Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Canım benım 2724 cıktı...Ama artmıstır...

cnm sana birşey sorucan son adet tarihin 23 şubat demiştin 2724 test değeri ne kadar önce çıktı.ben 21 şubat son adet tarihim 27 mart test yaptım 2500 çıktı ama doktor 3-4 haftalık dedi..:KK43:((

mtnslm bence geç ovulasyon olmuşsa yeni başlayan bir gebelik olabilir, o nedenle tekrar bi kan testi yaptırman gerekiyor, büyük ihtimal öyle, eğer gebelik olmazsa sıfırlı bir değer çıkardı.

es_esxxxx üzülme insallah bir daha ki aya positif olur

arkadaslar yazilarinizi uzun bir süredir takip ediyorum ve cok begeniyorum bnmde bir sorum olacakti size kafam cok karisik ilk defa bu ay adetim 11 gün gecikti ve halada yok adetlerim cok cok düzenlidir hic böyle olmazdi doktora gittim ultarsondan bakti ve sanirim cok yeni hamilesin ama kan alalim sonucuna göre 100 de 100 söyleyebilirim dedi ve kanimi aldi bugün beni aradi ve test negatif hormonlarda ki degisimi beklemem gerektigini söyledi sali günü adetim hala gelmemis olursa saat 4 bucukta gel diye randevu verdi benim kafam cok karisik neyi beklemem gerekiyor hamileyim degilmiyim ne olur bir cevap verin kafam cok karisti sevgilerimle...

ayrica ben 8 aylik evliyim illede bebek istiyorum diye birsey yok hayirlisi neyse o olsun diye düsünüyorum daha yeni evli sayilirim 21 yasindayim böyle iste sanirim bana cvp verecek kimse yok neyse arkadaslar ilk mesajimda pozitif yazacagima positif yazmisim :) neyse hocakalin sali günü ögrenecegim zaten neyin ne oldugunu kesin olarak allaha emanet olun

ayrica ben 8 aylik evliyim illede bebek istiyorum diye birsey yok hayirlisi neyse o olsun diye düsünüyorum daha yeni evli sayilirim 21 yasindayim böyle iste sanirim bana cvp verecek kimse yok neyse arkadaslar ilk mesajimda pozitif yazacagima positif yazmisim :) neyse hocakalin sali günü ögrenecegim zaten neyin ne oldugunu kesin olarak allaha emanet olun

Merhaba Duygu, belkide aramizdaki kimse böyle bir sey yasamadigi icin cevap veremedik. Acikcasi sonucu bende merak ediyorum.Adet gecikmenin sebebini yazarsan sevinirim sevgiler

mrb duygu belki geç döllenmen olmuştur o yüzden hormonlarınının biraz daha yükselmesini bekliyodur dr kan tahlil sonucunun kaç çıktığını söylemedimi dr?

mtnslm bence geç ovulasyon olmuşsa yeni başlayan bir gebelik olabilir, o nedenle tekrar bi kan testi yaptırman gerekiyor, büyük ihtimal öyle, eğer gebelik olmazsa sıfırlı bir değer çıkardı.

beni umutlandırdınız çok teşekkür ederim.inşallah dediğiniz gibi olmuştur.çünkü eşimle birlikteliğimiz yumurtlamadan 3 gün sonra olmuştu.bu yüzden döllenmede geç olmuş olabilir mi sizce.

kafama birşey takıldı.yumurtlamadan 3 gün sonraki birlikteliklerde döllenme geç olur mu?olursa şayet kanda adet 2-3 gün geçince belli olur mu arkadaşlar.bu konuda bilgi verir misiniz.fikirlerinizi çok merak ediyorum.

mrb balum cevap vermişsin sağolasın.Adetime aşağı yukarı 1 hafta var doktorum 3-4gün sonra testi tekrarla dedi.Buna göre yarın test yapabilirim.Acaba yarın test yapsam mı kesinleşir mi?Yarın 11 gün olacak.Benim gibi çatlatma iğnesinden 7 gün sonra değeri 12.50 çıkıpta hamilelik haberi alan var mı.Değer nasıl sizce hiç umudum yok gerçi adet olcak mışım gibi geliyor.Biri yanıtlarsa çok sevinirim

umut buna cvp verebilmek için çok erken, çatlatma iğnesinin etkisi en az 10-12 gün sürüyor, sen iğneden 2 hafta geçince yaptır tahlili, iğnenin etkisi olabilir de olmayabilir de, hakkında hayırlısı olsun.

sağolasın inşallah sonuç bu sefer yüzümü güldürür.Biliyorum iğnenin etkisi devam edebilir doktorum 1 hafta sonra test yaptır demişti boşu boşuna ümitlenmeme neden oldu.

canım geç döllenme olmuş olabilir allah yazdıysa kimse önüne geçemez günün tam 1 hafta geçsin tekrar test yaptır hayırlısı olsun ayrıca kan tahlil sonucun kaç çıkmıştı yazmamışın merak ettim

X