Kanamsı olup hamile olanlar yazssın lütfen

Merhaba adet tarihinizden önce mi oldu kanamaniz adet tarihiniz geçtikten sonra mi benim adet tarihim geçti 4. Gün test yaptım negatif cıktı beşinci gün kanama oldu
Aynı şekil benimde öyle oldu tam hemde bu ay beklentim var bakalım test sonucum 1.20 çıktı inşallah yükselir 16 gün vardı kan verdigimde

İnşallah hayırlısı benim geçen ay 4 gün gecikmede bugün kanamam olmuştu
Bende de bu ay oldu 4 gün gecikti diye test yaptım negatif beşinci gün kanama anlamadim gitti üstelik ağrı felaket oldu yarim saat karnimda dizlerime kadar indi şimdi hafif bugün yaşadım bunlari

Kızlar ben kasım ayında adetimi beklerken 5 gün gecikmem oldu bu gecikmede göğüslerim şişti acıyo ve sulu beyaz bı akıntı var memenin ucunda rengi degisiyo çatlıyor ucu kaşık ağrısı bel mide bulantısı flan ve sonra ayın 12 sinde kahverengi şeklinde kanamam oldu sonra kırmızıya döndü ama 4-5 saat aralıklı 2 gün süren bı kanmam oldu az az ve benim adetim 5 gün sürer 2 gün bile sürmedi ve bu kanamam bitikten 5 gün sonra pembe sulu lefe geldi 2 damla ve aradan 4 gün geçti tekrar leke geldi kahverengi 3 gün sonra aynı şekil bu kanama gününden yani kasimin12 sinde gördüğüm kanamayı ben 30 Kasım'da ovulasyon zamanı tekrar kanamam geldi şuan az az bitiyo 3 gün sürdü ve yoğun du kırmızı akışkan sulu bı kanama şimdi siyaha donuyo gibi çok koyu kırmızı ve turuncuya çalan rengi var suanki belirtilerim sırtım felaket ağrıyor goguslerimde batma kasigim da batma hissi ve belim sıcak basiyo bana hemen acikiyorum ağzım bis durmuyo hep biseyler içiyorum sizce ne olabilir yani 1 ay içinde hem kanama 2 defa hem lekelenme ve belirtiler var hastaneye Perşembe günü tekrar gidicem o zman net belli olcak olup olmadığı yaşayan varmı bu durumu
Doktora gittiniz mi peki ne oldu son durumunuz?

X