Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Selam kızlar çok şükür bende geçtiğimiz pazartesi gittim doktoruma...daha önce rahimde birşey görünmemişti betahcg istemişti 2 gün arayla değerlerim çok şükür artmıştı...Sonra geçen pazartesi tekrar baktı kese göründü ve içinde de bebişimi gördüm kalbi atmaya başlamış bebiş 5mm dedi buda 6 haftalık olduğunu gösteriyor dedi şimdi 7 haftalığım son adetime göre 9 haftalık...ama geç yumurtladığım için böyle görünüyormuş..2 haftadır mide bulantılarım başladı kusma yok ama tiksinme çok oluyor mutfağa giremiyorum ama 2 gündür iyiyim karanfilli tarçınlı çay içtim iyi geldi..mayısın ilk haftası zeka testi olacakmış korkuyorum ama Rabbime bıraktım inşallah bir sorun olmaz...

Burdan arkadaşlarıma şunu söylemek istiyorum kan değerli bazen düşük olsada o kadar mucizevi birşey ki ilerleyen haftalarda o gelişiyor büyüyor kalbi atıyor siz hiç fark etmiyorsunuz sakın korkmayın dua edin düşünün eskiden annelerimiz 9 ay boyunca cinsiyetini bile bilmeden Allaha tevekkül edip bizleri doğurmuşlar Allah herşeye kadir Rabbim tüm isteyenlere sağlıklı evlatlar nasip etsin....:nazar:
a.s.

esindirim kanda gebelik adetine 4 gün kala belli oluyo yani bebek yerleşmeden kanda belli olmaz adetin geçtiyse tekrar beta hcg yaptır varsa kesin çıkar.

cezbe işallah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın darısı benim ve tüm bebek isteyenlerin başına işallah

bilmiyorumkismileMrb kızlar çatlatma iğnesinden 7 gün sonra bhcg yaptırdım 12.50 di.Bugün 11. gün ve kasıklarda ağrı yorgunluk hissi ve göğüslerde sızı var sizce bu değer çok mu düşük yoksa hala bir şansım var mı.Adet olmazsam 14.günde de test yaptırcam.Bu gebelik belirtileri adet sancıları gibi belirti verir mi

Canım benim adetten önce sancılarım çok olurdu ama hamile kaldığımda adet günümden önce sancım olmadı şaşırdım bende ama daha sonra ilerleyen günlerde göğüslerde şişlik kasıklarda nahoş bir ağrı oluşmaya başladı geceleri biraz daha ağrıyordu ben böyle yaşadım bazısı normal adet olacakmış gibide ağrılar yaşayabiliyor bence adetini 10 gün geçince kan testi yaptır içini rahat tutu stres yapma inşallah hamilesindir canım...:nazar:

Selam kızlar çok şükür bende geçtiğimiz pazartesi gittim doktoruma...daha önce rahimde birşey görünmemişti betahcg istemişti 2 gün arayla değerlerim çok şükür artmıştı...Sonra geçen pazartesi tekrar baktı kese göründü ve içinde de bebişimi gördüm kalbi atmaya başlamış bebiş 5mm dedi buda 6 haftalık olduğunu gösteriyor dedi şimdi 7 haftalığım son adetime göre 9 haftalık...ama geç yumurtladığım için böyle görünüyormuş..2 haftadır mide bulantılarım başladı kusma yok ama tiksinme çok oluyor mutfağa giremiyorum ama 2 gündür iyiyim karanfilli tarçınlı çay içtim iyi geldi..mayısın ilk haftası zeka testi olacakmış korkuyorum ama Rabbime bıraktım inşallah bir sorun olmaz...

Burdan arkadaşlarıma şunu söylemek istiyorum kan değerli bazen düşük olsada o kadar mucizevi birşey ki ilerleyen haftalarda o gelişiyor büyüyor kalbi atıyor siz hiç fark etmiyorsunuz sakın korkmayın dua edin düşünün eskiden annelerimiz 9 ay boyunca cinsiyetini bile bilmeden Allaha tevekkül edip bizleri doğurmuşlar Allah herşeye kadir Rabbim tüm isteyenlere sağlıklı evlatlar nasip etsin....:nazar:
a.s.

Canım Allahım sana da bana da bekleyen tum annelere saglıcakla dogurmayı kucagımıza almayı nasıp etsın ınsallahh... Bulantıya o cay ıyı gelıyorsa bende bır defa deneyım bakalım

Canım benim adetten önce sancılarım çok olurdu ama hamile kaldığımda adet günümden önce sancım olmadı şaşırdım bende ama daha sonra ilerleyen günlerde göğüslerde şişlik kasıklarda nahoş bir ağrı oluşmaya başladı geceleri biraz daha ağrıyordu ben böyle yaşadım bazısı normal adet olacakmış gibide ağrılar yaşayabiliyor bence adetini 10 gün geçince kan testi yaptır içini rahat tutu stres yapma inşallah hamilesindir canım...:nazar:

iyi dileklerin için sağol canımzemuszemus

çağlayançiçek gebelik var gibi gözüküyo 5 ten yukarısı hamile olduğuna işaret bence hemen doktora git işallah hamilesindir canım.

çağlayançiçek gebelik var gibi gözüküyo 5 ten yukarısı hamile olduğuna işaret bence hemen doktora git işallah hamilesindir canım.

saol canım dr.istediği bir testi bu ama bana var yada yok birşey diyemiyorum dedi perşembe günü testin tekrarını istedi ama benim azda olsa kanamamda var şimdi onun için endişe ediyorum acaba hamilemiyim değilmiyim diye

saol canım dr.istediği bir testi bu ama bana var yada yok birşey diyemiyorum dedi perşembe günü testin tekrarını istedi ama benim azda olsa kanamamda var şimdi onun için endişe ediyorum acaba hamilemiyim değilmiyim diye

testi adetten sonra mı yaptırdın önce mi.Eğer çatlatma iğnesi filan vurdurduysan bu bhcgyi etkiliyor.Bende iğneden 7 gün sonra yaptırdım 12.50 çıktı yarın 14.gün iğneden sonra test yaptırcam.Gerçi adet olcakmışım gibiyim.sende durum nasıl

selam arkadaşlar bende cumartesi yaptırmıştım 24 çıkmıştı bu gün 66 olmuş normalmi arkadaşlar son adet 3 mart

ersu o zamanla yükselir morelini bozma streste yapma bence normal çünkü beta hcg 2 günde bi ikiye katlıyo işallah sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın amin

Ersu benimde 5 mart son adet tarihimdi,beklenen adet tarihimde 2 nisandı,ben 2 nisanda beta hcg yaptırdım 30.51 di.Doktoruma hemen sordum değer normal mi die,değere takılma bebek var dedi.2 gün sonra tekrarlayayım mı dedim,sakin olup stress yapmaman benim için rakamlardan daha önemli dedi.Adet kanaman olmuyorsa bebeğin yerleşiyo Allahın izniyle dedi.10 gün bekleyip öyle gel kese anca görünür dedi.
Sende kendine sıkıntı yapma değerlerede takılma,beni doktorum çok rahatlattı,3 gün geçti tekrarlamadım beta hcg yi.Artıyodur inşl Allahın izniyle.

merhaba kanda beta hcg baktırdım 3 çıktı referans aralığı ise 0-5...adetime 4 gün kala kahverengimsi leke gördüm hala görüyorum adet günüm yarın sizce bunun anlamı nedir beta hcg kesin sonuç değil mi?of lütfen yardımcı olun......

ebrumser adetine 4 gün kala kanda gebelik belli olur kaç gün kala yaptırdın canım bu arada geç döllenmede olmuş olabilir ama 5ten yukarısı gebeliğin olduğuna işaret diye biliyorum ama bence adet aolmazsan tekrar kan tahlili yaptır işallah hamilesindir canım.

X