Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

aminn canım benimm inşalahhhh

aplacımm geçmiş olsun dikkat et kendine bak havalarda soğudu Allah korusun aplam dr biliyodur hamile olduğunu ona göre tedavi uygulamıştır korkma bebemm
bi kaç parça aldım datlumm bi takım aldım haztane çıkışıı
bi zıbın birde bşkli eşofman tarzı bişi aldım koyu bşkli babamız ona jest yaptımm
Rabbim hayırlısyla giydirmeyi nasib etsin inşalah
ohh kocişinnle hasret giderdin aplam darısı bi daha gelmesine inşalahh
bu arada neresindesin anknın

evet şimdi benim hayatım önemsendigi için bebk ikinci planda biliyorum canım sıkılıo ona bi şey olur mu die tatlım bilirmisin ank demetevler ama ben istanbuldayımşu an agustos kesin dönüş ank gidecem eşim tayin oraya geliyo sen nasılsın ben inan hiç bi şey almadım korkudan korkuyom atlet bile almadım düşün artık ebru yola cıkacaktı pazartesi haberin var mı ondan

iyi geceler bayanlar.benim sat 6 eylül adetim geçeli bugün 6. gün kan testi yaptırdım 9.8 çıktı doktor bi kaç gün içinde bi daha yapalım dedi ben dayanamadım bir de idrar testi aldım idrar testinde negatif çıktı.bu ara da 5 aylık kızım var yani şuan da pek istemediğim bir olay yorumlarını almak istiyorum sizce nedir durumum?

evet şimdi benim hayatım önemsendigi için bebk ikinci planda biliyorum canım sıkılıo ona bi şey olur mu die tatlım bilirmisin ank demetevler ama ben istanbuldayımşu an agustos kesin dönüş ank gidecem eşim tayin oraya geliyo sen nasılsın ben inan hiç bi şey almadım korkudan korkuyom atlet bile almadım düşün artık ebru yola cıkacaktı pazartesi haberin var mı ondan
hım anladım aplacımm alacaz hayırlısyla kucağımıza Rabbim büyük datlım
aa ebru apla gitti mi bilmiyorum ki datlum Rabbim yardımcısı olsun inşalahh dualarım onlarla olacakk
ben çok şükür apla iyiyim apla tetanoz aşımı olacam bugün yarın
çok öptüm aplacım Allahgönlüne göre versinn

hım anladım aplacımm alacaz hayırlısyla kucağımıza Rabbim büyük datlım
aa ebru apla gitti mi bilmiyorum ki datlum Rabbim yardımcısı olsun inşalahh dualarım onlarla olacakk
ben çok şükür apla iyiyim apla tetanoz aşımı olacam bugün yarın
çok öptüm aplacım Allahgönlüne göre versinn

ebru pazartesi yola cıkacam demişti kız yola cıkmadan yazar die düşünüyordum bu gün raporluyum yarın iş başı dinleniom evde canım ben tetanoz olmayacam dr um olma dedi valla yani bebege ters tepki verebilir devlet tetanoz zorunlulugu koymuş dr um istemio yapmayacam ben öptüm evdeyim girersen yaz canım kalb gözükmüyo canım arkadaşlarım umarım iidirler

ebru pazartesi yola cıkacam demişti kız yola cıkmadan yazar die düşünüyordum bu gün raporluyum yarın iş başı dinleniom evde canım ben tetanoz olmayacam dr um olma dedi valla yani bebege ters tepki verebilir devlet tetanoz zorunlulugu koymuş dr um istemio yapmayacam ben öptüm evdeyim girersen yaz canım kalb gözükmüyo canım arkadaşlarım umarım iidirler

nasıl yani quzumm gıı bebeğe zararı olurmuu cidden kıs tırstım haaaaa
hakkaten pınarcım bapıyo acepp
ayy ebuşum annesiyle kavuştu desene

ben de bugün itibarıyla kan testi yaptırdım ama negatif çıktı. ilişkiye gireli sadece 3 gün oldu sadece ve adetime daha 11 gün var arkadaşlar acaba çok erken olduğu için mi?? moralim çok bozuldu, lütfen bilgisi olan arkadaşlar yanıt yazabilir mi? forumda çok yeniyim..

ben de bugün itibarıyla kan testi yaptırdım ama negatif çıktı. ilişkiye gireli sadece 3 gün oldu sadece ve adetime daha 11 gün var arkadaşlar acaba çok erken olduğu için mi?? moralim çok bozuldu, lütfen bilgisi olan arkadaşlar yanıt yazabilir mi? forumda çok yeniyim..

çok erken yaptırmışsınn cnm bence adetin geçince yaptır kesin sonuç belli olurkaydirigubbakcemile5

bende bugün yaptırdım 1,20 çıktı 1 gün geçmiştibayanssulusmile

sanırım biraz daha beklememiz gerekiyor net bir sonuç için, bugün aile hekimim bekle adetin 10 gün geçsin dedi:bbo: hakkımızda hayırlısı Allah nasip etsin hamile olmayı; çok sağol yanıtın için:)

nasıl yani quzumm gıı bebeğe zararı olurmuu cidden kıs tırstım haaaaa
hakkaten pınarcım bapıyo acepp
ayy ebuşum annesiyle kavuştu desene

bilmiyorum tatlım tetanoz olma dedi drum bu arada bebegim dünyaya geldigi gibi boşanacam cok üüzlüyorum aglaya aglaya kahroldum ayrılmaya karar verdik bu gün eşimle o kadar şoktayım ki artık gçzyaşım akmıo öpüyorum belki bi daha giremem ebruma pınarıma allah hepinize saglıklı evlatlar ve analı babalı büyümelerini nasip etsin aslında cocukla her şey düzelecegini düşünmüştük ama olmuyor buraya kadarmış nasip oglunu gene görebilir cocugumda babasını görecek dünyanın sonu degil olmadımı olmuyo kendinize cok ii bakın belki bir daha girmem bilmiyorum allaha emanet olun

1,20 gibi bir değer çıkıpp daha sonraa değeri yükselen ve hamile olna arkaşlar varmı acaba cevap verirmisinizz duydunuzmu hiç :sinifsinif:

bilmiyorum tatlım tetanoz olma dedi drum bu arada bebegim dünyaya geldigi gibi boşanacam cok üüzlüyorum aglaya aglaya kahroldum ayrılmaya karar verdik bu gün eşimle o kadar şoktayım ki artık gçzyaşım akmıo öpüyorum belki bi daha giremem ebruma pınarıma allah hepinize saglıklı evlatlar ve analı babalı büyümelerini nasip etsin aslında cocukla her şey düzelecegini düşünmüştük ama olmuyor buraya kadarmış nasip oglunu gene görebilir cocugumda babasını görecek dünyanın sonu degil olmadımı olmuyo kendinize cok ii bakın belki bir daha girmem bilmiyorum allaha emanet olun

nasıl ya cidden mi aplam şok oldum yaa
ama apla bunları bilerek bi yuva kurmadınız mı daha önce bu işle muşgul değilmiydi eşinn
walla çok üzüldüm aplacımm ya hakkınızda hayırlısı olsunn ama tekrar düşünün derim karışmam haddim değil ama aplamm bi yuva bu kadar kolay yıkılamaz ki bebeğinizde oluyo ne güsell Rabbim gönlünüze göre versin inşalşahh
gell lütfenn merak ederim seni özletme kendinii

nasıl ya cidden mi aplam şok oldum yaa
ama apla bunları bilerek bi yuva kurmadınız mı daha önce bu işle muşgul değilmiydi eşinn
walla çok üzüldüm aplacımm ya hakkınızda hayırlısı olsunn ama tekrar düşünün derim karışmam haddim değil ama aplamm bi yuva bu kadar kolay yıkılamaz ki bebeğinizde oluyo ne güsell Rabbim gönlünüze göre versin inşalşahh
gell lütfenn merak ederim seni özletme kendinii

tatlım mesele işi deil zaten sorun degil hayatında sonu degil sen takma canım girerim arada merak etme senide bebişinide cok öptüm bi tanem kendine ii bak yatcam işe gitmiyom bu gün görüşürüz canım

tatlım mesele işi deil zaten sorun degil hayatında sonu degil sen takma canım girerim arada merak etme senide bebişinide cok öptüm bi tanem kendine ii bak yatcam işe gitmiyom bu gün görüşürüz canım

anladım aplacımm hakkınızda hayırlısı olsun inşalahh
ohh dinlen bakalım çok öptüm aplacımm

arkadaşlar bugün test yaptırdım beta hcg değerim 4100(adetim 6 gün geçti)
daha doktora göstermedim.bileniniz varsa yorum bekliyorum.

arkadaşlar bugün test yaptırdım beta hcg değerim 4100(adetim 6 gün geçti)
daha doktora göstermedim.bileniniz varsa yorum bekliyorum.

cnm bende pek anlamam ama galiba iyi cünkü bende 6gün gectiginde 800lerdeydi. seninki dahada cok :nazar:
Bizde bugün keseyi ve minisimi gördük cok sükür :nazar:

arkadaşlar ben pcoluyum ve adetlerim hep düzensiz 11 ağustosta adet oldum ve bugüne kadar gelen bişey yoktu 15gün önce farlutal içmiştim yine bişey yok diye gebeliktestine bakıp bugün doktorum kan testi yaptır dedi ve hala inanamıyorum 1.10-9386.97 çıktı değerim hamilsiniz dediler inanamıyorum haftaya salı kese oluşmuşmu bakalım dediler ama farlutal içtim :KK43: bişey olurmu acaba

mrb arkadaşlar.benim de adetim 4 gün geçti hcg değerim de 194 çıktı.2 gün önce 149,4 gün önce de 95di.artış bana az gibi geldi.doktor da daha çok erken 1 hafta bekleyelim dedi.daha önce böyle olan var mı?bilginiz varsa paylaşır mısınız?

X