Kan sulandırıcı iğneyi 1 hafta geç başladık kalp atışı var bakar mısınız lütfen

Beautiful woman

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2018
965
346
Hamile olduğumu düşünmüyordum o yüzden üstüne pek düşmedim 1 hafta sonra test yaptm pozitif kese göründü geçen hafta iğneye başladık bugünde kalp atışını duyduk ama kan sulandırıcı iğneyi adetim 1 gün geçse hemen kullanmaya başlamam gerekiyordu böyle olup sağlıklı gebelik geçiren varmı daha önce iğneye geç başladığım için düşük olmuştu kalp atışı varken. Ama iğnesiz 1 hafta korumuş kendini yavrum gelişmiş ama yinede korku var içimde 😔

Hamile olduğumu düşünmüyordum o yüzden üstüne pek düşmedim 1 hafta sonra test yaptm pozitif kese göründü geçen hafta iğneye başladık bugünde kalp atışını duyduk ama kan sulandırıcı iğneyi adetim 1 gün geçse hemen kullanmaya başlamam gerekiyordu böyle olup sağlıklı gebelik geçiren varmı daha önce iğneye geç başladığım için düşük olmuştu kalp atışı varken. Ama iğnesiz 1 hafta korumuş kendini yavrum gelişmiş ama yinede korku var içimde 😔
Ben varım😂bende 9 ay boyunca kullandım iki hamileliğimde de ve 2.de 1 hafta sonra kullanmaya başladım sıkıntı yaşamadım çok şükür🤲Rabbim herşekil koruyor 🤲Rabbim sağlıkla huzurla kucağınıza almayı nasip etsin

Hiç birsey olmaz oglumda trombofili paneli testimi almamış durumun vahim oldugu bilmiyorduk ve tek bacagima dayanilmaz agrilar giriyordu çünkü homosistein 22 ydi.
4 gen sorunlu olunca beni hastaneden birakmadılar. Ve hemen ignemi yaptılar. Gündüz iğne - Gece coraspin kullandim hic sorun olmadı.
7. Aydan sonra tek bacakta sisme oldu.
Dogum + 40 gun sonrasi kullandim.

Kizimda cok aksattim igneleri gece coraspini sorun olmadı.

Bebegi besleyen damarlarda çentik oluşmadığı sürece sorun yok.

Ben bu kadar sorunluyken bebegi besleyen damarlada hic çentik olmadi.

Hiç birsey olmaz oglumda trombofili paneli testimi almamış durumun vahim oldugu bilmiyorduk ve tek bacagima dayanilmaz agrilar giriyordu çünkü homosistein 22 ydi.
4 gen sorunlu olunca beni hastaneden birakmadılar. Ve hemen ignemi yaptılar. Gündüz iğne - Gece coraspin kullandim hic sorun olmadı.
7. Aydan sonra tek bacakta sisme oldu.
Dogum + 40 gun sonrasi kullandim.

Kizimda cok aksattim igneleri gece coraspini sorun olmadı.

Bebegi besleyen damarlarda çentik oluşmadığı sürece sorun yok.

Ben bu kadar sorunluyken bebegi besleyen damarlada hic çentik olmadi.
Ay inşallah ya öncedende düşük olunca insan korkuyor

X