Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

arkadaşlar ben hala regl olmadım dün akşam 5'te sağlık ocağında idrar testi yaptırdım ilçede yaşadığım ve çalıştığım için kan testi yaptıramadım daha sonuç negatifti:KK59: ama hemşireler ve doktor üzülme daha erken 1 hafta geçsin an azından üzerinden hem idrar testlerinin güvenilirliği her geçen gün düşüyor dedi... imkan olmadığı için kan testi yaptıramadım daha.. bugün gitmek istedim il merkezine acilde bile yapabiliyorlarmış heralde bu kan testini ama eşim çok acele ettiğimi sabırlı olmamı söylüyor sizce??? :26:

bu değerlerdeyken vajinal ultrasonda görülür ama korkacak birşey yok keşke herşey o kadar basit olsa..
Korktuğumdan sormadım ki zaten.
vajinal ultrasonla baktırmak zorunda değilsin canım. benim bhcg sonucum 450 çıkmıştı ama karından ultrasonla kese görünmedi, dr istersen vajinal bakalım ya da 1 hafta sonra gel dedi,,, gerek yok 1 hafta sonra gelirim dedim ve 1 hafta sonra karından ultrasonla kesem görüldü canım.
Allah isteyen herkese nasip etsin...
Amin cnm inş bakalım.
sonucun çok iyi çıkmış bende haftaya gitmeye karar verdim kadın doğumcuya
kan değerim 1000 iken görünmedi

İnş hepimizin umutları gerçek olur.

arkadaşlar bende kan testi yaptırdım hcg değerim 12198.02 çıktı doktorlar sağolsun hiç bir bilgi vermedi hamilesin deyip gönderdiler sonuç normalmi ne anlama geliyo hiç bilmiyorum:2:

arkadaşlar bende kan testi yaptırdım hcg değerim 12198.02 çıktı doktorlar sağolsun hiç bir bilgi vermedi hamilesin deyip gönderdiler sonuç normalmi ne anlama geliyo hiç bilmiyorum:2:

değeri doğru yazdığına eminmsin canım?12bindeyken nasıl olurda gözükmez..benim 2675 iken gözüktü.
hadi hayırlısı bakalım hemilesin allahın izni ile:)
bu arada hesabıma göre 5 haftalık dr 15 gün sonraya gün verdi şimdi görünmez dedi

5 haftalık 12 bin değerin çok güzel...belkide çoğul gebeliktir:)gözünü korkutmayayımda yani...sağlıkla doğumak nasip etsin mevla:)

kızlarrr benimm pazartesii 263.57 idii degerimm bat ıma 3 gün vardıı... carsamba bat günümdee 544.85 cıktııı... amaaa cokk kücük oldugu içinn ultrasonda görünmedi maaleseff nasıl gecicek 10 günnnn

arkadaşlar değerlerimi daha önce yazmıştım sat 1 mayıs beta hcg ler 30 mayıs 16,1 haziram 32,3 haziran sabah 74 çıktı ama sonra az bi kanamam oldu hastaneye gittim değre 64 dediler düşme olmuş sizce dış gebelik olma ihtimali varmı lütfen cvp yazın nolurrrrrrrrrrrrrr..

arkadaşlar değerlerimi daha önce yazmıştım sat 1 mayıs beta hcg ler 30 mayıs 16,1 haziram 32,3 haziran sabah 74 çıktı ama sonra az bi kanamam oldu hastaneye gittim değre 64 dediler düşme olmuş sizce dış gebelik olma ihtimali varmı lütfen cvp yazın nolurrrrrrrrrrrrrr..

yokmu bilennn :KK43:

hııı bide seyy olabilirrrr... meselaa sabahh ki degerle ögleden sonra verdigin farkedebilirr.. gn içinde degişiklii gösterio olabilir yaniii

hııı bide seyy olabilirrrr... meselaa sabahh ki degerle ögleden sonra verdigin farkedebilirr.. gn içinde degişiklii gösterio olabilir yaniii

tşk ederim arkadaşım .doktor her an her şey olabilir diyo sadece bu dış gebelikte olabilir.kimyasald a olabilirmiş ben dış gebelikten korkuom ..inş bişey olmaz .arkadaşlar bilen varsa lütfen yazsın

tşk ederim arkadaşım .doktor her an her şey olabilir diyo sadece bu dış gebelikte olabilir.kimyasald a olabilirmiş ben dış gebelikten korkuom ..inş bişey olmaz .arkadaşlar bilen varsa lütfen yazsın

Umutsuzluga kapılmanı istemem ama degerin dustugu icin dusuk olma riski yuksek. Kendini fazla umutlandırma bence. Eger bebegin duserse saglıklı olmadıgı icin dusecektir. İleride sakat bir yavrun olmasındansa Allah o acıyı yasatmayıp bastan alıyor meleklerimizi.

canım kimyasal gebelikte değer ilk basta cok düşük cıkıyo az bişey yükselip sonradan düşüyo die biliyorum.ben dış gebelik gecirdim üstelik normal adetimide olmuştum 2 gün arayla değerlerim 422,569,869, en son olarak 10 gün sonra değerim:3444 yani dış gebelikte değer düşmüyo 2 kattan az yükseliyo die biliyorum.rabbim hakkında hayırlısını versin.inşallah dış gebelik değildir.kimyasal ise hiç üzülme bence.belkide hersey yolundadır

cvp yazan arkadaşlara çok tşk ederim.bende bır kez dış gebelik yaşadım ve açık ameliyat oldum.kimyasal gebelik olsa razıyım ama dış gebelik yaşayıp aynı şeyleri yaşamak korkutuyo beni.dualarınızda benide unutmayın :KK43:

X