Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

merhaba ben aranıza yeni katıldım... şu an inanılmaz stresliyim ve beni anlayacak birilerine ihtiyacım var... 10 martta tüp bebkle transferim gerçekleşti ve dün 12. günümdü bata hcg değerim önce 9.3 aynı gün 9.48 çıktı idrarda ise ikinci çizgi silik çıktı.. doktorum durumun pek parlak olmadığını iki gün sonra tekrar etmem gerektiğini söyledi sonuç sınırda ve pek beklediğim bi sonuç değil dedi biliyorum stres olmamam lazım ama elimde değil.. bu benim ilk tüp bebek denenmem bir kez de aşılama denedik..bana yardımcı olun bu ne demek üzülmem yersizmi ne yapmalıyım

canım meraba bende ayın 1 de tüp bebek yaptırdım yani transer yapıldı aynı şekilde benimde 12 gün sonra 21 çıktı aynen banada umutsuz dediler ama yinede allahtan umut kesilmez dendi ve 3 haftadır aralıklarla test yaptırıyorum yükselme var ama istenilen şekilde değil en son cuma günü 920 çıktı ultrasonla baktı kese göründü dış gebelik yok dedi bu cuma gidicez tekrar ve bu sefer bebeği görmemiz ve kalp atışını duymamız gerekiyomuş.bana mucie gibi bişey olur dedi olursa ama ben umutluyum sende umudunu kaybetme yükselir inşallah seninkide ve benimde güzl sonuçlanır.daha sonra bilgilendirirsen sevinirim.

Ben de ilk bebeğimi 2. ayında düşürdüm.Şimdi gene hamileyim:emir_bebek:en son 21 şubat son adet tarihim.kan testinde 23 mart salı 368 çıktı.perşembe tekrar doktora gittim 1200 çıktı.cumartesi tekrar yapıldı 2500 çıktı.ben şimdi kaç aylık hamileyim.bebeğin büyüme durumu iyi mi arkadaşlar???

merhaba kızlar
sıze bı sorum olacak
cok moralım bozuk 1 hafta once ıdrar testı yaptım çok sılık bı cızgı cıktı.sonra persembe gunu ıdı kan testı yaptım pozıtıf cıktı.cumartesi doktora gıttımm kese gorulmedı
son adet tarıhım 25 subat.
bugun kan degerıme baktırdım 33 cıktı...normalde son adetıme gore 4hafta +5gunluk hamıle oluyorum.doktorum cok dusuk dedı...burdakı degerlere baktım 3haftalık gıbı gozukuo..baska gdoktora SORDUM dedıkı belkıde gec yumurtladın bırazdaha bekle.sımdı cuma gunu test yapcam tekrar degerlerıme bakılcak.sızce kotu bı degermı bu?

merhaba kızlar
sıze bı sorum olacak
cok moralım bozuk 1 hafta once ıdrar testı yaptım çok sılık bı cızgı cıktı.sonra persembe gunu ıdı kan testı yaptım pozıtıf cıktı.cumartesi doktora gıttımm kese gorulmedı
bugun kan degerıme baktırdım 33 cıktı...normalde son adetıme gore 4hafta +5gunluk hamıle oluyorum.doktorum cok dusuk dedı...burdakı degerlere baktım 3haftalık gıbı gozukuo..baska gdoktora SORDUM dedıkı belkıde gec yumurtladın bırazdaha bekle.sımdı cuma gunu test yapcam tekrar degerlerıme bakılcak.sızce kotu bı degermı bu?

doktorun dedıgı gıbı gec yumurtlama olabılır hemen moralını bozma. tahmınınden kucuktur o yuzden oyle cıkıyordur. cuma gunu ınsallah yukselmıs olur.

merhabalar 8 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum 7.gün bhcg 12,50 çıktı doktorum 3-4 gün sonra tekrarla dedi.acaba iğnenin etkisinden midir yoksa biraz da olsa ümitlenebilir miyim

merhabalar 8 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum 7.gün bhcg 12,50 çıktı doktorum 3-4 gün sonra tekrarla dedi.acaba iğnenin etkisinden midir yoksa biraz da olsa ümitlenebilir miyim

bence umıtlen ama ne bılım hamılelık olmasa 5 ın ustunde cıkmaz yanı.

merhaba kızlar
sıze bı sorum olacak

cnm moralini bozmak ıstemem ama bende aynı durumu yaşadm adet oldum bnm de 18 subattı son adetım ıdrarda kanda poztf çıktı değer düşüktu adet oldum..ama bellıde olmas umarım gec döllenmedr....moralını bozma stres yaptıkca vucudmz bızımle oyun oynayabılıor....

hayırlısı olsun ne dıyelım yaaa..herkes yasıo bole seler..Allahım bılır.sımdı daha ıyıyım gunduz daha moralım bozuktu.

bende seni tebrik ederim tatlım allah sağlıkla ve hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin canım saolasınnn...
ozebus_41,Allah kucağına almayı nasib etsin canım:teytey:5 haftalık hamilesin son adet tarihin neydi?ben de hamileyim ama ne kadarlık olduğunu hala anlamadım?:uhm:
Benım sat 23 şubattı canım... son adet tarıhını ele alalarak hesaplayıcılardan yapabılırsın nette..
merhaba kızlar
sıze bı sorum olacak
canım gec döllenme gec yumurtlama olabılır,sıkma canını ama kendınıde ne üz ne de cok kaptır olur mu?

slm.arkadaşlar az önce üye oldum.26 şubat son sat tarihim.adetimden 18 gün sonra eşimle birlikte oldum.adetim gecikince 29 martta kan testi yaptırdım.sonuç:3,04 çıktı .hamilemiyim acaba

X