Kan testi negatif hamile olma şnsım var mı

buse34ca

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2022
143
34
22
Kızlar merhaba adetim 3 gün gecikti normalde hiç gecikmezdi dün kan testi verdim 0.2 çıktı yani negatif ama ben belirtileri yaşıyorum aşırı halsizlik sürekli uyuma istedi deli gibi su içiyorum yemek yiyesim geliyor kasık batmalarım oluyor bazı bazıfa hafif bulantılar karın şişliği zaten hiç söylemiyorum davul gibi oldu acaba geç döllenme olmuş olabilir mi yani ilerleyen zamanlarda belli olabilir mi böyle bi durum yaşayan oldu mu biraz daha beklemeli miyim

Kızlar merhaba adetim 3 gün gecikti normalde hiç gecikmezdi dün kan testi verdim 0.2 çıktı yani negatif ama ben belirtileri yaşıyorum aşırı halsizlik sürekli uyuma istedi deli gibi su içiyorum yemek yiyesim geliyor kasık batmalarım oluyor bazı bazıfa hafif bulantılar karın şişliği zaten hiç söylemiyorum davul gibi oldu acaba geç döllenme olmuş olabilir mi yani ilerleyen zamanlarda belli olabilir mi böyle bi durum yaşayan oldu mu biraz daha beklemeli miyim
Bugün gecikmenin 18. Günü 6. Günü kan testi verdim bugün kan testinden sonraki 12. Gün hala bende tık yok

Kızlar banada yardım edermisiniz 13 aralıkta adet oldum 17 aralıkta bitti 27 aralıkta kahverengi leke geldi ertesi gün açık renkte kanamam oldu normal adet kanaması gibi değildi 29 aralıkta bi anda kesildi ocak 8 de tekrar adet olmam gerekiyordu olmadım sizce sebebi nedir

Kızlar merhaba öncelikle bir sorum olacaktı ben 3 aydır 1 er gün regl erken oluyordum bu ay 15 i regli olmam gerekiyordu 3 gün geçince kan testi verdim negatif 0.430 çıktı. bugün 5. Gün ama ne gelen var ne giden testte yapmadım kanda negatif çıkıp daha sonra pozitife dönme ihtimali varmı geç döllenme olabilir diyorlar mümkün mü

X