Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

ay canım taktıgın kılo olsun,bebiş var ıcınde unutma... sonucta hamısken oluor böle normalde de öle olsan şişe şişe patlardın kıs :)) bebiş olunca gıtcek onların hepsı dert etme sen kuzum... tuzluyu azaltve yuruyus yap cnmm

dogumdan sonrada 3 doz var canım :) bana gunumu verdı saglık ocagı dogumdan sonrakı :))

ayhh datlım zaten rüyamda eşim vurdu bugün ilk aşımı:))
nasılsa kıyıyordu normald kıyamam derr kan alırken falan bakamzz rüyamdaa nasılda vurduu iğneyii desene 5 dozu yicem artı ben daha kayıt olmadım sağlık ocağınaaa

evet canım ya moralim çok bozuktu dün ama doktorum bugun diyet verdi açlık şekerim 102 snra sırayla şeker takviyesinden snra 160 136 133
canım benimm ya geçmiş olsunnn
ay canım taktıgın kılo olsun,bebiş var ıcınde unutma... sonucta hamısken oluor böle normalde de öle olsan şişe şişe patlardın kıs :)) bebiş olunca gıtcek onların hepsı dert etme sen kuzum... tuzluyu azaltve yuruyus yap cnmm
ayy datlım hemen hemen hiç tuz atmıyorum yemekleree yürüyüşte yapıyorum ama yok lop lop etttt
ya anormal bişeyler var datlım şimdiden 5-6 kilo aldımm sonu ne olacakk hea ekmek de sadece kahvaltıda yiyorum

Son düzenleme:

ayy datlım hemen hemen hiç tuz atmıyorum yemekleree yürüyüşte yapıyorum ama yok lop lop etttt
ya anormal bişeyler var datlım şimdiden 5-6 kilo aldımm sonu ne olacakk hea ekmek de sadece kahvaltıda yiyorum

anormal deıl cnm gayet ıyısın sende yani sankı 10-15 kılo aldın sımdıden :))) ekmek yıceksın tabı vucudun ona da ıhtıyacı var... tatlıyı abartma sadece,meyvelerden karsıla...

anormal deıl cnm gayet ıyısın sende yani sankı 10-15 kılo aldın sımdıden :))) ekmek yıceksın tabı vucudun ona da ıhtıyacı var... tatlıyı abartma sadece,meyvelerden karsıla...

yok bebem arada bi kaçamak çikolata önceden çok yiyordum ama kestimmm:KK43:(((((
meyveyi bol yiyorum sıpam gelsin bi sağlıklı sıhhatli full yenilicem kendimii inşalahh saçlarrımı değiştircem herşey yapacam beaa

sagol kuzum ya fena oluyor insan saf gibiyim bugun midem alt üst oldu şerbetli su içmekten birde açlık

X