Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

mrb arkadaşlar.benim de adetim 4 gün geçti hcg değerim de 194 çıktı.2 gün önce 149,4 gün önce de 95di.artış bana az gibi geldi.doktor da daha çok erken 1 hafta bekleyelim dedi.daha önce böyle olan var mı?bilginiz varsa paylaşır mısınız?

hcg'nin 2 günde 2 katına çıkması gerekiyor diye biliyorum senin değerinin 500lerde olması gerekiyordu şu an ama doktorun bekleyelim diyorsa bildiği birşey vardır kesin.. hiç sıkma canını, pozitif düşün bence..

bu arada test verdi doktor tahlilleri haftaya alıcam o yüzden doktor randevumu biraz ileri aldım.adet gecikmesinin 16.gününde gidicem tekrar sorun olurmu testleri beklemeden gitsemmi acaba?

maşalahh canımm çok güsell değerinn Rabbim hayırsıyla kucağına almayı nasib etsinn

valla bi dinlendim sorma ama telefonum susmadı benimkş durmadan arıo ayrılmakta kararlıyım kıvırdı ayrılmak istiyorsan ayrılız demişti şimdi ne sacmalıon diyo ya ben istemiom artık neyse kafanı şişirmeyim tatlım bizimkilerden haber yok benle sen kaldık ebuş girebilecekmi anasından acaba kslb yok nereye gitti bunlar yaff

kalb geldin mi şükür canım arkadaşım pınarcım pınardı demi ya nasılsın nerelerdesin bebişimiz nasıl ogluma alcam onu

valla bi dinlendim sorma ama telefonum susmadı benimkş durmadan arıo ayrılmakta kararlıyım kıvırdı ayrılmak istiyorsan ayrılız demişti şimdi ne sacmalıon diyo ya ben istemiom artık neyse kafanı şişirmeyim tatlım bizimkilerden haber yok benle sen kaldık ebuş girebilecekmi anasından acaba kslb yok nereye gitti bunlar yaff

aplamm bak melike didi dicen ayrılamıyacaksınızzzz
aplamm hee wllaa bu arada ben iyi değilim kolum çok ağrıyor dün tatanosu oldumm çok öptüm çıkıyorum aplacım benn

aplamm bak melike didi dicen ayrılamıyacaksınızzzz
aplamm hee wllaa bu arada ben iyi değilim kolum çok ağrıyor dün tatanosu oldumm çok öptüm çıkıyorum aplacım benn

öle olsun tatlım gecmiş olsun gecer bebişim yat uyu ateşte yapar o şimdi

bynkutluay öncelikle slm ben 1 agustosta düşük yaptım kürtaj oldum ve düşüğümden sonra ılk adetım 8 eylülde oldu folıc plus daha sonra folbiol kullanıyorum düşükten sonra duphaston verdı doktor ben düükten sonra ki ilk adetimi baz alarak gecikti diye gittim ögleden sonra 1,9 çıktı eşimle ilişkiye gireli 2 gün oldu sarı akıntım var bugun doktora sordum önemsemedı bılgın var mı şimdiden tesekkür ederım

bynkutluay öncelikle slm ben 1 agustosta düşük yaptım kürtaj oldum ve düşüğümden sonra ılk adetım 8 eylülde oldu folıc plus daha sonra folbiol kullanıyorum düşükten sonra duphaston verdı doktor ben düükten sonra ki ilk adetimi baz alarak gecikti diye gittim ögleden sonra 1,9 çıktı eşimle ilişkiye gireli 2 gün oldu sarı akıntım var bugun doktora sordum önemsemedı bılgın var mı şimdiden tesekkür ederım

merhaba canım hoşgeldinn geçmiş olsun canım
canım gebeliğin olmadğını doktorun söylemiştir herhalde 5in üstünde çıkması lazımdı betanın
akıntıda normal canımm her kadında oluyo hemen hemen bende de oluyordu hamşle olmadan önce
walla canım inşalahh yardmcı olabilmişimdirr

hoşbulduk canım iyice sinirlerim yıprandı acıkcası doktora sordum bılemem dıye bulmaca cözmeye devam ettı benım merak ettıgım adetımın gecikmesı normal mı sarı akıntı neden oldu düşükten sonra ki adtımım mı baz acıkcası bu sonucla yıkıldım:KK43:

hoşbulduk canım iyice sinirlerim yıprandı acıkcası doktora sordum bılemem dıye bulmaca cözmeye devam ettı benım merak ettıgım adetımın gecikmesı normal mı sarı akıntı neden oldu düşükten sonra ki adtımım mı baz acıkcası bu sonucla yıkıldım:KK43:

anladım canımm hakkaten çok sinir bozucu insan bi dama akıllı açıklama yapar canım Allah gönlüne göre versinn bu arada yumurtlama dönemlerinde ilişki oldumu yoksa 2 gün önce ilişkiye girip temi gittin kan tahliline

8 eylülü baz alarak oldu en son 2 gün önceki ile gittim cok tesekkür edrım canım allah razı olsun

inşaallah canım cümle isteyene versın allah saglıklı sıhatli evlatlar internetten bırseyler bulmaya calısyorum şüpheli ilikide 10 gün sonra yazıyor kimisi de hemen 1 günde çıkar diyor hayırlısı o kadar istiyorum ki anne olmayı tüm takıntım bu oldu

inşaallah canım cümle isteyene versın allah saglıklı sıhatli evlatlar internetten bırseyler bulmaya calısyorum şüpheli ilikide 10 gün sonra yazıyor kimisi de hemen 1 günde çıkar diyor hayırlısı o kadar istiyorum ki anne olmayı tüm takıntım bu oldu

amin canımm bu özlemin en kısa zamanda biter inşalahh bizimde 2 sene olmadı bebeğimiz şimdi çok şükür erkekim benimlee

1,20 gibi bir değer çıkıpp daha sonraa değeri yükselen ve hamile olna arkaşlar varmı acaba cevap verirmisinizz duydunuzmu hiç

TETKİK ADI

SONUÇ NORMAL DEĞELER
BİRİM DURUM TEST TARİHİ
Hormon - Eliza Lab

Beta-HCG(Dil)
21.3 <5 Pozitif 11.10.2010
Beta-HCG(Dil)
< 1.20 <5 Negatif 11.10.2010
lütfen acil cevap bekliyorum.tes sonucum ne anlama geliyor.acilllllll:

X