirtilerinizi söyler misiniz lütfen 🙏🏻 🥹

Bende 4 haftalik gebeyim benimde gec döllenme dün kanamam oldu ayni senin gibi kadin dogum dr.una gorundum kese yerinde duruyor hemen düşük onleyici igne ve ilac verdi pazartesi kendi dr.uma gidicem insallah kötü birsey yoktur ikimiz icinde

Arkadaşlar merhaba 6+5 im fakat geç döllenme olduğu için geriden geliyorum betam düzenli ve güzel arttı dün kanamam oldu beta 2400dü yani yine yükselmişti alttan baktı ve doktor kese göremedi düşüyorda olabilir kese küçük olduğu için görünmüyorda olabilir dedi şuan şehir dışındayım kendi doktorumu aradım dış gebelik olabilir dedi yarın kontrole gideceğim ama daha önce düşük yaşayanlar belirtileriniz nelerdi benim önce kahverengi leke ile başladı sonra kanama oldu kanamaların arasında minik minik pıhtı gibi şeyler var ve ara ara kramp şeklinde hafif ağrılarım var düşük önleyici başladım bu arada düşük müdür dış mıdır yardımcı olur musunuz daha önce düşük yaşayanlar belirtilerinizi söyler misiniz lütfen 🙏🏻 🥹
Benim de 2700 beta değerinden geriledi kanama oldu kese yoktu kimyasal gebelik ile sonuçlanmıştı. Düşük olması için kese ve bebek olmalı. Sizin kimyasal olmuş. Kısa sürede sağlıkla gelsin inşallah 🙏

Benim de 2700 beta değerinden geriledi kanama oldu kese yoktu kimyasal gebelik ile sonuçlanmıştı. Düşük olması için kese ve bebek olmalı. Sizin kimyasal olmuş. Kısa sürede sağlıkla gelsin inşallah 🙏
Geçen ay yine kimyasal yaşamıştım 🥲 peki kaç haftalıkken sonlandı sizin ki acaba

Bende 4 haftalik gebeyim benimde gec döllenme dün kanamam oldu ayni senin gibi kadin dogum dr.una gorundum kese yerinde duruyor hemen düşük onleyici igne ve ilac verdi pazartesi kendi dr.uma gidicem insallah kötü birsey yoktur ikimiz icinde
İnşallah yoktur sağlıkla doğsun 🙏🏻 bende kese yok maalesef

Geçen ay yine kimyasal yaşamıştım 🥲 peki kaç haftalıkken sonlandı sizin ki acaba
Haftalık demeyelim çünkü gebelik olarak sayılmıyor kese olmadığı için. Beta 3000 lerin üstü olunca zaten kese görülür oraya ulaşmadan sonlandı. Bebek oluşmuyor yani zaten

Bence seninki dış gebelik değil bende 1 ay oldu atlatali dış gebelikgi çok zor zamnlardi sadece bende aşırı mide bulantısı bişey yiyememe ve kahverengi katı akıntılar vardı başka belirtim yoktu 8 gün hastanede yattım kürtaj oldum narkozssuz yaptılar mahfoldum sağ tarafta kış varmis Bebek sağ tupume tutunmuş iğneler vuruldum fayda etmedi değerim 8000 binlere glmisti tek çare ameliyat kalmisti ameliyat oldum sağ tupumu aldilar zarar görmüş Rabbim kimseye göstermesin dusmanima bile.insallah sizinki başka bişey çıkar bu gerçekten zor süreç pskolejik olarak beden olara yıpratıyor .dualarım seninle

Merhaba sizede çok geçmiş olsun maalesef benimde dış gebelikmiş dün iğne yapıldı değerim 2300dü hafif kanamam ve lekelenmem var ara ara çok az ağrı var onun dışında sorun yok umarım bende en kısa zamanda atlatırım sizin 1 ayda çabuk bitmiş daha uzun sürenler varmış peki tek tüple hamile kaldınız mı acaba Bu arada teşekkür ederim 🙏🏻🥹

Yeni başımdan gecdi 15 gün önce kahve rengi si düşük yapıyor sun kimyasal da çok yükselmiyor beta dış gebelik de yükseliyor hakkında hayırlısı olsun

Herkese merhaba şuan bende aynı durumdayım
İlk hamileliğimde 9. Haftada bebeğin kalbi durdu
Test yapıldı kanda sorun var dediler
İkinci hamileliğimde kese oluştu ancak bebek oluşmadı kürtaj olmak zorunda kaldım yine .Şuan tekrar hamileyim doktorum oksopar iğne verdi cuma günü Öğremdim hamile olduğumu .Malesef bugün tekrar kahverengi lekeler ve kramplar başladı .Beta değerimde cuma günü 687 idi bugün baktırdım 2023 olmuş . Artık o kadar çaresiz hissediyorum ki kendimi .Ne yapmam lazım bilmiyorum benimle aynı durumda olanlar varmı ?

Merhaba hepinize çok geçmiş olsun bende beta değerimi 43 pozitif ile öğrendim 2 gğn sonra 48 oldu 2 gün sonra 84 2 gün sonra 124 oldu 1 gün sonra kanama başladı 110 a düştü 1 gün sonra 108 kanama devam ediyor dış gebelik mi kimyasal mı bilmiyorım yarın değerde yükselme olursa iğne yapacaklar. Bu şekilde olunca hangisi oluyor Şuan regl oldum gbi hissediyorum regl devam ediyor Pıhtı gibi şeyler geldi ama kimyasal mı geçiriyorum dış gebelik mi bilmiyorum yaşayan var mı acaba

Merhaba hepinize çok geçmiş olsun bende beta değerimi 43 pozitif ile öğrendim 2 gğn sonra 48 oldu 2 gün sonra 84 2 gün sonra 124 oldu 1 gün sonra kanama başladı 110 a düştü 1 gün sonra 108 kanama devam ediyor dış gebelik mi kimyasal mı bilmiyorım yarın değerde yükselme olursa iğne yapacaklar. Bu şekilde olunca hangisi oluyor Şuan regl oldum gbi hissediyorum regl devam ediyor Pıhtı gibi şeyler geldi ama kimyasal mı geçiriyorum dış gebelik mi bilmiyorum yaşayan var mı acaba
Merhaba dış gebelik olunca bi artıyor bi azalıyor kimyasalda direkt değer düşmeye başlıyor benim betam düzenli ve güzel yükselmişti ama istisna demişti doktorum sizin sürekli düştüğüne göre kimyasal olabilir

Merhabalar, dayanamayıp ben de ilk defa yazıyorum..
25 şubatta test yaptım ve aşırı aşırı silik 2.çizgiyi gördüm ama üzerine kanamam olunca yanlış alarm olduğunu düşündüm. Kanamam ve lekelenmelerim uzun süre devam etti ve 9 martta yine test yaptım, net 2. çizgiyi gördüm. Doktora gittim ultrasonda bir şey yok. Kan testi 95 çıktı. Yine baktılar şimdi 78'e düşmüş. 1 hafta sonra tekrar bakalım ama ya yalancı hamilelik ya da düşük dediler. Dış gebelik ihtimalim hala var mı diye çok korkuyorum yoksa değerde düşüş olduğu için direkt düşük gibi düşünebilir miyim emin olamıyorum. Böyle bir şey yaşayan oldu mu?
Ek olarak lekelenmelerim çoook azaldı ama devam ediyor.

X