Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

En fazla birkaçgün bekleyin değişebilirde ama değişmeme ihtimalide var hala adet olmazsanız hormonal yada bir şekilde strese maruz kalmışsınız demektir bende üç ay önce aynı şeyi yaşadm iki ay adet olmadm adet söktürücü verdiler alerj yaptı bende doğal bir şey kullanıp daha 7çüncü günü adet oldum dahada olmadm şimdi hamileyim kullandığım şey bal küriydü birde testere dişli aslan pençesi kullandm horminal degerlerimi normale döndürmüştü bu kullandıklarom bilin istedim

Hormonal olabilir bende hamile kalabilmek için aspir yağı ve keten tohumu yağı içiyorum adetlerimi de düzenledi ilk defa böyle gecikti o yüzden heveslendim hamilemiyim diye bakalm zaman ne gösterecek

Hormonal olabilir bende hamile kalabilmek için aspir yağı ve keten tohumu yağı içiyorum adetlerimi de düzenledi ilk defa böyle gecikti o yüzden heveslendim hamilemiyim diye bakalm zaman ne gösterecek
İnşaallah hamilesinizdir rabbim umutlarınızı boşa çokarmason

Emin olmak için birkaçgün sonra bidaha tahlil verinki emin olun kanda belli olur tekrar aynı çıkarsa yok demektir normalde var ise yükselmesi gerekir canım
Biliyorum canım teşekkürler
Forumda bu şekilde hamile kalan arkadaşlar olmuş mu onu merak ettim ayrıca kaç gün sonra yeniden test yapmışlar

Biliyorum canım teşekkürler
Forumda bu şekilde hamile kalan arkadaşlar olmuş mu onu merak ettim ayrıca kaç gün sonra yeniden test yapmışlar
Sanırım bir haftaya belli olur adete yakın hamile.kalanlar var yumurtlama tarihi adet öncesi olanlar genelde öyle oluyor ovulasyon yaptınızmı hiç

Sanırım bir haftaya belli olur adete yakın hamile.kalanlar var yumurtlama tarihi adet öncesi olanlar genelde öyle oluyor ovulasyon yaptınızmı hiç
Evet yaptım ama yakalayamadım. Sonra da tekrar etmedim bu ay yumurtlamam geç oldu yani yaklaşık 9gün önce oldu ve değerlendirdim. Geç döllenme olmasından dolayı düşüktür diye umut ediyorum bakalım yeniden test yapacağım haftasonu

Evet yaptım ama yakalayamadım. Sonra da tekrar etmedim bu ay yumurtlamam geç oldu yani yaklaşık 9gün önce oldu ve değerlendirdim. Geç döllenme olmasından dolayı düşüktür diye umut ediyorum bakalım yeniden test yapacağım haftasonu
Anladım muhtemelen inşaallah vardır bebiş ekim ayı berekettir rabbim tüm isteyenlere nasib etsin inşaallah

Kizlar sonu ney

Eklentiler

• 20181015_114300.jpg
    20181015_114300.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 183
Bu testi adetin geçincemi yaptın canım 5 in altında bir değer gösteriyor düşik yani ikigüne bodaha yaptırsan daha iyi olur ozaman net çıkar normal hastanede yaptır bence bendesağlık pcağonda yaptordım aletler ölcememiş tam degerimi bins kadar ölçebiliyormuş benimkindede binden büyük gösteiyor du

Bu testi adetin geçincemi yaptın canım 5 in altında bir değer gösteriyor düşik yani ikigüne bodaha yaptırsan daha iyi olur ozaman net çıkar normal hastanede yaptır bence bendesağlık pcağonda yaptordım aletler ölcememiş tam degerimi bins kadar ölçebiliyormuş benimkindede binden büyük gösteiyor du
Yok 4 gun var ben catlatma ignesi yaptirmistim bugun 14. Gun sonucun cikmasi lazimdi doktor demisti bende gittim kendim test yaptirdim daha yuksek cikmasi bekliyordum ama sonuc bu

Selam kızlar sat 19 eylül bata da 3 var test ekte

Eklentiler

• IMG-20181015-WA0026.jpeg
    IMG-20181015-WA0026.jpeg
    16,2 KB · Görüntüleme: 189
Benim belirtilerde yumurtlamadan 3 4 gun sonra kendini ciddi ciddi hissettirdi. Ama ben yine kan testi icin 5 6 gunu gecirdim o halde bile ilk deger 0.3 cikti canim. Idrar desen ona daha cok var wn iyisi bence beklemen
Kızlar 5 qun once beta hcg 2.30 du. Buqun ki sonucum 4.5. Hala bi umut warmı dersiniz?
bu değerlerle hamile kalmış mıydınız?

X