Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

kızlar benim sat 11 eylül 21 eylüldede yumurtlama testinde pozitif gördüm 3 gün değerlendirdik 10 ekimdede tam 4 haftalıkken kan testi yaptım 2998 cıktı ama kese gorunmedı bukadar yuksek olması normalmı doktor bısı demedı acaba dıs gebelıkmı cok korkuyorum bılen varsa yorumlasın lutfen

Kızlar birşey sorabilirmiyim 4haftalıkken kese karından hemde görilebilirmi değerim bin üstinde gösteriyordu pazartesi yaptırmostımda bugün normal doktora gittim tekrar kan verdim daha yeni üçgün geçtim günimden geçemden önce 1000.0 ve üzeriydi ama şimdi keseyi gördü doktor dedi bukadar čbuk görünmez ama takib edelim normal gebelikmi diye dedi ben ikiz olabilirmi dedim haftaya bidaha bakalım dedi 4haftalıksa kese karından nasıl göründü ben anlamadm sizlerden böyle bişey yaşayan varmı birşey diyinde içim rahatlasın ya ne olur

Benimde sonucum çıkmıs pazartesi degeim bin üzeriydi sağlık ocağı cihazları ölçememiş şimdiki degerim 7699 daha adetim geçeli üçgün oldu sizce nasıl çokmu bu deger

Kalp atışı için 6 veya 7. haftada gitmeniz lazım öncesinde duyamayabilirsiniz.
Doktorum çagardı cuma günü bilmemki neden ikizden falanmı şüphelendi de çagardı ozaman anlamadm 4.haftada tahlil sonucum fazlaydı daha adetimi üçgün geçmişti degerim 7699 ve kese görindü bilmiyorum ne oluyor normalmi bu deger

Doktorum çagardı cuma günü bilmemki neden ikizden falanmı şüphelendi de çagardı ozaman anlamadm 4.haftada tahlil sonucum fazlaydı daha adetimi üçgün geçmişti degerim 7699 ve kese görindü bilmiyorum ne oluyor normalmi bu deger
Değer normal, yüksek olması ikiz demek değildir. Kese göründü ise haftası da bellidir. Kaç haftalık şu an?

4 canım doyor 4 haftalık dedi keseyide ozaman gördü hiç adetim gecmedende bin üstiydü
Beta değerini unutun keseyi gördükten sonra bi önemi yok onun. Benim regl günümde 2000 üstüydü ama gayet normal tek gebelik şu an. Cuma gitseniz de kalp atışını duymanız mümkün değil sanırım doktor niye çağırmış anlamadım. Ben 6. haftada anca duydum o da vajinal USG ile. Tahlil vs için çağırmıştır belki biyokimya hemogram falan.

Beta değerini unutun keseyi gördükten sonra bi önemi yok onun. Benim regl günümde 2000 üstüydü ama gayet normal tek gebelik şu an. Cuma gitseniz de kalp atışını duymanız mümkün değil sanırım doktor niye çağırmış anlamadım. Ben 6. haftada anca duydum o da vajinal USG ile. Tahlil vs için çağırmıştır belki biyokimya hemogram falan.
Olabilir pazartesi de sonucunu başka dojtora göster dedi isim verdi ben ogün yokum dedi cuma mutlaka gel dedi anlamadm yinede

Kızlar merhaba bişey sorucam size. Sat 10 eylül. Ben 9 ekimde yani salı günü kan testi verdim negatif çıktı. Fakat ben hala adet olmadım. Hamile olabilirmiyim 5 gün önceki testin sonucunun değişme ihtimali varmı. Olsaydı o testte çıkarmıydı yoksa hala pozitif olma ihtimali varmı fikirlerinizi alabilirmiyim

Merhaba arkadaşlar
Forumda çok yeniyim. Günlerdir yazılanları takip ediyorum ve benim de aklıma takılan bir şey var
Adetim 4 gün gecikti dün akşam dayanamayıp kan testi yaptırdım hcg seviyem 2.30 çıktı. Normalde negatif biliyorum ama geçen ay hastalandım doktor serum vermeden önce test istedi 0.1 çıkmıştı. Yani demek istediğim bu değer kesin negatif olmasını belirtir mi daha önce bu şekilde hamilelik yaşayan var mı? Ya da bir sonraki kan testini ne zaman yaptırmalıyım?

Merhaba arkadaşlar
Forumda çok yeniyim. Günlerdir yazılanları takip ediyorum ve benim de aklıma takılan bir şey var
Adetim 4 gün gecikti dün akşam dayanamayıp kan testi yaptırdım hcg seviyem 2.30 çıktı. Normalde negatif biliyorum ama geçen ay hastalandım doktor serum vermeden önce test istedi 0.1 çıkmıştı. Yani demek istediğim bu değer kesin negatif olmasını belirtir mi daha önce bu şekilde hamilelik yaşayan var mı? Ya da bir sonraki kan testini ne zaman yaptırmalıyım?
Emin olmak için birkaçgün sonra bidaha tahlil verinki emin olun kanda belli olur tekrar aynı çıkarsa yok demektir normalde var ise yükselmesi gerekir canım

Kızlar merhaba bişey sorucam size. Sat 10 eylül. Ben 9 ekimde yani salı günü kan testi verdim negatif çıktı. Fakat ben hala adet olmadım. Hamile olabilirmiyim 5 gün önceki testin sonucunun değişme ihtimali varmı. Olsaydı o testte çıkarmıydı yoksa hala pozitif olma ihtimali varmı fikirlerinizi alabilirmiyim
En fazla birkaçgün bekleyin değişebilirde ama değişmeme ihtimalide var hala adet olmazsanız hormonal yada bir şekilde strese maruz kalmışsınız demektir bende üç ay önce aynı şeyi yaşadm iki ay adet olmadm adet söktürücü verdiler alerj yaptı bende doğal bir şey kullanıp daha 7çüncü günü adet oldum dahada olmadm şimdi hamileyim kullandığım şey bal küriydü birde testere dişli aslan pençesi kullandm horminal degerlerimi normale döndürmüştü bu kullandıklarom bilin istedim

X