Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba aranıza yeni katıldım yardımcı olabilir misniz ?
benim oranım 2 gün önce 274 dü bugün tekrar yaptırdım 404 çıktı. yanlız dün akşam bi iki damla kan geldi çok korkktum doktorum yerleşme kanamsı dedi. bugün ayrıca alttan ultraso ile baktılar ama kese görnmedi daha küçükmüş pazartesi tekrar bakacaklar sizce herşey yolun damı ? :KK43:

benim oranım 2 gün önce 274 dü bugün tekrar yaptırdım 404 çıktı. yanlız dün akşam bi iki damla kan geldi çok korkktum doktorum yerleşme kanamsı dedi. bugün ayrıca alttan ultraso ile baktılar ama kese görnmedi daha küçükmüş pazartesi tekrar bakacaklar sizce herşey yolun damı ? :KK43:

kese gozukmemesı normal canım. degerın 1000 e cıksın o zaman gozukur. kanama olayı da oluyo telaslanma.

evet canım. adet sancısı gıbı olur. sankı adet olcakmıs gıbı. aynı seylerı yasarsın. korkma sakın.

çok sağolun sabahtan beri kafama takıyorum sanki birşeyler yaolunda gitmiyor gibi geliyo. inanın içimi çok rahatlattınız. doktorum bile bu kadar tatmin etmedi :) gerçekten teşekkür ederim. bide çok oldum ama son bi sorum olacak. :) bu zamanlar da neler yapmalıyım dikkat etmem gereken özel bişeyler var mı acaba ? ve bu orana göre kaç haftalıktır acaba ? çok heyacanlıyım :)

Cok gusel cnm Allah tamamına erdırsın...
evet canım. adet sancısı gıbı olur. sankı adet olcakmıs gıbı. aynı seylerı yasarsın. korkma sakın.

bu srunun cevabını bende merak edıyordum,sagolasın cnm henuz hamıle deılım ama :KK43:

çok sağolun sabahtan beri kafama takıyorum sanki birşeyler yaolunda gitmiyor gibi geliyo. inanın içimi çok rahatlattınız. doktorum bile bu kadar tatmin etmedi :) gerçekten teşekkür ederim. bide çok oldum ama son bi sorum olacak. :) bu zamanlar da neler yapmalıyım dikkat etmem gereken özel bişeyler var mı acaba ? ve bu orana göre kaç haftalıktır acaba ? çok heyacanlıyım :)

canım senınkı henuz cok kucuk. sanırım 3 haftalık. ama bılemem tabı tam olarak. dıkkat etmen gereken. ıs yapma agır kaldırma. sut yumurta cevız tuket bol bol. he bıde badem. meyve.

kızlar bana yardımcı olabilirmisiniz aşılama yaptırdık 14. günü kan tahlili yaptırdım 0,1 çıktı sonuç negatif oluyo haliyle ama bugun 16 gün olmasına rağmen hala adet olmadım acaba progestan kullandığım için olabilirmi

dün çok şiddetli kasık ağrısından dolayı doktora gittim bhcg 14,89 a düşmüş kimyasal gebelik yaşadım.bugün düşük başladı çok ağrım var.bi dahaki aya kaldı anlayacağınız benim bebiş

dün çok şiddetli kasık ağrısından dolayı doktora gittim bhcg 14,89 a düşmüş kimyasal gebelik yaşadım.bugün düşük başladı çok ağrım var.bi dahaki aya kaldı anlayacağınız benim bebiş

gecmıs olsun canım ya. inş dedıgın gıbı bı daha kı aya...

beklediğim adet tarihine 6 gün kala kanda betahcg baktırdım0.1 çıktı doktor hamile diilsin dedi fakat ilk konularda kanda görülmemiş adet gününde idrar testi yapılıp pozitif sonuç çıktığı söylenmiş ben de sonuca güvenim karın bölgeme zayıflama kremi sürmüştüm çok korkuyorum acaba gebe falan olurum da bir zararı olur diye aklım çıkıyor. Nolur bir yardım!!

beklediğim adet tarihine 6 gün kala kanda betahcg baktırdım0.1 çıktı doktor hamile diilsin dedi fakat ilk konularda kanda görülmemiş adet gününde idrar testi yapılıp pozitif sonuç çıktığı söylenmiş ben de sonuca güvenim karın bölgeme zayıflama kremi sürmüştüm çok korkuyorum acaba gebe falan olurum da bir zararı olur diye aklım çıkıyor. Nolur bir yardım!!

hiç bir zararı olmaz canım. merak etme sonuçta bilmeden olan bişey. adet geçikmesind eönce kullanılan ilaçlar zararlı maddeler bebeği etkilemiyor. meraklanma

Çok teşekkür ederim ilgilendiğin için. öyle olur umarım çünkü bir önceki düşükte ben bilmiyordum gebe kaldığımı ve gene uygulamıştım o zaman ilaç kullanmıştım o zaman. Bu yüzden çok korkuyorum. Peki adete 6 gün kala 0.1 olup sonra pozitif oma ihtimali var mı o kadar tedirginim ki inşallah bu ay olmamıştır diyorum:KK43:

merhaba arkadaşlar..
ben gecen şubat 25 adet oldum.bu ayın 26,sında beta-hcg 0.254 cıktı.acaba cokmu erken yaptırdımda cıkmadı dersiniz..dr. hamile değilsiniz dedi..ama adetim henüz gelmedi acaba bir ihtimal varmıdır sizce

haticecim olsaydı çıkardı bence
stresten falan gecikmiş olabilir

selam bayanlar ben aşılama yaptırdım bugün 15.günü ve değerim 38 çıktı.biraz seviniyorum birazda üzülüyorum.çok yüksek değil ama doktor iyi dedi.tecrübeli bayanlardan yardım bekliyorum lütfen

X