Kan testinde gebeliği negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

ecegun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
406
2
kızlar benim adetim 5 gün geçince beta hcg yaptırdım sonuç 0.12 yani gebelik yok. ama bugün 8.günüm ve hala adet olmadım ama bana hamileymişim gibi geliyor çünkü bütün belirtileri yaşıyorum. sizce kan testinde negatif çıkıp 1--2 hafta sonra hamile olmak mümkün mü? ( ve bende hiç adet gecikmesi olmazdı bu da önemli bir detay)fisfisfis

arkadaşım ben geçen sene kendim evde test yaptım negatif çıktı ama şüpheleniyordum sonra doktora gittim ultrosona girdim gebelik görünmedi 1hafta sonra yine gittim hamile olduğumu öğrendim. gebelik yeniyse test te bazen çıkmaya bilirmiş seninde öyle olmuş olabilir

kızlar benim adetim 5 gün geçince beta hcg yaptırdım sonuç 0.12 yani gebelik yok. ama bugün 8.günüm ve hala adet olmadım ama bana hamileymişim gibi geliyor çünkü bütün belirtileri yaşıyorum. sizce kan testinde negatif çıkıp 1--2 hafta sonra hamile olmak mümkün mü? ( ve bende hiç adet gecikmesi olmazdı bu da önemli bir detay)fisfisfis

cnım benimde adetim 4 gün geçtiğinde kan testim negatif 0.02 çıkmışı..10. gün yeniden ancak farklı bir merkezde yaptırdım pozitif çıktı 274.9 çıktı..başka bir merkezde tekrar etmeni tavsiye edrim..Allah sağlıklı bir bebiş versin hepimizee..çünkü ben düşük yaptım geçen ay :KK43:Allah kimseye yaşatmasın

slm
ben 12 subatta adet oldum nisanin 1 kantesti yaptirdim negatif evdede 4 tane test yaptim hepsinde hafif cizgiler vardi doktora gittim hamile oldugumu anlayamadi ve mayisin 3 dusuk yaptim 6 sene sonra hamile kalmisdim ve ogrendikten 5 gun sonra dusuk yaptim bence kan testinede o kadar guven memek lazim ins hamilesindir

cnm kan tesi genelde doğrudur fakat geç döllenme olduysa yanılabiliyor bazen,adetin gecikmesi psikolojik olabilir dikkat et
10 gün falan gecikirse tekrar yaptır bhcg geç döllenmede olsa çıkar
Allah gönlüne göre versin cnm

Arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz? Adetim 4 gün gecikti ultrasonda keseye benzer bir yapı görüldü rahimde. Hatta ölçüm olarak da 4+3 tü fakat kanda negatif çıktı. yumurtalığıma da bakıldı,yumurtlamışım. Yanılma payı var mıdır acaba?:KK43:

kızlar bende en son 29 agustosta adet oldum.adetlerim hep düzenliydi 28 günde olurdum bu ayın 27sinde kanda baktırdım negatif bugünde idrar testi yaptım negatiff.karnım gaz dolu ara ara kasıklarım agrıyoo gögsüm karıncalanıyo bazen acıyo adet olucak gibi oluyorum ama hala olmadım son 2 gündürde acık sarı akıntım var.acaba kan testi cıkmayabilirmi ama bugünki idrar testimde negatif kafam cok karısık 3 ay önce düsükyaptım bebis ccok ama cook istiyorum stresdenmi böyle oldu kii lütfen fikirlerinizi yazınnn

Arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz? Adetim 4 gün gecikti ultrasonda keseye benzer bir yapı görüldü rahimde. Hatta ölçüm olarak da 4+3 tü fakat kanda negatif çıktı. yumurtalığıma da bakıldı,yumurtlamışım. Yanılma payı var mıdır acaba?:KK43:

canım insallah hamilesindir allahım gönlüne göre versin.böyle bisey hic duymadım keske kan testini baska bi merkezde yenileseydin.dr ne dedi sana

canım insallah hamilesindir allahım gönlüne göre versin.böyle bisey hic duymadım keske kan testini baska bi merkezde yenileseydin.dr ne dedi sana

bende adetten 2 gün önce yaptırdım negatif çıktı kaydirigubbakcemile

hala adet olmadım beklemedeyim :hulya:

ama artık hiç takmıyorum kafamaguclubacismile
:lepi:

hemde 4 günüm geçti

Son düzenleme:
dr. negatif dedi. gittiğim hastane acıbadem olunca yineleme gereği duymadım. adet olup bitince gelirsin dedi.
canım sen de bekle biraz belki geç yumurtlamışsındır. bana bile başka dr. bekle 1-2 hafta elltme kendini sakın dedi. Allah hayırlısını versin inş.

bende adetten 2 gün önce yaptırdım negatif çıktı kaydirigubbakcemile

hala adet olmadım beklemedeyim :hulya:

ama artık hiç takmıyorum kafamaguclubacismile
:lepi:

hemde 4 günüm geçti

canım durumunda bi değişiklik var mı bende yoookk

canım durumunda bi değişiklik var mı bende yoookk

yok canım göğüslerim davul gibin :kedi:

yüzüm sivilcelendi eyvahedigeldismile

ama hala adet olmadım bugün 5.günümguclubacismile

10 gün olsun testi denerim belkide denemem sıkıldım iyiceqqqq:sinifsinif:

senin kaç günün geçti cnm haa birde cok beyaz akıntım var devamlı:kedi:

ben kan tahlili yaptıralı yarın bir hafta olucak cuma günüde idrar testi yaptım negatif hepden moralim bozulduu ama hala adet olmadım. ben temmuz ayında kürtaj oldum bebeğimin kalbi durmuştu o dönemlerde çok kötüydü benim için hala atlatamadım kürtaj sonrasıda hep 28 günde oldum düzenliydi öncedende hep 28 günde olurdum. ilk hamileliğimde 1 gün gecmişti ben hemen idrar testi yapıp ögrenmiştim çıkmıştı.ama sonu hüsran olduu belkide bu moral bozuklugu ve bu bekleyiş etkiledi böyle.kürtajdan sonra korunmuştuk bu ay ilk denememizdi çokk stres yaptımm ondan böyle oldu.ama artık bıraktıım ne olacaksa olsun adetimden sonrada 3 4 ay korunacagımm

canım var mı bi gelişmeee

arkadaslar benımde adetım 4 yıldır ılk deaf 5 gun gecıktı evlendıkten sonra takvım tuttugum ıcın bılıyorum bugun dayanamayıp kan testı yaptırdım 1.20 cıktı negatıf ama hala adet olmadım ama herhangı hamılelık belıtısıde yok boyle olup hamıle kalan varmı yada kıstmı var:18:

arkadaşım ben geçen sene kendim evde test yaptım negatif çıktı ama şüpheleniyordum sonra doktora gittim ultrosona girdim gebelik görünmedi 1hafta sonra yine gittim hamile olduğumu öğrendim. gebelik yeniyse test te bazen çıkmaya bilirmiş seninde öyle olmuş olabilir

cnm ya hamılelik belirtin neydı bnmde negatıf çıktı dha 4 gun var adetıme:18::18:

cnm ya hamılelik belirtin neydı bnmde negatıf çıktı dha 4 gun var adetıme:18::18:

X