Fetal kalp atışı yok boş gebelik? Lütfen yardımcı olabilir misiniz

Ekledim canim. O an 5 haftalik dedi bana 15 haftalik olduk bu gun. Cinsiyetimiz erkekmiş

Eklentiler

• Screenshot_20231005-192831_AppLock.jpg
    Screenshot_20231005-192831_AppLock.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 101
Hanımlar merhaba, son adet tarihim 29 Mayıs, adetten iki önce idrar testi silik beta 4.95, beklenen adet gününden bir gün sonra beta 125 ile gebelik takibini yaklasık 10 gün beta takibi ile yaptım, sırasıyla 477, 1456, 4045, 5400(bu değerde keseyi görmek için doktora gittim devlet hastanesinde kese gözükmedi idrarımı yaparak gittigimi sonradan fark ederek içim de rahat etmeyince başka bir doktora özele gittim orada kese görüldü ve bize 5haftalık dedi(tarih 13 temmuz.) SAT a göre 7haftalık gözüküyordu). 2 hafta sonra kalp atısı icin tekrar gelmemi istedi, fakat 20 temmuz günü fka göremedi (karın+vajinal usg) renkli ultrasona yonlendirip raporla gel haberler iyi değil dedi olayın şokundan gs kac cm embriyo ne durumda hiçbir sey soramadım, ertesi gün baska bir doktora bir de siz bakar mısınız kalp atışı duyamadık dedim baya inceledi(vajinal) o da göremedi bebek 7haftalık, anembriyonik gebelik? 1 hafta istersen bekleyelim diyip ultrasona yonlendirdi, transvaginal Usg deki doktor bebegin 6+3 gunluk oldugunu Gebelik kesesinin 18.3mm olduğunu, değerlendirmek icin cok kücük oldugunu soyleyip rapora haftaya tekrarı uygundur yazdı, tabiki üzüldüm kendimi en kötüsüne hazırlıyorum ama geç döllenme oldugunu varsayıp doktora ilk gittigim zaman o 5haftalık dediğinde acaba 4+3 oldugumu şimdi de 6+3 oldugumu normal oldugunu dusunmek istiyorum çünkü yolk kesesi mevcut kese var duzgun gorunuyor gibi fotoğraflarını ekledim, şimdi iki gün geçti kafamdan atamıyorum tekrar beta baktım 284320 çıktı acaba düşme var mı diye 3 gun sonra bakacagım, kalp atışının 8.haftaya kadar duyulabildiğini okudum bu forumlarda, bebeğin olmadığına dair özeldeki doktor bir sey demedi sadece kalp atısı yok dediler sizin bir fikriniz var mı lütfen yardımcı olur musunuz teşekkür ediyorum
Mrb benim şu sekilde başımdan geçti ..5+5 te gitmiştim kese ve embiriyo göründü ama kalp atışı yok dendi haftaya tekrar gel dediler 6+4 te bidaha gittim yine yoktu..artık olmaz dediler..özel hastaneye gittim beta HCG m de hiç düşüş yoktu aksine artıyordu özel hastanede kürtaj dedi.10 gün daha bekledim başka bir hastaneye oda aynı şeyi söyleyince mecbur kürtaj oldum..missed abortus diye birşey dediler gecikmiş düşük demekmiş yani hiç belirtim yoktu nasıl oldu inanamadim bende ama iki sene once oldu işte ..benimkisi acı bir tecrübe inşallah duyarsınız siz kalp atisini

Mrb benim şu sekilde başımdan geçti ..5+5 te gitmiştim kese ve embiriyo göründü ama kalp atışı yok dendi haftaya tekrar gel dediler 6+4 te bidaha gittim yine yoktu..artık olmaz dediler..özel hastaneye gittim beta HCG m de hiç düşüş yoktu aksine artıyordu özel hastanede kürtaj dedi.10 gün daha bekledim başka bir hastaneye oda aynı şeyi söyleyince mecbur kürtaj oldum..missed abortus diye birşey dediler gecikmiş düşük demekmiş yani hiç belirtim yoktu nasıl oldu inanamadim bende ama iki sene once oldu işte ..benimkisi acı bir tecrübe inşallah duyarsınız siz kalp atisini
Merhaba, aynı şeyi bende yaşadım ikinci gebeliğiniz oldu mu olduysa nasıl ilerledi acaba?

X