Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

kızlar selam ama moralim bozuk kan şekerim yüksek çıktı yarın dahiliyeye gidicekmişim püüüüüüf ne yapıcam bilmiyorum ya
ay canım ya geçmiş olsun gittin mi ne dediler nasılsın şimdii
tatlım üzülme hamilelikten yüksele biliyor ben cok iiyim kocişim dün saat 2 ye kadar gönlümü aldı sagolsun arkadaşlar teselli etti cok iiyim şükür melike ebuş merak etmeyinbeni gecti sinirim nasıllar arkadaşlarım bakayım cok kilo aldım ne yapcam billmiyorum ya kalcadan sıfır almadım göbek gidiyo önden önden komplekslere girdim ben ya
aplacım çok sevindim daha iyisin inşalahhhhh aman bea kilo demeyin bana benn kalça basenn şiştim iyiceee

günaydınnnn kıslarr
ya benim kafam karıştı yine tetanos aşısı ne zaman oluuyodu şekerlerr yaaa unuttum ebuşum daha önce söylemişti ama

Selam kızlar...Allah hepinizin yardımcısı olsun,benimde 24 eylülde transferim oldu,10.günü idrar testi yaptığımda negatif çıktı,hafif bir leke vardı ama,11.günü kan testinde 28,5 çıktı,13. günde ise 55,2 çıktı
Kafam çok karışık,doktorum herşey normal diyor ama beni üzmemek için mi diyor anlamadım,birde iki embriyo konuldu,acaba tek gebelikmi oluştu,yoksa kimyasal gebelikmi?Bana yol gösterirseniz çok mutlu olurum...

arkadaşlar benimde sorum var.ilk gün b hcg 31,08 çıktı.ertesi gün 44,36..sizce normal mi?haftaya gitcem kontrole.ama bir garibim.yeni hamilemiyim anlayamadım:KK43:

arkadaslar ben yenı katıldım adetım12. gunde beta hcg900 cıktı ama ultrasonda gorulmuyor acaba hamılemıyım boyle olan varsa lutfen bılgı verın

kızlar bana yardım edin bugun aşılamamın 12. günü hcg yaptırdım 1 çıktı 2 güne kadar yükselirmi nolur cvp

tşk ederim tatlım kocişim gönlümü aldı dün ya hemde yelkenleri suya indiri veriyorumdün bi sorun varmış baya ugraştı bu gün revire gttti hastalanmış kocişim kurban olam yaank taşınıyorum burdan ayrılıyorum agustosa karar verdik tayini ank isteyecez inş bende gidecem bebiş bir kaç aylık oluyo o zman dişimi sıkayım bambinomu bi dogurayım hayaırlısıyla kurtulsak cok kilo aldım tatlım kalcadan degil göbekten sen aldın mı?
ıyı olmana cok sevındım cnm bır daha uzme kendını öle tamam mı kuzu??
günaydınnnn kıslarr
ya benim kafam karıştı yine tetanos aşısı ne zaman oluuyodu şekerlerr yaaa unuttum ebuşum daha önce söylemişti ama
cnm 20 ve 24.haftada oluyor... bana doktorum demedıgı ıcın gec oldum ben22 ve 26 da oldumm
Selam kızlar...Allah hepinizin yardımcısı olsun,benimde 24 eylülde transferim oldu,10.günü idrar testi yaptığımda negatif çıktı,hafif bir leke vardı ama,11.günü kan testinde 28,5 çıktı,13. günde ise 55,2 çıktı
Kafam çok karışık,doktorum herşey normal diyor ama beni üzmemek için mi diyor anlamadım,birde iki embriyo konuldu,acaba tek gebelikmi oluştu,yoksa kimyasal gebelikmi?Bana yol gösterirseniz çok mutlu olurum...
cnm degerının 2 gunde 2 katına cıkması gerekır... bence de ıyı,sonucta doktorun normal demıs bızler doktorundan daha ıyı bılemeyız deıl mı :)
hayırlı olsun cnm
arkadaşlar benimde sorum var.ilk gün b hcg 31,08 çıktı.ertesi gün 44,36..sizce normal mi?haftaya gitcem kontrole.ama bir garibim.yeni hamilemiyim anlayamadım:KK43:
cnm doktorun sana en dogru bılgıyı verır,degerın 2 gunde 2 katına cıkması gerektıgını bılıorum ben
arkadaslar ben yenı katıldım adetım12. gunde beta hcg900 cıktı ama ultrasonda gorulmuyor acaba hamılemıyım boyle olan varsa lutfen bılgı verın
cnm bu kadar stres yapma Allah askına,tebrık ederım oncelıkle... ultrasonda daha gorulmeyebılır bıraz daha beklemenız lazım cnm.... 1000 lerı sanırım gecınce gorunur dıyorlar ultrasonda,bırkac gun sonra gene gıt cnm

kizlar benim degerim 800lerde cikti normalmi? Rglden tam bir hafta gecti. Doktor normal dedi ama yinede size danismak istedim

kızlar selam nasılsınız benim bütün günüm hastanede geçti ne kadar zor anne olmak iç şekerli suyu aldır kanı kollar desen delik deşik sabah sekizde bi gttim üçtü eve geldigimde kolum bile kalkmıyor doktor diyet verdi

Insallah öyle olur canim. kese görünmemisti persembe gel dedi. 1000 den sonra görünüyormus zaten herhalde dimi?

ıyı olmana cok sevındım cnm bır daha uzme kendını öle tamam mı kuzu??

cnm 20 ve 24.haftada oluyor... bana doktorum demedıgı ıcın gec oldum ben22 ve 26 da oldumm

cnm degerının 2 gunde 2 katına cıkması gerekır... bence de ıyı,sonucta doktorun normal demıs bızler doktorundan daha ıyı bılemeyız deıl mı :)
hayırlı olsun cnm

cnm doktorun sana en dogru bılgıyı verır,degerın 2 gunde 2 katına cıkması gerektıgını bılıorum ben

cnm bu kadar stres yapma Allah askına,tebrık ederım oncelıkle... ultrasonda daha gorulmeyebılır bıraz daha beklemenız lazım cnm.... 1000 lerı sanırım gecınce gorunur dıyorlar ultrasonda,bırkac gun sonra gene gıt cnm
yani datlum 1. 20 haftada 2. si de 24. haftada mnı olmam gerekiyor datlum
kızlar selam nasılsınız benim bütün günüm hastanede geçti ne kadar zor anne olmak iç şekerli suyu aldır kanı kollar desen delik deşik sabah sekizde bi gttim üçtü eve geldigimde kolum bile kalkmıyor doktor diyet verdi

bebemm geçmiş olsun quzuu gıı anam benimde mi öle olacakk

kizlar benim degerim 800lerde cikti normalmi? Rglden tam bir hafta gecti. Doktor normal dedi ama yinede size danismak istedim
canım tebrık ederım :)

hayırdır cnm gebelık sekerın mı cıktı yoksa?

kıslarr nolur ya bana yardım ben kilo alıyorum sürekli içtiğim su yarıyorrr yaa deli olacammm şişko oldum iyiceeeee

X